ר"ג מגיעה לנצח באשקלון, רן רול: "אנחנו קבוצה לא פחות טובה מאשקלון"

שחקני רמת גן. דרוכים מתמיד (ערוץ הספורט) שחקני רמת גן. דרוכים מתמיד (ערוץ הספורט)
הקבוצה של פטריסיו סייג תגיע למשחק של להיות או לחדול מבחינתה. המאבק על הפלייאוף העליון פתוח לחלוטין ורמת גן, שתלוייה בעצמה, תחפש ניצחון בביתה של סגנית המוליכה. רן רול: "משחק סופר קריטי, כישלון אם לא נעלה לפלייאוף"

13 משחקים הפועל אשקלון לא טעמה הפסד ומי שתנסה לעצור את הדהירה שלה היא הפועל רמת גן שתגיע ביום שישי הקרוב לאצטדיון 'סלה' למפגש מול סגנית המוליכה.

הקבוצה של פטריסיו סייג צריכה את הנקודות אפילו יותר מיריבתה, שכן ניצחון יבטיח לה את המקום בפלייאוף העליון באופן וודאי, ואילו איבוד נקודות עלול להוביל אותה לפלייאוף התחתון, שיהיה קטסטרופלי עבורה.
 
למרות הכושר הפנטסטי בו נמצאת הקבוצה של יובל נעים, ברמת גן לא מגיעים בכדי לשמש תפאורה. 
 
המאבק העיקש על הכרטיס לפלייאוף העליון, עליו מתחרות לא פחות משמונה קבוצות, לא מרתיע את אנשי רמת גן, בייחוד בשל העובדה כי היא תלויה בעיקר בעצמה. במתמטיקה פשוטה, 3 נק' הן ערובה לכרטיס הנכסף. 
 
עם זאת, התוצאות האחרונות לא מעודדות במיוחד עבור האורדונים, שלא ניצחו בארבעת המשחקים האחרונים שלהם, נתון שאולי מסביר את הדעיכה של הקבוצה והנפילה אל המקום השביעי בטבלה.
 
מבחינת ההרכב, סייג יצטרך להסתדר ללא שני הבלמים שלו. ישראל ראש המנוסה יעדר עקב הרחקה, זכר למשחק הליגה האחרון מול מכבי יבנה כמו גם ליעד ברקוביץ' שסוחב צהובים.
 
רן רול אמר לקראת המשחק החשוב: "אנחנו עובדים קשה באימונים לקראת המשחק הקרוב. אי אפשר לשכוח שגם אשקלון באים עם מטרות משלהם ורוצים לעלות ליגה, הם כרגע הבטיחו את המקום שלהם בפלייאוף סופית וזה משהו שגם אנחנו רוצים לעשות. כולם יודעים שמדובר במשחק סופר קריטי עבורנו, משחק קשה נגד אחת הקבוצות הטובות בליגה שמגיעה במומנטום מצוין. אבל עם כל הכבוד לאשקלון אנחנו באים במטרה אחת והיא לנצח, אנחנו קבוצה לא פחות טובה מאשקלון, פשוט בתקופה האחרונה לא הצלחנו לנצח ובגלל זה בעצם הגענו למשחק האחרון בלי שהבטחנו את העלייה לפלייאוף".
 
עוד הוסיף הקשר: "אם לא נשיג את הכרטיס לפלייאוף העליון זה יהיה כישלון, אי אפשר לברוח מזה. יש לחץ חיובי במועדון אבל יש פה שחקנים שעשו דבר או שניים בקריירה, עלו ליגות ושיחקו בליגת העל, ככה שיש את הכלים לחזור עם ניצחון".
 
כ-200 אוהדים ילוו את האדומים לאשקלון.
 
מנגד, באשקלון קיימת תחושה של אווירת חג. אמנם הפן הכלכלי סביב המועדון טרם נפתר והעתיד לוט בערפל, אך שחקני הקבוצה מוכיחים רצינות ומחוייבות באימוני הקבוצה ובטח שבמשחקי הליגה. 
 
באשקלון לא מקלים ראש ביריבה ומצפים לקהל שיא של 4,000 צופים. בכדי להשיג את המטרה, במועדון קיבלו אישור ממנהלת הליגה לפיה תתאפשר כניסה חינם לאצטדיון.
 
הקבוצה הדרומית, שברחה לכדי 3 נק' מהמקום השלישי מאמינה כי למרות הצרות מסביב היא עדיין יכולה לעשות את הבלתי יאומן ולהביא את המועדון לליגת העל. 
 
עם זאת, מצבת הפצועים שלה ממשיכה להיות עקב האכילס שלה העונה, כאשר שוב מספר שחקנים משמעותיים ייעדרו עקב פציעות כאלה ואחרות. אליהם יתווסף גם הבלם הוותיק, יאיר אזולאי שייחסר במרכז ההגנה עקב צבירת כרטיסים צהובים.
 
באשקלון הייתה כוונה להקדים את המשחק בחצי שעה, אך לבסוף הוא ייצא לדרך כמתכונן בשעה 16:00.
 


 

תגובות

+ הוסף תגובה