בפעם השנייה ברציפות: צעירי כפר כנא עלתה לליגה א׳

מימין לשמאל: כהן, עליסאת וראדי מימין לשמאל: כהן, עליסאת וראדי
בשנה השנייה בלבד להקמתו חגג המועדון עלייה שנייה ברציפות ומעונה הבאה הדרבי הגדול מול הפועל סוף סוף יחזור. עליסאת שחגג עלייה רביעית ברציפות: "יש חומר שחקנים מצוין עם חדר הלבשה מגובש". ואסים עבאס אמור להמשיך עונה נוספת

היסטוריה בעיר כפר כנא. קבוצת הכדורגל, צעירי כפר כנא, חגגה עליה שנייה ברציפות ותוף שנתיים העפילה מליגה ג' לליגה א'.

הקבוצה שקמה לפני שנתיים לאחר פירוקה של מכבי כפר כנא דרסה את ליגה ב׳ צפון א׳ לאחר שהנהלת הקבוצה החליטה לעלות בדרך המהירה ביותר לליגה השלישית. מי שמונה העונה לתפקיד המאמן הוא שחקן העבר, ואסים עבאס. עבאס בנה קבוצה מלוכדת שנבנתה על שילוב של שחקני בית עם שחקנים בכירים שהובאו לסגל כמו עבאס רחייל, חמודי עלוש, ניר כהן ודאוד עליסאת שנפצע במהלך החודש האחרון אבל עדיין היה אחד השחקנים המשמעותיים בעלייה שעבורו הייתה העלייה הרביעית ברציפות.

החלוץ אמר לאחר העלייה: "אני מאוד שמח שעשיתי עוד עלייה ואנשים נתנו לי כינוי קבלן העליות. אני מודה להנהלה ולאוהדים שעמדו לצדנו בטוב וברע ועלייה מוקדשת להם שנתנו לנו שקט מקצועי. הקבוצה התרגלה להצלחות ואני בטוח שתהיה קבוצה חזקה בליגה א'. יש חומר שחקנים מצוין עם חדר הלבשה נקי ומגובש. ואסים עבאס הוא מאמן שכיף לעבוד איתו, הוא הצליח לחבר קבוצה ראויה שעשתה עלייה".

מנהל הקבוצה, מאג'ד עוואדה: "זאת עלייה נהדרת של קבוצה שנבנתה בצורה מצוינת. יש כאן הנהלה שהשקיעה מאמצים כדי שהשחקנים יקבלו את התנאים המתאימים להתרכז בכדורגל". עוואדה התייחס גם לעונה הבאה: "יש התרגשות לקראת הדרבי שחוזר לכפר קנא. יש מטרה לשפץ את תנאי המגרש באצטדיון בכפר קנא ונקווה שנספיק עד פתיחת העונה הבאה. בקרוב נשב על העונה הבאה ונשב גם עם ואסים ונחליט לגבי העונה בליגה א'".


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?