מרמורק מוכנה לדרבי

טסאו. המצטיין במגרש טסאו. המצטיין במגרש
הפועל מרמורק ממשיכה להיות הלהיט החם של ליגה א׳ דרום. בפעם הראשונה עם אלכס ברמכר על הקווים, נתנו האדומים הצגת כדורגל נוספת שהסתיימה עם ניצחון חוץ מרשים 1:4 על הכח רמת גן. במחזור הבא הדרבי מול רחובות

הפועל מרמורק נמצאת בתקופה מצוינת, הקבוצה נמרצת, תוססת, משחקת עם המון חדוות משחק והתלהבות ומרבה לכבוש. הקבוצה עשתה אתמול (ו׳) צעד משמעותי נוסף לפלייאוף ואפשר להגיד שבאופן מעשי הבטיחה את מקומה שם ומה שנותר לה זה להילחם על מיקום סופי כמה שיותר גבוה ולהמשיך את המומנטום המצוין שהיא נמצאת בו אל תוך משחקי הפליאוף.

הכח רמת גן לא היוותה יריב ראוי ולמעשה הרימה ידיים בשלב מוקדם של המשחק. הגנת הקבוצה נפרצה בקלות, מרכז השדה היה בשליטה של האורחים וההתקפה הייתה חסרת יצירתיות. הכח הבטיחה את הישארותה בליגה, היא לא תרד ולא תגיע למשחקי הפליאוף מה שסולל את דרכם לחוף הים.

המשחק נפתח בסערה של האורחים ממרמורק. כבר בדקה הרביעית מרמורק יצאה להתקפה מצד שמאל, האני שאהין שלח את הכדור לרחבה, הכדור קפץ פעם אחת על הדשא והגיע לדניאל טסאו שכבש מקרוב. 0:1 למרמורק.

בדקה ה-18 האורחת המשיכה לחגוג. איתם שמאי שלח כדור ארוך לכיוון רחבת הכח, האני שאהין עצר את הכדור על החזה וירה כדור אדיר לפינה העליונה ופנימה. 0:2 מרמורק.

האני שאהין חוגג (שקד מורג)
חלפו 3 דקות והכח רמת גן חזרה למשחק עם שער משלה. יונתן אוזן הרים כדור קרן לראשו של אור גירו שנגח מקרוב פנימה, 1:2.

בהמשך המחצית הראשונה ראינו משחק פתוח ומשוחרר כששתי הקבוצות תוקפות. המשחק היה משוחרר ממתח והכדור עבר במהירות מרחבה לרחבה. מרמורק בדקות האלה הייתה מסוכנת יותר ויצירתית יותר מול הכח שלמרות הנסיונות לפתח התקפות, לא הצליחה לייצר מצבים מסוכנים ליד שערו של דין אזולאי.

בדקה ה-40 מרמורק ביססה את יתרונה. שוב התקפה מצד ימין כשהפעם דניאל הייק שלח את הכדור לצד הרחוק של הרחבה, דניאל טסאו המצוין השתלט על הכדור ובעט כדור שטוח משמאל לפינה הימנית, השוער דניאל מכלוף לא הצליח להגיע לכדור המדויק, 1:3 למרמורק במחצית.

במחצית השניה היה משחק מהיר אך לא מדויק מצד שתי הקבוצות. מרמורק שלטה במרכז השדה, הניעה את הכדור אך לא הייתה מסוכנת ונראה היה שהיא מנסה לשמור על היתרון המבטיח שהשיגה במחצית הראשונה. הכח רמת גן ניסתה לתקוף מהאגפים ולשלוח כדורים לכיוונו של שלומי לוי. גם בדקות האלה הכח חסרה יצירתיות ושתי הקבוצות לא סיכנו את השער. 

החל מהדקה ה-70 השליטה במרכז השדה עברה לשחקני הכח שחיפשו שער שני שיחזיר אותם למשחק. האורחת התבססה על משחק הגנה והתקפות מעבר מהירות.

בדקה ה-88 מרמורק כבשה את הרביעי. התקפה מתפרצת לתפארת של האורחת. משה שעשוע פרץ מהמרכז ושלח את הכדור שמאלה לדניאל טסאו, המצטיין במגרש, האחרון הרים את הראש והכניס כדור מצוין לסהר שבתאי שמול השוער דניאל מכלוף לא התבלבל וכבש, 1:4 וניצחון גדול להפועל מרמורק.

סהר שבתאי כובש (שקד מורג)
ראוי לציון השיפוט של השופטת רחל שקורי. היא שלטה במשחק, הייתה קרובה מאוד לאירועים, הפגינה אסרטיביות והחלטותיה היו טובות ומדויקות.

שופטת המשחק (שקד מורג)
אלכס ברמכר, מאמנה החדש של מרמורק, סיכם: "קיבלתי קבוצה מאוד מוכשרת ומאומנת, באנו במטרה לנצח כדי להבטיח את מקומנו בפליאוף. נמשיך לבוא לכל משחק כדי לנצח וכרגע אנחנו לא עוסקים בחישובים על מקומות שני, שלישי או רביעי. למרות הסטטיסטיקה של הפליאוף בליגה א׳ דרום אני חושב שלביתיות כן יש יתרון והיא חשובה. אנחנו מגיעים לדרבי בשבוע הבא עם ביטחון, נשחק מול קבוצה טובה, לדרבי יש חוקים משלו ואנחנו באים לדרבי הזה בשביל לנצח".

אלכס ברמכר (שקד מורג)


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
רק תביאו תדרבי
(מרמורקי: 10:31 03-04-2016)
רק תביאו תדרבי
2
גל יוסף
(יחיאל: 15:14 03-04-2016)
אדון גל הכח זה לא צעצוע שלך ילה תלך כמה שיותר מהר נימאסתתתה איפה שנגעת הרסתה מימך לא יצמח כלום לך לך כבר יאפס

סקר דאבל פס

משבר הקורונה כאן אבל לאן הכדורגל שלנו הולך?