מעצרו של שחקן הכדורגל מליגה א' החשוד באונס הוארך עד יום רביעי

הבקשה לצו המעצר הבקשה לצו המעצר
אתר "דאבל פס" חשף הבוקר (א') את הפרשה ובהמשך לכך פרסם בלעדית את צו המעצר ופרוטוקול בית המשפט מדיון הארכת המעצר שהתקיים היום. השחקן ישהה במעצר עד ליום רביעי. המועדון: "לומדים את הפרטים"

שוב הכדורגל מתערבב עם פלילים. שחקן מליגה א' נעצר הלילה בחשד לאונס תיירת בעיר אילת בסוף השבוע. השחקן נעצר על ידי משטרת ראשון לציון, אך הועבר לאילת שם הוגשה התלונה. מאוחר יותר הוא יובא בפני שופט בבית המשפט השלום בעיר, שם המשטרה תבקש את הארכת מעצרו.

ביום שישי התארחה הקבוצה מליגה א' בעיר למשחק במסגרת הליגה. כמו במשחקים רבים באילת שחקני הקבוצות האורחות מנצלים את הנסיעה גם לשהייה בעיר הדרומית. במהלך אחד הערבים יצאו מספר שחקנים של הקבוצה לבילוי ומכאן התגלגלה הפרשה והתלונה שנחקרת על יד המשטרה המקומית.

בית המשפט החליט להאריך את מעצרו של השחקן עד ליום רביעי.

ממשטרת אילת נמסר: "בהמשך לפנית כתבים בעניין מעצר חשוד בעבירות מין, מעצרו הוארך עד יום רביעי. אנו מאשרים כי היום במהלך הלילה נעצר חשוד, שחקן כדורגל בליגה נמוכה בחשד לביצעו עבירת מין באילת. במהלך יום שישי התקבלה תלונה במשטרת ישראל מתיירת כי החשוד ביצע בה עבירות מין. חוקרי משטרת ישראל איתרו את החשוד בעיר במרכז הארץ, עצרו אותו והביאו אותו לחקירה באילת. כאמור, האריך היום בית המשפט השלום את מעצרו של החשוד עד יום רביעי בשעה 10:00. משטרת ישראל חוקרת את נסיבות המקרה".

מהמועדון הגיבו: "אנחנו לומדים את הפרטים".

פרוטוקול בית המשפטפרוטוקול בית המשפטפרוטוקול בית המשפט


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אחרי שנאנוס את יפו
(אזוריה: 12:28 03-04-2016)
תעצרו מצידי את כל הקבוצה
2
הפועל אזור?
(נתי: 12:53 03-04-2016)
ואם משטרת ראשון לציון האם זה הבלונדי?
3
חיריה
(מייק: 13:05 03-04-2016)
רק חיריה שיחקה ביום שישי באילת...
4
אולי היא רצתה לשחק דוקים

סקר דאבל פס

משבר הקורונה כאן אבל לאן הכדורגל שלנו הולך?