בקול רם: 0:1 למגדל העמק על נשר, שער נדיר לסופר

שחקני מגדל העמק חוגגים את השער של סופר (עדי מלול) שחקני מגדל העמק חוגגים את השער של סופר (עדי מלול)
בסוג של קרב קצוות הצליחו חניכיו של שלום לוי לגבור על אלה של אלדד שביט שסופרים הפסד שני רצוף במשחק רביעי ללא ניצחון. מגדל העמק קיבלה אוויר לנשימה בתחתית, נשר עדיין בפער של 5 נקודות מטבריה

הפועל מגדל העמק רשמה היום את אחד מהניצחונות האדירים שלה בשבועות האחרונים כשהצליחה לגבור 0:1 על עירוני נשר מאחד השערים האדירים של קשר הקבוצה, רם סופר. מעבר לעובדה שמגדל העמק עשתה צעד משמעותי לעבר הבטחת ההשארות בליגה, עבור עירוני נשר זה הפסד שני רצוף ומשחקי רביעי ללא ניצחון, בהחלט דבר שאמור להדאיג את הצוות המקצועי והניהולי.

הרבה כדורגל לא היה, אך הקבוצה שרצתה יותר ונלחמה יותר הרוויחה את הנקודות. שחקני נשר לא רצו מספיק ואף חלקם חשבו שהעלייה כבר נמצאת בכיס, אך נראה כי כבר בתחילת השבוע יקבלו השחקנים שיחת הבהרה חריפה מאוד מהבעלים, אמיל יוסיפוב ושלומי פרץ, כאשר גם פגיעה במשכורות עלולה לעלות כאפשרות.

במגדל העמק שלושה שחקנים חזרו להרכב, לידור כהן, מוטי אוחיון ושינהר מורד, כאשר הבלם, מאיר גבאי, סובל ממחלת הנשיקה ונעדר מהסגל של לוי. מהצד השני אלדד שביט ערך שינוי אחד כשהעלה את שלומי בן עשור ב-11 במקומו של עומר בוארון.

כבר מפתיחת המשחק היה ניתן לראות את הקושי של שחקני נשר לפתח משחק כדורגל מסודר בעקבות כר הדשא. הנעת כדור היא כמעט בלתי אפשרית ולכן רק כדורים ארוכים ומצבים נייחים ניתן היה לסכן את השער. בדקה ה-22 קיבלנו את ההזדמנות הראשונה במשחק, כדור חופשי של בן בן שושן הוגבה לרחבה יוני אוחיון נגח אך הכדור חמק ליד הקורה.

שתי דקות חלפו להן ומגדל העמק השיגה את שער היתרון. מוטי אוחיון קיבל כדור באגף שמאל, הקשר איתר את סופר לבדו במרכז המרגש ומסר לו, האחרון עצר את הכדור כאשר הוא קפץ מעט והיישר מהאוויר שלח צ'יפ אדיר מול בומשטיין שנעצר בתוך הרשת, 0:1 מגדל העמק.

סופר בועט (עדי מלול)
הכדור ברשת (עדי מלול)
עד להפסקה לא נרשמו מצבים מסוכנים, אך בדקה ה-37 שביט ערך חילוף לאחר שהוציא את דניאל ברק ובמקומו הכניס את פאדי זיאדה, חילוף שעיצבן את הקשר שהיה פעיל במיוחד בחלק הקדמי.

דניאל ברק יורד מהמגרש (עדי מלול)
החצי השני נפתח עם הזדמנות של נשר כאשר 2 דקות מפתיחת המחצית כדור עומק אדיר הגיע להייתם חלבי שמתוך הרחבה תוך כדי קפיצה בעט, שחקני מגדל העמק היו בטוחים כי חלבי בעמדת נבדל, אך הדגל נותר למטה ונשר פספסה הזדמנות אדירה.

בדקה ה-50 מג'די חלאיילה שלח כדור חופשי מחצי המגרש שלו, הכדור נחת לפני בומשטיין ובלבל את השוער שבקצות האצבעות הדף לקרן. הזדמנות מעניינת למגדל העמק. בדקה ה-63 המארחים יצאו להתקפה, אופק מלול מצא את עמי גילברט שהצליח לחדור לרחבה ולבעוט, הכדור חמק ליד הקורה.

שחקני נשר שלטו בקצב המשחק ובמרכז השדה, ניסו לפרוץ את ההגנה של מגדל העמק אך הניסיונות שלהם נבלמו פעם אחר פעם הרבה בעקבות ריבוי שחקנים במרכז השדה שיצר סוג של לחץ בחלק הקדמי של עירוני נשר.

בוארון. פתח על הספסל (עדי מלול)
בדקה ה-70 רשמנו הזדמנות מעניינת במיוחד של אסף מלול שבעט כדור חוזר מהאוויר, בומשטיין שוב היה מחוץ לשער אך הצליח להדוף עם קצות האצבעות.

אלדד שביט הכניס במהלך החצי השני את עומר בוארון ויפתח דריי, כאשר בחר שלא לשתף את עידן דוד. עד לסיום התוצאה נשמרה ובמגדל העמק שיחררו הרבה לחץ לאחר שלקחו 3 נקודות אדירות במאבקי התחתית. נשר יכולה להודות לחדרה שניצחה אותה בשבוע שעבר לאחר שאלה ניצחו את טבריה ולמעשה בזכותם הפער נשאר על 5 נקודות.

הספסל של מגדל העמק בסיום (עדי מלול)


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
לחץ מיותר
(UN15: 19:28 01-04-2016)
שחקנים לא קיבלו משכורת כבר חודש וחצי למרות רצון לנצח במגרש קשה והכל היה מטעויות משטח.שלומי ואמיל מאיימים בקנס כספי למי שלא יגיע לשיחת חירום בנשר ישר אחרי משחק. למרות כניסת שבת.למה אתם מלחיצים לנו את השחקנים?תנו להם שקט כבר!הם יודעים לשחק! עאלק אירופה
3
כל הכבוד לשחקנים
(מגדל העמק שולטת: 11:21 02-04-2016)
הנרי תתחבר ליוסי פורטל אל תלך נגדו רק אתה תפסיד
4
שאפו ענק מגדל העמק
(מני : 22:03 01-04-2016)
כול הכבוד לשחקנים חבורה של לוחמים שאפו ענק שלום לוי הנרי ומקסים אוהבים אותכם
5
אתם לא לומדים כלום ממשיכים לתת לשביט את הקרדיט??? השתגעתם,אבל אם טבריה היו מנצחים היום הייתם מעיפים אותו,בקיצור אלדד שביט מאמן רק בגלל שקבוצה אחרת נכשלת,אתם פשוט לוזרים,אין לו דרך והשחקנים שונאים אותו הוא חייה להיחתך מהקבוצה הוא פשוט לא ברמתם
6
חבורה של גברים מגדל
(אוהד: 22:23 01-04-2016)
ניצחון ענק חבורה של גברים הקבוצה היתה מחוייבת ובאטרף שלום הנרי מקסים אתם עושים עבודת קודש אוהבים אותכם
7
חבל עונה מבוזבזת
(רונן : 22:50 01-04-2016)
בקלות ההינו בפליאוף אם ההינו משחקים כמו היום כמה חבל הנרי תמשיך לעשות ולנהל את הקבוצה ביד רמה אתה וההנהלה למרות כול הבלאגן סביב הקבוצה שעושים אנשים רעים שיראו ויסבלו וזה רק שתי מישפחות שכולם יודעים מי אלה אנחנו איתך באש ובמים
8
נשר
(אלי: 09:01 02-04-2016)
מה שלא יהיה שוער צריך גובה
9
חולי נפש
(משוגע: 09:46 02-04-2016)
נשר על הפנים, משחקים בלחץ אבל 4 מחזורים פער 5 נקודות וטבריה לא מנצחת, לכל החכמים מכבי חיפה הגדולה הפסידה אליפות במחזור האחרון בגלל לחץ,אז כל הכבוד להנהלה שכלפי חוץ נראים רגועים אבל בפנים,אנשי משק הנהלה רק מדילקים את חדר ההלבשה-שבו בשקט חודש הכל יסתדר
10
שחקנים הנהלה שאפו
(כרמל: 15:30 02-04-2016)
כול הכבוד לשחקנים על הלחימה והקרבה למופת ולהנהלה על השקט ועל העבודה המסורה של כולם
11
המשכיות גברים אחד אחד
(אוהד מגדל העמק : 08:29 03-04-2016)
חבורה שרצתה יותר היתה מחויבת יותר ניצחה יש פונטיציאל צריך לממש אותו יאלה המשכיות אם טבריה הנהלה תמשיכו בעבודה הגדולה שאתם עושים
12
לידור ומשפחת כהן
(שראל : 22:23 03-04-2016)
לידור השחקן הכי חלש במגדל העמק כמו אח שלו יותם בפרוטקציות הם משחקים

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?