העלייה נדחתה: "רובי שפירא" הפסידה לאום אל פאחם, המשחק נדחה ברבע שעה

אוהדי שפירא (ארנון לוי) אוהדי שפירא (ארנון לוי)
בלאגן, עומס גדול וחוסר התארגנות בכניסה לאצטדיון בסמי עופר גרמו לדחייה של רבע שעה בפתיחת המשחק. העלייה של הקבוצה החיפאית נדחתה. פרהוד: "היו חגיגות כאילו עלינו בלי לשחק וזו התוצאה"

מהומה גדולה התרחשה אתמול (ו׳) באצטדיון סמי עופר לפני המשחק בין הפועל "רובי שפירא" חיפה לבין הפועל אום אל פאחם. כמות גדולה של אוהדים הגיעו למשחק בכדי לצפות בחגיגות העלייה וביניהם שחקני העבר אלון חלפון, טל בנין וג'ובאני רוסו.

האוהדים הרבים הופתעו לגלות כי כ-70 סדרים ו-30 שוטרים שהגיעו למשחק הזה החליטו לפתוח יציע אחד כאשר הכניסה אליו התבצעה משער אחד שאף הוא לא נפתח בזמן ואלפים של אוהדים נשארו בחוץ. ראשי שתי הקבוצות ונציגי ההתאחדות לכדורגל החליטו לדחות את המשחק ברבע שעה בכדי לאפשר לאוהדים להכנס למגרש. אחד מהם אמר: "לצערי ככה נראה הכדורגל שלנו. לא יודע מה היו ההכנות של חברת האבטחה והשוטרים אבל אולי הם חשבו שיגיעו רק מאה אוהדים והיו מופתעים מהכמות הגדולה שהגיעה למשחק. זה היה מביך וכואב".

האוהדים האדומים. חוויה לא נעימה (ארנון לוי)
במועדון החיפאי סיפרו כי האחריות לכניסה של האוהדים הייתה על חברת האבטחה והם ניסו לעשות הכול בכדי להכניס את כל האוהדים ליציעים בדרך המהירה והנוחה ביותר.

על המגרש הגיע הקבוצה החיפאית למשחק הכי חשוב שלה העונה והציגה את המשחק הכי חלש שלה. אום אל פאחם הגיעה למפגש הזה ללא מאמן כאשר סמיר עיסא עזב את הקבוצה כבר אחרי ההפסד לסנדלה גלבוע באמצע השבוע והקבוצה הגיעה למשחק מול מוליכת הטבלה בידיעה שהמקום הראשון כבר הוכרע. גם בשפירא היה נראה כי אוהדיה ושחקניה כבר תהו כי המשחק הוכרע עוד לפני שריקת הפתיחה.

מי שלא היו מוכנים לוותר הם שחקני אום אל פאחם שנלחמו לאורך כל תשעים הדקות וחיסלו פעם אחר פעם את ההתקפות של המארחים ומהצד השני הצליחו לכבוש שער אחד מרגליו של תאאר כתאנה בדקה ה-40.

שחקני אום אל פאחם בסיום (ארנון לוי)
בסיום, אום אל פאחם רשמה ניצחון מפתיע שיצטרך לדחות את החגיגות של האדומים. מאמן חיפה, חנא פרהוד, אמר בסיום: "אכזבנו את הקהל המדהים שלנו. היו חגיגות כאילו שעלינו בלי לשחק וזו התוצאה. התרעתי כל השבוע ולצערי אני תמיד צודק. חייבים להרים את הראש ולסיים את זה בהקדם".

חנא פרהוד (ארנון לוי)


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
זו היתה בושה גדולה
(שמילו: 13:23 02-04-2016)
משהו צריך לעשות שעורי בית
2
הפקה אדירה
(מאמן פח: 13:55 02-04-2016)
התפאורה הייתה מושלמת והכל היה מצויין חוץ מרמת המשחק של שחקני חיפה, בעיטות סתמיות, שום תכנון, לא חוזרים להגנה, לא מחלצים כדורים, בלם אחורי חלש, קישור אנמי והתקפה שלא קיימת, בקיצור פוטנציאל ענק בלי יד מכוונת
3
הכל היה חוץ מכדורגל
(אפי: 14:53 02-04-2016)
תפאורה שכזו תיתכן ולא תחזור. חבל שכך הס תיים
4
את הכסף סופרים במדרגות
(גיא נחושתאי: 15:56 02-04-2016)
רובי שפירא חגגו קרנבל בפייסבוק שבוע לפני המשחק תבינו שבשחצנות ופלצנות לא עולים ליגה רק. בשקט ובצניעות מה חשבתם אום אל פאחם יפתחו רגליים ללמה מה קרה עכשיו ביישתם את עצמכם ליצנים תמשיכו להתנצל בפייסבוק
5
תיקון טעות וייסרמן
(אוהד אום אלפחם: 10:14 04-04-2016)
אום אלפחם כן הגיעה למשחק עם מאמן ושמו מאהר חסון שהיה מהתחלת העונה עוזר מאמן והפך למאמן אחרי שסמיר עיסא התפטר

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?