מחזירים עטרה ליושנה: שמשון עלתה לליגה ב'

לא בטוח שיוכל להמשיך. קזלקופי לא בטוח שיוכל להמשיך. קזלקופי
אחד המועדונים החשובים והוותיקים בכדורגל הישראלי חזר ובגדול. שמשון תל אביב ניצחה אתמול 1:6 את עוצמה חולון ועלתה רשמית לליגה ב'. מאמן הקבוצה רפי קזלקופי: "זה היה עלייה של חדר הלבשה. לא בטוח שאוכל להמשיך בעונה הבאה"

אחד הסיפורים המיוחדים והמרגשים של סוף השבוע הקרוב היה עלייתה של שמשון תל אביב לליגה ב'. הקבוצה עשתה זאת לאחר ניצחון משכנע 1:6 על עוצמה חולון והבטיחה את העלייה באופן רשמי כאשר יש עוד שני מחזורים לסיום העונה.

כבר בעונה הראשונה רצו אנשי שמשון המחודשת לעלות לליגה ב' אבל לאחר עונה מאכזבת החתימו את המאמן רפי קזלקופי ועוזרו יוסי ברזילי והשניים החלו בבניית הקבוצה כבר בסיום העונה שעברה כאשר בישיבה הראשונה לפני פתיחת העונה הוגדרה מטרה חד משמעית - עלייה לליגה ב'.

הצוות המקצועי בראשותו של קזלקופי והצוות הניהולי בראשותם של עמי פזטל והבעלים/שחקן רועי עובדיה בנו קבוצה מיוחדת שלא השאירה ספק וקבעה עלייה מדהימה. קלזקופי: "הרבה שנים אני בליגה הזאת וזאת עלייה מאוד מיוחדת. הייתה לנו קבוצה מיוחדת שהסוד העיקרי שלה היה חדר ההלבשה. מהתחלה בנינו קבוצה איכותית והעלייה הייתה רק עניין של זמן".

בין השחקנים שהחותמו העונה היו שחקני ליגה א' בכירים לשעבר כמו גל גבע, אורן דיין, אורן יחזקאל ועדי שקרוקה. קזלקופי: "היה כאן שילוב בין שחקנים צעירים מוכשרים לבין שחקנים מנוסים והיה לנו שילוב מיוחד. כל השחקנים שיחקו ברמה שווה ולא היה שום אגו כאשר כל שחקן ידע שהוא ישחק וזה ולא משנה אם הוא יפתח על הספסל או בהרכב. כבשנו 95 שערים ואף שחקן אצלנו לא כבש יותר מעשרים שערים וזה מסביר הכול על הקבוצתיות המדהימה שלנו. בכל הקריירה שלי וראיתי הרבה קבוצות בליגות הנמוכות לא הייתה קבוצה כזאת חסרת אגו".

לאחר העלייה בשמשון כבר החלו לחשוב על העונה הבאה כאשר המטרה הצפויה להיות היא עלייה נוספת. השאלה הגדולה לקראת העונה הבאה אם קזלקופי, שמונה לאחרונה ליו"ר ועד בנק דיסקונט, יוכל להמשיך ולאמן את הקבוצה. קזלקופי: "זה עוד מוקדם לדבר על זה אבל כבר הודעתי לבעלי הקבוצה כי זה נמצא בספק גדול. אצטרך ללמוד את התפקיד החדש שלי בבנק ואז אראה אם אוכל לשלב, כמו שזה נראה כרגע לא אוכל לאמן אבל אני חייב לציין שנקשרתי לבעלי הקבוצה עמי פזטל ורועי עובדיה שבלעדיהם לא הייתה שמשון ודאגו להכול. הבטחתי שגם אם לא אהיה פה, אעזור בכל אשר יידרש. שמשון כאן כדי להתקיים ולהתקדם".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
דיסקונטאי בדם
(שחקן שימשון: 18:48 02-04-2016)
רפי קזלקופי הוא מאמן מצויין אדם מדהים איש מיקצוע מהשורה הראשונה תמשיך ככה ותצליח גם בתפקיד החדש.
2
בלב ובנשמה
(דוד תבורי: 21:01 02-04-2016)
לעולם לא תצעדי לבד שמשון תל אביב תודה לכולם שחקנים אוהדים הנהלה וצוות מקצועי נתראה בליגה ב
3
נוסטלגיה
(משה: 21:20 02-04-2016)
אל תרא שמשון אל תירא כי גור אריה הלוא אתה...... בהצלחה
4
מה עם חי ספיר
(גל : 01:09 03-04-2016)
זאת שאלת השאלות
5
גל גבע
(שלום תקווה 14: 12:40 04-04-2016)
העליה המדהימה הזאת רשומה על כבוד הרב גל גבע הסמל שלי, אוהב אותך צדיק.
6
שמח מאוד בשבילכם כאוהד מ כ ב י
(אהרון כהן : 20:10 07-04-2016)
סבי אברהם זכרו לברכה עלה מפולין בגיל שלוש הישר לתל אביב לכרם והיה אוהד שמשון .