רואים 6:6: ניצחון שישי ברציפות לחדרה 0:1 על טבריה

ראש העיר, צביקה גנדלמן, והיו ראש העיר, צביקה גנדלמן, והיו"ר, אורן גולן (איציק טפירו)
עוד כמה הזדמנויות תצליח טבריה לקבל כדי להדביק את נשר? כנראה שגורלה נחרץ היום בחדרה לאחר שהפסידה במשחק החוץ לקבוצה החמה ביותר של ליגה א'. אסי גומה כבש את השער

לא להאמין עד כמה הפועל חדרה מדהימה את ליגה א' צפון. לאחר הניצחון בשבוע שעבר על נשר והריצה המטורפת של הקבוצה, הגיע היום (ו') ציון דרך נוסף בספר המדהים של הקבוצה המאוחדת לאחר שהצליחה לנצח בביתה את עירוני טבריה ולמעשה לצמק את הפער מהמקום השני לנקודה אחת בלבד.

מומו ניסטל, מאמן הקבוצה, אסי גומה, אחד מהמועמדים לשחקן העונה, ושחקני חדרה, שכרגע מסומנים כהפתעת העונה, לא עצרו והצליחו לקחת 3 נקודות נוספות בדרך לנסות ולסיים במקום השני בפלייאוף, ומי יודע? אולי גם לאיים על עירוני נשר מהמקום הראשון לאחר שהפער ביניהן עומד על 6 נקודות בלבד.

ניסטל. מאמן העונה (עודד חסין)
גם הפעם היה זה אסי גומה שהיה במקום ובזמן הנכון בכדי לכבוש את שערו ה-15 העונה ולמעשה להבהיר כי הוא השחקן החם ביותר בליגה א' צפון וכי הצטרפותו לחדרה הפכה את הקבוצה של ניסטל לבלתי עצירה.

המשחק יצא לדרך והמחצית הראשונה הייתה של חדרה שהצליחה להשפיל מספר פעמים את עירוני טבריה שלא הגיע למשחק והייתה שווה מספר שערים. בדקה העשירית אסי גומה קיבל כדור מתוך הרחבה, הסתובב ובעט לפינה הימנית של זיסקינד, 0:1 חדרה.

כעבור 6 דקות סהר אזולאי עבר את זיסקינד שיצא מולו וגלגל לעבר השער, אבל שי מימון הגיע בשניה האחרונה והרחיק מהקו. בדקה ה-28 שי מימון הרחיק בנגיחה כדור קשתי של אסי גומה שהצליח להקפיץ מעל חיים זיסקינד. לפני שהשופט שרק לסיום המחצית סהר אזולאי קיבל כדור חופשי בתוך הרחבה ובעט את הכדור ליד עמוד שערו של זיסקינד.

צבאג ועמר במאבק אווירי (עודד חסין)
במחצית אמר זוהר יצחק לשחקנים: "אם אתם מנצחים היום אתם עולים ליגה" לאחר שהבין כי נשר נמצאת בפיגור במשחקה מול מגדל העמק. כנראה שמילים אילו לא חלחלו מספיק בראשם של השחקנים.

בחצי השני חדרה הורידה הילוך במעט ונתנה לטבריה להחזיק יותר בכדורים אבל כל התקפה שלהם גרמה להרבה דפיקות לב בספסל של גל שלמה. בדקה ה-70 הכדור טייל בתוך רחבת טבריה כאשר שחקני חדרה הפציצו במטווח בעיטות לכבוש את השער השני, אך בכל מצב כזה הייתה רגל של שחקן טברייני שמנעה מהכדור להכנס.

בדקה ה-79 סהר אזולאי נגח כדור לאחורה אחרי הגבהה מאגף ימין, הכדור חמק ליד עמוד שערו של זיסקינד. בדקות האחרונות טבריה ניסתה לתקוף בכדורגים ארוכים לתוך רחבת חדרה בכדי למצוא את שער השיוון אבל הגנת חדרה התמודדה עם הנסיונות הללו בצורה מושלמת ושמרה על היתרון עד לסיום.

שחקני חדרה. להוריד בפניהם את הכובע (עודד חסין)


 

תגובות

+ הוסף תגובה
2
עתיד ורווד
(ניסים דמשיאן: 21:07 01-04-2016)
חדרה דוהרת ודורסת בדרך לעליה לליגא הלאומית היא תהיה למנצ/סטר יונייטד של ישראל אימפריה אימפריה
3
חדרה זוהרת
(ניסים דמשיאן: 22:08 01-04-2016)
חדרה דוהרת ודורסת קבוצות אימפריה של ניסטל פשוט לא ניתן לעצירה חדרה תהפוך למנצ/טר יונייטד של ישראל בעזרת השם אימפריה אימפריה
4
מכרת את אולגה עבור בצע כסף יחתיכת נוכל כל החיים תהיה שנוא באולגה לא נישכח ולא ניסלח
5
כמה פעמים המילה אולגה מופיעה
(אולגה לנצח: 18:12 08-04-2016)
תשובה נכונה : אפססססס . אני עוקב אחר הכתבות וזה פשוט מדהים . בתחילת העונה "הגבנת" תעלם והקבוצה תקרא הפועל עירוני חדרה . ראש העיר יסמן V גדול . השלב הבא אולי יש בעיה אוהדים אמיתים לא מחליפים קבוצות כמו גרביים ...

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?