למל: "נעשה הכול כדי שהקהל שלנו יחגוג בסיום"

רוצה לשמח את הקהל. רון למל (לירן דורף) רוצה לשמח את הקהל. רון למל (לירן דורף)
המשחק שהוגדר כקלאסיקו קטן של ליגה א' ייערך בסוף השבוע כאשר אזור תארח את יפו. מעבר לעניין היוקרה, המפגש בין השתיים יהיה גם משמעותי במאבק הישיר על המקום החמישי בפלייאוף. ביפו החליטו על איסור מוחלט על השחקנים להתראיין

למרות הניצחון הגדול על מכבי שיכון המזרח בסוף השבוע האחרון, כל מה שעניין את אוהדי יפו בסיום זה המשחק הבא מול הפועל אזור.

לאורך שנים הפך הקרב בין הקבוצות מעבר למשחק רגיל ורבים אף טוענים כי מדובר בקלאסיקו קטן של ליגה א'. עבור אוהדי שתי הקבוצות מדובר בקרב של ממש כאשר מעבר ליוקרה המשחק הזה משמעותי גם מבחינה מקצועית ויהווה קרב ישיר על המקום החמישי בפלייאוף.

ערב המחזור לשתי הקבוצות מספר נקודות זהה כאשר רק העובדה שיפו ניצחה במשחק הראשון מהווה יתרון בטבלה. ביפו מבינים את החשיבות של המשחק גם עבור המיקום בטבלה וגם עבור האוהדים וההחלטה המשמעותית של השבוע היא לאסור על השחקנים להתראיין לקראת המשחק. "שידברו אחרי המשחק וזה במקרה ותהיה סיבה טובה" אמרו ביפו. אוהדי הקבוצה זוכרים את הניצחון בסיבוב הראשון שהיה למעשה הניצחון הגדול בתקופת מאיר סומך ומקווים שהשחקנים יוכלו לשחזר יכולת דומה גם הפעם.

מהצד השני גם באזור מבינים את חשיבות המשחק ולמרות שלא מודים בכך יודעים כי גורל המקום החמישי ככל הנראה יוכרע בקרב ישיר מול היריבה הותיקה. שוער הקבוצה, רון למל, שנעדר במשחק מול אילת בגלל מחלה צפוי לחזור לשער ולנסות ולעצור את ההתקפה הקטלנית של יפו.

למל אמר לקראת המשחק: "המשחק הזה מאוד חשוב להמשך הדרך בפלייאוף לשני המועדונים למרות שהוא לא יחרוץ את גורליהן. המאבקים יימשכו עד הסוף. יפו מגיעה אחרי תקופה טובה של מספר ניצחונות. אנחנו מגיעים מוכנים למשחק הזה וכולנו תקווה שנעשה תוצאה טובה. אנחנו, השחקנים, מבינים את חשיבות המשחק לאוהדים וכמו בשנים האחרונות המשחקים בין הקבוצות תפסו תאוצה וזה בהחלט נותן צבע לליגה. גם כאשר עניין של מיקום זה נותן עניין של יריבות ספורטיבית. אלו משחקים של הקהלים ונעשה הכול בכדי שבסוף המשחק, הקהל שלנו יחגוג בסיום".

שתי הקבוצות יחסרו שחקנים במעדת הקישור כאשר אייל שן ייעדר באזור ואילו איציק בן סלומון יחסר ליפו.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בהצלחה אזוריה
(MY: 19:14 05-04-2016)
בהצלחה הפועל אזור! מאחל:אוהד של הפועל אשקלון :)
2
קונילמל תביא נקודות לשם שינוי
(אזורניק: 13:02 06-04-2016)
3
רגע .... איפה זה בכלל אזור?
(אימפריה יפואית: 13:25 06-04-2016)
????

סקר דאבל פס

משבר הקורונה כאן אבל לאן הכדורגל שלנו הולך?