הפועל "רובי שפירא" חיפה תארח את אום אל פאחם בסמי עופר

אצטדיון סמי עופר. יארח משחק בליגה ב' (ערוץ הספורט) אצטדיון סמי עופר. יארח משחק בליגה ב' (ערוץ הספורט)
מדהים. הקבוצה מהמקום הראשון בליגה ב' צפון ב' תארח במשחק העונה את הפועל אום אל פאחם באצטדיון המפואר. במקרה של ניצחון תוכל קבוצת האוהדים לחגוג עלייה באופן רשמי

הפועל "רובי שפירא" חיפה בדרך לרשום הישג נוסף בשנת הפעילות השנייה שלה בלבד. לאחר שעלתה בעונה השעברה מליגה ג', והיא בדרך לעשות זאת שוב העונה, קבוצת האוהדים תוסיף לספרי ההיסטוריה שלה אירוע מרגש נוסף.

ביום שישי הקרוב תארח הקבוצה של חנא פרהוד את סגניתה, הפועל אום אל פאחם, כאשר הפער בין שתי הקבוצות עומד על 9 נקודות. מלבד העובדה שהמפגש הזה הוא ללא ספק אחד ממשחקי העונה של האדומים מחיפה מאחר וניצחון או תוצאת תיקו (במידה והפער יישמר לאחר המחזור שיתקיים באמצע השבוע) יבטיחו באופן רשמי את העלייה לליגה א', ב"רובי שפירא" רשמו את אצטדיון סמי עופר כמגרשם הביתי.

הקבוצה תארח את המשחק באצטדיון המפואר בחיפה, כאשר אלפי אוהדים צפויים להגיע למשחק ולהעניק תצוגת עידוד מרהיבה במשחק שעשוי להכתיר אותה כאלופת ליגה ב' צפון ב'.

חנא פרהוד, מאמן הקבוצה, אמר ל"דאבל פס": "אמנם יש רעש סביב המשחק הזה אבל אסור לשכוח שיש לנו משחק כבר ביום שלישי הקרוב ואנחנו מתרכזים קודם כל בלעשות את העבודה מול כפר קרע. אחרי שנעבור את המשחק הזה נעבור להתכונן למפגש המסקרן מול אום אל פאחם".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
קדימה הפועל שפירא לקרוע אותם
(הפועל בקה לעד: 14:56 27-03-2016)
2
קבוצה בלי מאמן
(אדום עולה: 19:35 27-03-2016)
קבוצה אדירה עם שחקנים גברים,למרות שלא פיטרו את חנא הצלחנו לעלות ליגה בלי שיטה בלי טקטיקה ועם המון עצבים
3
מס' 2 צודק
(מס' 2 צודק: 12:42 28-03-2016)
יצא לי לראות את שפירא 4 פעמים השנה ובכולם היא שיחקה לא טוב ולא נראתה כמו קבוצה שיכולה לעלות אבל לא היתה קבוצה אחרת מספיק חזקה ולכן לקראת העונה הבאה חייבים להיערך אחרת ובראשונה להביא מאמן עם דרך ברורה ועם שיטה כדי שירגישו במגרש שיש יד מכוונת
4
סטארטאפ בגדולתו
(אפי: 13:33 29-03-2016)
מעלה מעלה עד ליגת העל

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?