מגדל העמק הבטיחה השארות, אופק מלול: "עונה שנצטרך לשכוח במהרה"

שלושת הכובשים. מימין לשמאל: מורד, מלול ואברה (קובי פורטל) שלושת הכובשים. מימין לשמאל: מורד, מלול ואברה (קובי פורטל)
בזכות ניצחון ביתי 0:3 על הפועל כפר כנא הצליחה מגדל העמק להבטיח את ההשארות בליגה בעונה מבישה. הקפטן: "התרגלנו להיות בשנים האחרונות בפלייאוף העליון, העונה זה לא קרה. אני שמח שהצלחנו להתמודד גם עם האתגרים בתחתית בהצלחה"

אחת מהקבוצות שסומנה כקבוצה שצפויה לעשות חיים קשים לנשר והרצליה, לפחות בתחילת העונה, היא הפועל מגדל העמק.

תחת רפי בוסקילה הצליחה הקבוצה לרשום 5 ניצחונות ותוצאת תיקו אחת בתחילת העונה ששמו אותה במקום הראשון בטבלה, אך מאז מגדל העמק החלה בצניחה חופשית. 4 נקודות בלבד מתוך 10 משחקים דרדרו את הקבוצה לתחתית הטבלה והובילו לעזיבתו של בוסקילה ומינויו של שלום לוי במקום.

בשישי האחרון הצליחה מגדל העמק לשים סוף לעונה המביכה והבטיחה את ההשארות באופן סופי לאחר שניצחה 0:3 את הפועל כפר כנא משערים של נדב אברה, שנהר מורד ואופק מלול.

קפטן הקבוצה וכובש השער האחרון, אופק מלול, התייחס לעונה האחרונה שלו ושל קבוצתו: "זה לא סוד שהעונה הזאת היא העונה החלשה שלנו בשנים האחרונות. מגדל העמק התרגלה להיות קבוצת פלייאוף עליון לגטימית והעונה לצערי זה לא קרה. אני שמח שהצלחנו להתמודד גם עם האתגרים של מאבקי התחתית, מה שבטוח נצטרך לשכוח את העונה הזאת במהרה".

מלול הוסיף: "באופן אישי גם לי הייתה עונה די מאכזבת. לאחר שחזרתי מעפולה לקח לי קצת זמן להכנס לעניינים אך בסופו של דבר הצלחתי לעזור לחברים שלי להשלים את המשימה. זה קורה בקריירה של כדורגלן שיש לו עונה טובה יותר ועונה פחות טובה, אני לוקח את הדברים החיוביים מהעונה הזאת וכבר מסתכל לעבר העונה הבאה".

ההכנות לקראת העונה הבאה במגדל העמק עדיין לא החלו, אך בעירייה מתכוונים לשבת כבר בימים הקרובים בכדי לדון על עתיד הקבוצה כאשר הדגש יהיה על מחלקת הנוער שם צפויה מהפכה של ממש.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
זה המזל אם לא ההינו יורדים ליגה באמצע העונה מאמן חחחח
2
הנרי תארוז חפצים
(המבקר: 18:31 17-04-2016)
3
כדורגל
(יודע: 10:11 20-04-2016)
אז יחד עם כל הקושי שבלהרים את הקבוצה מהתחתית בסופו של דבר הצלחתם! שאפו להנרי ועוד שאפו ענק לשלום לוי!(שלום בעבר הייתי מעריץ שלך)