ראש בראש: המאני טיים של הפועל ראשל"צ ומכבי הרצליה

דריכות בראשל דריכות בראשל"צ (דף הפייסבוק הפועל ראשוניה)
עונה שלמה מתנקזת למשחק אחד גורלי ומכריע. עבור כל אחת מהקבוצות אי העפלה לפלייאוף העליון תחשב לכישלון מהדהד כאשר להרצליה תספיק נקודה אחת ואילו הקבוצה מעיר היין חייבת ניצחון: "יש מתח ולחץ בריא. המשחק הכי חשוב של העונה". ראשל"צ תאפשר כניסה חופשית

ההכנות של הפועל ראשון לציון ומכבי הרצליה לקראת מחזור הסיום של הליגה הסדירה מתחילות לתפוס תאוצה.

שתי הקבוצות מגיעות למאני טיים של העונה במטרה לסיים את המשחק בינהן עם הכרטיס לפלייאוף העליון ומקוות להתגבר על המכנה המשותף של שתיהן העונה, חוסר היציבות ממנו הן סובלות.
 
הקבוצה של אופיר חיים פתחה את העונה נהדר והציגה יכולת נאה בפרקים נכבדים מהעונה, בייחוד לאור יכולתם הטובה של שחקניה כבודדים, יעקב בריהון המוכשר לו מנבאים עתיד מזהיר, עדן שרם שמושאל מהפועל ת"א ותרם עשרה שערי ליגה, אבי סטרול הותיק והטוב וגל לוי היציב.
 
אלא שהקבוצה מעיר היין רושמת העצרות מסוימת בשבועות האחרונים כאשר השיגה ניצחון אחד בלבד בששת המחזורים האחרונים ובליגה כה צפופה כמו שיש השנה, הצליחה להתדרדר עד למקום העשירי בטבלה.
 
עם זאת, בראשון סבורים כי הפער המינורי שעומד על נקודה אחת בלבד מהמקום השמיני הוא כלל לא משמעותי וכי בסופו של דבר המשחק תלוי בהם שכן במידה וינצחו יבטיחו את המקום בפלייאוף העליון. 

בראשל"צ אסרו על השחקנים להתראיין לפני המשחק החשוב, אך שחקן בקבוצה הסכים לומר ל"דאבל פס" שלא לייחוס: "המשחק הכי חשוב של העונה. יש מתח ולחץ בריא, נקווה שנשלים את המשימה".

בנוסף, אייל ברקוביץ' החליט לאפשר כניסה חינם למשחק, זאת במטרה למשוך מספר רב של צופים להתמודדות. 
 
מנגד תמתין הקבוצה של אריאל שיימן שרושמת התאוששות מסויימת בתקופה האחרונה תחת הנהגתו של הבעלים. אחרי הסחרחורת בעמדת המאמן, נראה כי גיוסו של שרון חיטמן לתפקיד לעת עתה עושה את שלה למרות שברור לכל כי שיימן הוא האיש שאחראי על כל החלטה מקצועית במועדון. 
 
לאחר שרשרת ארבעת ההפסדים הגיעו להם שני ניצחונות שהעניקו שקט למערכת וכעת להרצליה תספיק נקודה אחת כדי להבטיח את העלייה לפלייאוף העליון. מעבר לכך, אם הרצליה תשכיל לנצח, הרי שהיא לא אמרה את המילה האחרונה גם באשר למאבק העלייה לליגת העל כשנכון לעכשיו ארבע נקודות מפרידות בינה לבין המקום השני.
 
בקבוצה מקווים כי השחקן מספר אחד של הקבוצה, ג'ורדן פושה ימשיך בכושר הנפלא ובמסכת השערים הפורייה גם במשחק הקרוב. 
 


 

תגובות

+ הוסף תגובה