נאור צ'יצ'יאן: "יש לחץ טבעי בגלל המיקום, אבל אנחנו מאמינים בחומר השחקנים"

חייבים את הנקודות. שחקני עמישב (פרנסיסקו דיסטסיו) חייבים את הנקודות. שחקני עמישב (פרנסיסקו דיסטסיו)
חשש גדול בעמישב פתח תקווה לקראת המשחק מול כפר קאסם כאשר הפסד של הקבוצה וניצחון של אילת יורידו את עמישב תרד מתחת לקו האדום. המאמן החדש, צביקה לוי, ינסה להסתדר עם הרכב חסר

דריכות גדולה במכבי עמישב פתח תקווה לקראת המשחק הקרוב מול מ.ס כפר קאסם.

הקבוצה מדורגת כעת במקום ה-14 בטבלה ובמקרה של הפסד נוסף וניצחון של בני אילת יגרום לעמישב לרדת מתחת לקו האדום. במועדון מבינים כי ישנה חשיבות לכל נקודה גם אם מדובר ביריבה שחזקה משמעותית ממנה. בסוף השבוע שעבר החליטו במועדון לבצע זעזוע ונפרדו מהמאמן יאיר אסייג, במקומו מונה עוזרו צביקה לוי.

לוי ינסה להסתדר ללא נוי יהודה ודנדי אוקונגו הפצועים כאשר מאור לנקרי ייעדר בגלל הרחקה. קפטן הקבוצה, נאור צ'יצ'יאן אמר לקראת המשחק: "כפר קאסם נלחמים על השמנת ואנחנו על הלחם. יש לחץ טבעי בגלל המיקום בטבלה אבל אני מאוד מאמין בחומר השחקנים שיש פה ובטח במאמן החדש. נגיע ברמת ריכוז גבוהה ואני בטוח שנישאר בליגה. על הנייר יש לנו את המשחקים הקשים בליגה מול שלוש הראשונות אבל גם לשאר הקבוצות יהיה לא פשוט. אם יהיה לנו מעט מזל והרבה אמונה, נדבר בעוד חודש על הישארות בליגה".

מהצד השני לראשונה מזה הרבה משחקים תגיע כפר קאסם למשחק עם סגל מלא כאשר הקבוצה תקווה לנצח ולהבטיח בוודאות את המקום בפלייאוף. הקשר גיא אבן ישחק במשחק הזה עם פציעה ובמקרה של ניצחון ינוח עד לסיום העונה הסדירה. "יש כאן קבוצה טובה ואנחנו מקווים לחבר עוד ניצחון לביטחון בכדי לצאת סופית מהתקופה הלא טובה שלנו ולבוא מוכנים מול נס ציונה" אמרו בכפר קאסם.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
עמישב מלחמה
(עמישבניק: 20:56 31-03-2016)
מאמינים בכם שיהיה לכם בהצלחה אתם מסוגלים

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?