יחיאל צגאי: "רשמנו ניצחון כפול גם בדרבי וגם עבור המקום החמישי"

שחקני יפו חוגגים ניצחון ענק (רפי נחמיאס) שחקני יפו חוגגים ניצחון ענק (רפי נחמיאס)
יפו רשמה ניצחון ענק בקלאסיקו של ליגה א' לאחר שגברה במשחק חוץ על הפועל אזור בתוצאה 0:2. שער נפלא של צגאי במחצית הראשונה ואחד נוסף של ארז׳ואן במחצית השנייה ביסס את הקבוצה של קרגולה במקום החמישי

גם בחלומות הכי ורודים של אוהדי יפו הם לא חשבו כי קבוצתם תהיה במקום החמישי בטבלה עם יתרון של שלוש נקודות מהיריבה המושבעת הפועל אזור.

במשך דקות ארוכות בסיום המשחק חגגו אוהדי הקבוצה בצוותא עם השחקנים לא רק ניצחון של יוקרה אלא גם ניצחון שמקרב את הקבוצה לחמישייה הראשונה.

לפני המשחק החליטו בהנהלת הפועל אזור שתי החלטות שראויות לציון. הראשונה לאפשר כניסה חינם מה שגרם ל-700 אוהדים להגיע ולצפות במשחק המסקרן, וההחלטה השנייה צילום משותף של שחקני שתי הקבוצות וצוות השיפוט כמקובל בליגת אלופות, המטרה של הצדדים הייתה לאפשר אווירה נוחה לאוהדי הכדורגל שנהנו ממשחק מרהיב בעיקר מצדם של אנשי יפו.

התמונה הקבוצתית (רפי נחמיאס)
מה שקצת העכיר את האווירה הוא צוות השיטור שניסה להוביל כוחות מיוחדים במשחק שגרמו לכעס גדול מצד האוהדים של שני המועדונים.

המחצית הראשונה הייתה שקולה כאשר שתי הקבוצות ניסו למצוא את השער אבל נבלמו מול הגנות טובות של היריבה. שתי הקבוצות ירדו להפסקה כאשר לוח התוצאות הראה על 0:0. חמש דקות בתוך החצי השני יפו זכתה בכדור חופשי אלכסונית משערו של רון למל, יחיאל צגאי לקח את הבעיטה ושלח כדור מצוין לפינה הרחוקה שנעצר ברשת, 0:1 יפו.

צגאי לאחר השער הראשון (רפי נחמיאס)
המחצית השנייה כבר הייתה ביתרון של שחקני יפו. בדקה ה-55 כדור עומק נהדר הגיע ליחיאל צגאי שהקדים את השומר שלו, רון למל יצא משערו, צגאי הצליח לבעוט, הכדור פגע בקורה ונתנאל ארז׳ואן היה במקום כדי לדחוק עם החזה, 0:2 יפו.

ארז׳ואן חוגג (רפי נחמיאס)
מכאן והלאה היתרון היה חד צדדי ויפו יכלה להגדיל עוד יותר את התוצאה, אבל לא השכילה לעשות זאת. בסיום השיג אורי קרגולה, מאמנה של יפו, את אחד מהניצחונות הגדולים של הקבוצה שלמעשה המשיכה את היכולת הנהדרת שלה מאז השינוי בעמדת המאמן.

יחיאל צגאי אמר בסיום: "אנחנו בתקופה טובה וממשיכים לעשות את העבודה. אנחנו מקבלים את הכול מהנהלה נהדרת ותנאים מעולים עם מאמן שהוא חבר ומכין אותנו בצורה נהדרת וזה נותן לנו כוח משבוע לשבוע. זה היה ניצחון כפול לאוהדים שלנו גם בשל היוקרה בקרב מול אזור וגם בשל המקום בפלייאוף העליון".

אוהדי יפו (רפי נחמיאס) 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כול הכבוד ליפו ולקרגולה
(עזרא: 12:56 09-04-2016)
תמשיך להצליח.ווינר היית במגרש ותמשיך להיות ווינר גם על הקווים
2
חארטא אזוריה
(חארטא אזוריה: 15:50 09-04-2016)
איך זה לקבל שניים ועוד יצאתם בזול

סקר דאבל פס

משבר הקורונה כאן אבל לאן הכדורגל שלנו הולך?