אילן טל ישמש כמאמן/שחקן עד לסיום העונה

יציל מירידה? טל (דור היקה) יציל מירידה? טל (דור היקה)
לאחר התפטרותו של ברוך ממן במעלות/תרשיחא החליטו למנות את אילן טל למאמן חמישה משחקים לסיום העונה, כאשר בקבוצה מאמינים כי הם ישארו בליגה. טל: "אני מבטיח לכולם שמעלות לא תרד". הנהלת הקבוצה ערכה ישיבת חירום עם השחקנים

ישיבה סוערת נערכה אתמול (ב') לפני האימון של מעלות/תרשיחא בין ההנהלה לשחקני הקבוצה וזאת בעקבות ההפסד המשפיל בסוף השבוע האחרון למכבי דלית אל כרמל בתוצאה 0:5 שבסופו התפטרות המאמן ברוך ממן.

ראשי המועדון פנו לשחקנים וביקשו מהם להתעשת מיידית לפני הפיניש של העונה. גורם בהנהלה אמר בנושא: "יש כאן שחקנים שצריכים שינערו אותם וכנראה שלא עשינו את זה מספיק העונה ולכן נקלענו למצב הזה. זה ישתנה בקרוב".

אילן טל ישמש כמאמן/שחקן של מעלות/תרשיחא עד לסיום העונה. בהנהלת הקבוצה הסבירו כי ההחלטה להשאיר את טל הייתה מהעובדה שלדעתם רק הוא יכול להציל את הקבוצה מירידה. מעלות מדורגת במקום הלפני אחרון בטבלה עם שלוש נקודות ויחס גרוע יותר מהמקום ה-14 שמוביל למשחקי המבחן בסיום העונה.

לקבוצה נשארו חמישה משחקים מול יריבות ישירות לקרב התחתית (מג'דל כרום בית, בית שאן בית, קרית אתא חוץ, באקה בית ואיכסל בחוץ). טל עצמו נשמע נחוש ואמר לשחקנים: "הגענו למאני טיים של העונה ואני רוצה את כולם מרוכזים ומאמינים שנעשה את זה. אני אומר חדש משמעית, מעלות לא תרד ליגה. מי שיהיה טוב באימונים, ישחק בלי הנחות לאף אחד". שחקן בקבוצה התייחס למינוי של טל ואמר: "אילן הוא בשר מבשרנו. אין ספק שלפחות מהצד המנטאלי זה יהיה שונה משאר המאמנים שהיו כאן העונה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אילן טל
(חגי עיאש: 17:55 29-03-2016)
אני תמיד טוען..הקבוצה תקום ותיפול על אילן.אם חלילה נרד הוא יהיה הכתובת כמו תמיד וזה לא נכון בכלל..ואם נישאר צריך להצדיע לבחור.בנושא אחר הייתי ממליץ לצרף לאילן את אחי צרלי בתור עוזר כי עם הניסיון שלו הוא יכול בוודאות לעזור.זה לא מאוחר.
2
אילן טל
(אבי מעלות: 18:29 29-03-2016)
אילן טל עם תצליח להשאיר את הקבוצה ליגה חייבים להחתים אותך ל5 שנים בתור מאמן משימה קשה אבל אפשרית בקשר לצרלי עייש חגיי למה לא למנות אותו למאמן ?צרלי זה מח כדורגל אני לא מבין למה הוא לא המאמן הוא יותר טוב מבניה וממן יחד רק מה שבמעלות לא מעריכים מה בבית
3
מישהו שאל את השאלה הזו, הרי דיברו על מעלות כמועמדת לעליה לא ??? שילמדו מכרמיאל צפת כמעט בלי כסף אבל עם ניהול נכון
4
קבוצה פח
(חיים: 20:14 29-03-2016)
5
צריך לבדוק את כל ההתנהלות של האנשים האלה יש המון כסף בקופה אך היכן הוא אף אחד לא יודע
6
לחקור את השחקנים בויצמן יער
(דיינגו: 11:33 01-04-2016)
אמרו שהמשחק עם אסי גלבוע מכור אז אמרו קבוצה שמובסת 5-0 ליריבה בתחתית מסריח מאוד תם עידן במעלות יש לחקור את כל השחקנים על המשחק המכור בדליה ולפזר את כל הקבוצה לעונה הבאה משחק מכור זה לא רק במיגרש התנהלות הקבוצה על הפנים משפחת עייש לא הם המושיעים

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?