גולן לשחקני חדרה: "ניצחון על טבריה ונצא למחנה אימונים בחו"ל בעונה הבאה"

תכינו את הדרכונים. שחקני חדרה (שלומי גבאי) תכינו את הדרכונים. שחקני חדרה (שלומי גבאי)
רגע אחרי הניצחון הגדול על עירוני נשר ולפני המשחק החשוב מול טבריה, בחדרה חולמים ובגדול. יו״ר הקבוצה הבטיח כי במקרה של ניצחון נוסף, הקבוצה תצא בעונה הבאה למחנה אימונים בחו"ל. היעד: סלובקיה

הרחוב הספורטיבי בעיר חדרה גועש במיוחד לאחר הניצחון החדרתי בשבוע שעבר על עירוני נשר כאשר הקבוצה מדורגת במקום השלישי, המקום הגבוה ביותר שדורגה הקבוצה מזה עשור.

למרות השמחה הגדולה בחדרה מבינים כי במקרה של איבוד נקודות מול טבריה בסוף השבוע הקרוב, הניצחון על נשר ישכח ולכן ראשי המועדון ממשיכים לדרבן את השחקנים. יו"ר הקבוצה, אורן גולן, יצא בימים האחרונים לחופשה פרטית באילת אך רגע לפני פנה לשחקניו ואמר: "הניצחון הקרוב מאוד חשוב לנו. מדובר באחד המשחקים החשובים של חדרה העונה ובשנים האחרונות ולכן אני מצפה שכולם יגיעו מרוכזים למשחק". בנוסף גולן הפתיע ואמר: "ניצחון על טבריה ותכינו את הדרכונים. אני רוצה להבטיח לכולם שהקבוצה תצא בעונה הבאה למחנה אימונים בחו"ל".

ל"דאבל פס" נודע כי בימים האחרונים אף שוחח גולן בנושא עם מספר מומחים שהמליצו לו על מחנה ספורטיבי בסלובקיה. מעבר לכך ראשי הקבוצה מתכננים הפנינג מיוחד לקראת טבריה עם משחק ראווה של ילדי מחלקת הנוער המקומית ובנוסף אוהדי הקבוצה יזכו לחולצות שנרכשו על ידי גולן במיוחד למשחק.

מבחינה מקצועית, מאמן הקבוצה מומו ניסטל מנסה לשמור על צניעות ואף סירב להתראיין לקראת המשחק. ניסטל: "אני מעדיף לדבר אחרי המשחק".

מהצד השני בטבריה הביעו אכזבה רבה מהתיקו מול איכסל וחלק מהשחקנים אף טענו כי המשחק הקרוב מול חדרה הוא המשחק המשמעותי של הקבוצה העונה. שחקן בקבוצה אמר לקראת המשחק: "בחדרה אומנם מתכוננים לשלום עקיבא אבל בטבריה יש עוד מספר של שחקנים שלא פחות טובים ממנו ואנשי חדרה יזכו להפתעה".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
לגולן
(צופה לכנרת: 17:12 31-03-2016)
אין בעיה הקבוצה תצא בעונה הבאה למחנה אימונים בבאקה חחחח
2
חדרה אנחנו באים!!
(אוחנה מטבריה: 20:22 31-03-2016)
נבוא קטנים נצא גדולים עד המוות עירוני טבריה!!!
3
(שי: 21:02 31-03-2016)
המחנה אימונים שאני ממליץ לכם זה בגל׳גוליה שעה נסיעה
4
זה רק ספ...
(טבריני: 04:47 01-04-2016)
....זה רק ספורט אומנם אני מקווה שטבריה ינצחו או תיקו אבל ללכת לעודד בלי מהלומות לכולם יש משפחות שמחכות לכם בבית שבת שלום....גוני
5
אולגה לא מופיעה אפילו פעם אתת
(אולגה לשעבר: 22:50 01-04-2016)
בחדרה כנראה סופרים את הזמן עד לחזרה לשם המקורי ומחיקה סופית של אולגה .

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?