שחקן בשיכון המזרח: "רוצים לפרק את יפו בשביל סומך"

סיפתח עם נקמה ספורטיבית. סומך סיפתח עם נקמה ספורטיבית. סומך
המאמן החדש של שיכון המזרח העביר רק שני אימונים עם קבוצתו החדשה ושחקניו כבר מצהירים כי מעבר לשלוש הנקודות החשובות לקבוצתם, היוקרה במשחק הזה חשובה לא פחות. סומך: "יפו עם סגל השחקנים הטוב בליגה"

אחד המשחקים המרכזיים של המחזור ה-26 בליגה א' דרום יהיה המשחק בין 'קביליו' יפו לבין  שיכון המזרח.

שתי הקבוצות מגיעות למשחק הזה עם תשוקה גדולה להשיג את שלוש הנקודות כאשר יפו רוצה לעשות עוד צעד לעבר הפלייאוף העליון ואילו שיכון המזרח חייבת את הנקודות במאבק ההישרדות. לאחר ההפסד הביתי מול אילת החליט מאמן שיכון המזרח, עופר בכר, להתפטר מהקבוצה וראשי המועדון מינו את מאיר סומך כמחליפו. למרבה האירוניה והפיקנטריה סומך יתחיל את העבודה בקבוצתו החדשה במשחק חוץ מול האקסית אותה אימן בתחילת העונה.

סומך אומנם העביר רק שני אימונים בשיכון המזרח אבל כבר נראה כי שחקניו מבינים כי פרט לניצחון, ישנה חשיבות רבה עבור המאמן לנצח דווקא את יפו במיוחד לאחר שעזב אותה בטונים צורמים במיוחד מהצד של הקהל הבולגרי.

שחקן בשיכון המזרח אמר לקראת המשחק: "רוצים לפרק את יפו בשביל סומך. אנחנו גם צריכים את הנקודות ונשחק גם על היוקרה". סומך עצמו התייחס למשחק ואמר: "יפו היא פייבוריטית למשחק. יפו היא בכושר הטוב בליגה. זאת קבוצה שהתחברה עם סגל השחקנים הטוב בליגה. אין בי יצר נקמה. זאת קבוצה שאני בניתי ואני אוהב את השחקנים והאנשים. קרגולה הוא חבר יקר ועושה עבודה מצוינת". סומך גם התייחס לקהל היפואי בדרכו שלו: "כמו רוב הקהלים למעט הקהל של מרמורק, הקהל ביפו מתחבר לקבוצה בזמן ניצחונות וברגע שלא מנצחים משמיע את קולו".

מהצד השני ביפו מבינים את חשיבות הניצחון במשחק הזה אם אכן הקבוצה רוצה לסיים את העונה בחמישייה הראשונה. חלק מאוהדי הקבוצה פנו השבוע לשחקנים וטענו בפניהם כי אם הקבוצה הגיעה למצב בו ישנה הזדמנות לסיים בפלייאוף העליון, השחקנים חייבים לעשות את העבודה. קרגולה שהיה עוזרו של סומך ומונה במקומו לאחר התפטרותו של האחרון אמר לקראת המשחק: "אני נפגש עם אחד המאמנים הטובים בליגה ואחד האנשים המדהימים שפגשתי. למדתי מסומך הרבה ואני בטוח שהוא יצליח בשיכון המזרח. אנחנו אומנם מגיעים למשחק קשה אבל המטרה שלי זה לא להתעסק במול מי אנחנו משחקים אלא להמשיך את התהליך והדרך שלנו וב"ה אני מקווה שנמשיך גם במשחק הקרוב".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מכבדים את סומך
(יפואי בדם : 19:18 30-03-2016)
חייב להודות שהתגובה של סומך לגבי הקהל מפתיעה מאוד, הוא שכח את עדת האוהדים שבאה אחריו אחרי ההפסד הכואב לבית"ר כ"ס כדי ללחוץ את ידו ולדרוש שירים את הראש, קיבל מרבים מהאוהדים פרגון גם אחרי הפסדים , נכבד אותו גם בשישי
2
אוהבים את סומך
(יפואי: 15:37 30-03-2016)
3
מי השחקן
(אלי אונונה: 17:31 30-03-2016)
מעניין מי השחקן שרוצה לפרק את יפו.
4
שיכון המזרח בסכנת מבחנים לא במצב שיכולה לפרק קבוצות ולא כמו יפו שבכושר טוב רואים שהשחקן לא חכם גדול בלשון המעטה.
5
למה סתם לחמם את האוירה לפני המשחק
(וייסרמן הקשקשן : 11:15 31-03-2016)
למה לכתוב "לפרק" מיותר ויכול לגרום לחיכוך בין האוהדים
6
סומך אתה לא מאמן
(מרמורקי: 13:21 31-03-2016)
לפי דעתי אצלך הכל מזל !!! אף אוהד מרמורקי לא אהב אותך !!!

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?