בשירות טירת הכרמל: משחק העונה הסתיים בתיקו ללא שערים

אווירה נהדרת, משחק משעמם (סולי סורג'ון) אווירה נהדרת, משחק משעמם (סולי סורג'ון)
מזג אוויר מצוין ואווירה נהדרת ביציעים סיפקו תנאים למשחק עונה מושלם, אך כר דשא גרוע ויכולת עלובה של שחקני קרית ים וטירת הכרמל גרמו לתיקו מאופס במשחק. שחקני טירה חגגו בסיום

כ-800 אוהדים הגיעו למגרש בקרית ים בכדי ליהנות ממשחק העונה בליגה ג' מחוז שומרון בין הקבוצה המקומית לבין הפועל טירת הכרמל. ערב המחזור דורגו שתי הקבוצות בשני המקומות הראשונים בטבלה כאשר לטירת הכרמל משחק חסר. בקרית ים ידעו כי כל תוצאה פרט לניצחון תהיה הפסד עבורם ואילו בטירת הכרמל ידעו כי גם תיקו מספק אותם.

למרות מזג האוויר הנהדר וחגיגה ביציעים קיבלנו משחק משמים עם הזדמנות אחת לכל צד ובעיקר אכזבה אדירה מהיכולת. בשתי הקבוצות הודו כי כר הדשא הרע השפיע על היכולת ומנע מהם לפתח משחק מהנה לקהל. מי שסבלה יותר מהתיקו המאופס והמאכזב היא קרית ים שמעתה תצטרך להתפלל למעידה של טירת הכרמל בכדי לחגוג עלייה.

800 אוהדים במשחק ליגה ג׳ (סולי סורג'ון)
מאמן הקבוצה, אורן פלאש, אמר בסיום: "זה אומנם היה משחק בין שתי קבוצות הכי טובות בליגה אבל זה היה משחק כדורגל לא טוב. נכון שלטירת הכרמל הספיק תיקו והם השיגו אותו. ניסינו לעשות את המכסימום אבל זה לא הצליח". פלאש גם התייחס להמשך הדרך: "אני מטבעי בן אדם מאמין וספורטאי ולכן נמשיך לעבוד קשה ונילחם עד סוף העונה. אין ספק שהיתרון עמם אבל אולי יהיה נס".

מהצד השני ולמרות התיקו מאופס בטירת הכרמל דווקא מרוצים. מאמן הקבוצה, איציק דדון, אמר בסיום: "רצינו אומנם לנצח אבל גם תיקו סיפק אותו לפני המשחק ואחריו. ראינו שיהיה לנו קשה לפתח את המשחק שלנו בתנאים לא טובים ולכן שיחקנו נכון על התוצאה. כל הכבוד לשחקנים שעמדו נכון והוכיחו אופי. זה נכון שהכול תלוי בנו אבל נשארו לנו שלושה משחקים מול יריבות קשות ובליגה הזאת הכל יכול להיות. נבוא מרוכזים לכל משחק בכדי לחגוג בסיום העונה".

שחקני טירה חוגגים בסיום. חגיגה מוצדקת? (סולי סורג'ון)
אגב במחזור הלפני אחרון של הליגה, בעוד שבועיים, תוכל הפועל טירת הכרמל לחגוג או מאידך להפסיד את העלייה בדרבי המקומי מול מכבי.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
לא למהר לחגוג
(א: 16:56 28-03-2016)
אל תמהרו לחגוג חליסה באים לפרק אותכם כמו שפרקו את רובי שפירא בשנה שעברה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?