סכנה לעלייה או משבר חולף? עירוני נשר במשחק על עונה שלמה

שחקני נשר (קובי פורטל) שחקני נשר (קובי פורטל)
כמעט חודש ללא ניצחון, לחץ מאסיבי שמוקרן על השחקנים, שליטה של מתורגמת לכדורים ברשת ובעיקר השאלה שמהדהדת בראש האם אנחנו בדרך למחטף טברייני או שמא סיפור העלייה כבר גמור?

זה לא סוד שרבים מאנשי הכדורגל בליגות הנמוכות, כולל אותי, הכתירו את עירוני נשר כעולה הבטוחה לליגה הלאומית. היא הייתה בדרך לשם בעיניים עצומות כשאף קבוצה לא באמת יכלה להוות יריב משמעותי על המכונה של אלדד שביט, אך משהו בחודש האחרון, דווקא ביישורת האחרונה, מתחיל לגמגם ויחד מצטרפות גם החששות לגבי המקום הראשון.

עירוני נשר לא הצליחה לנצח בשלושת המשחקים האחרונים שלה, ולמזלה הפער בצמרת לא צומצם עד כדי 3 נקודות בזכות הרבה מזל ומעידה של טבריה במשחק מול איכסל. מעבר למזל הגדול שהוא חלק בלתי נפרד מעלייה של קבוצה, נשר עדיין צריכה לחשוש מאחר והמקום הראשון עדיין לא בכיס.

נכון, צריך שיקרו מספר דברים שהסיכוי שיתרחשו לא כל כך גבוה, אך עדיין זה כדורגל וקרו דברים מעולם. מי שלא מכיר את ליגה א' צפוי לחשוב שהמשימה הזאת בלתי אפשרית עבור עירוני טבריה כאשר הפער בין הקבוצות עומד על 5 נקודות 5 מחזורים לסיום העונה, אך כמו שנכתב בתחילת הפסקה, קרו דברים מעולם.

עירוני נשר תצא למשחק חוץ קשה מאוד מול קבוצת תחתית שנלחמת על החיים שלה בליגה א', הפועל מגדל העמק. כולם מכירים את המגרש בעמק ויודעים כמה הוא קשה, במיוחד לקבוצה שמתיימרת לשחק כדורגל כמו נשר, לכן המשימה של אלדד שביט הופכת להיות הרבה יותר קשה ומסובכת.

נתון מסוים שעלול להקשות עוד יותר על החבורה מנשר היא העובדה כי מלחמות האגו בתוך חדרי ההלבשה בין מספר שחקנים מזיקה ותזיק גם ביישורת האחרונה. לא יכול להיות שעומר בוארון הוחלף, לכאורה, במחצית המשחק בעקבות ריב כזה או אחר עם שחקן אחר, במקרה הספציפי מול מאור סיסו, בלמה של הקבוצה. כאן למעשה תמדד עבודתו של שביט מחוץ לכר הדשא ובתוך חדר ההלבשה.

אז האם באמת עירוני טבריה יכולה להפתיע? התשובה היא כן. במידה והם מאמינים בעצמם שהם יכולים לבצע את המשימה והשמיים הם הגבול. לאחר שנכשלה במבחן מול הפועל חדרה, קבוצה שבאה לשחק כדורגל ולא להעביר זמן, המשחק בשישי הקרוב במגדל העמק יהווה משחק מבחן נוסף עבור נשר, השאלה היא אם תעבור אותו בציון עובר.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בהצלחה למגדל
(צופה לכנרת: 20:26 30-03-2016)
נשר בלחץ ולא מנצחים . ובהצלחה לטבריה למרות המשחק הקשה שיש לה טבריה מפתיעה במשחקים שכאלה
2
טבריה אלופה
(עמינדב חכמון: 08:43 31-03-2016)
עירוני נשר גם ל״גדולים ביותר״ זה קורה לא נורא תסיימו מקום 2 , תתקנו את העלייה מהפלייאוף שנכשלתם בה בגדול בעונה שעברה עם התבוסה בגרין , מגדל העמק בהצלחה
3
נשר עולים ליגה
(ניסים: 10:00 31-03-2016)
רק חבל שיש להם במחלקה מאמן בטרום ארז קרקוגלי שהוא בושה בהתנהלות אם ילדים וקומבינטור גדול.
4
קדימה נשר מחר עולים ליגה
(מוטי: 10:07 31-03-2016)
5
מחרחר מריבות בין שחקנים ולא אהוב עליהם.ירד ליגה בשנה שעברה ואם מחר הוא לא מנצח יכול להיות שהוא יראה את דרכו בחוץ.המאמן הכי חלש וכושל שהיה לנו בשנים האחרונות עם תקציב שיש לו הוא היה צריך לעלות דרך הטלפון.

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?