הפלייאוף הצפוני: חמש קבוצות, שני מקומות

מי תסיים בפלייאוף הצפוני? מי תסיים בפלייאוף הצפוני?
שני מחזורים נותרו לסיום העונה הסדירה בהם ינסו חמש קבוצות להלחם על שני המקומות שמהם ממשיכים לפלייאוף העליון. מי תצטרף לחדרה וטבריה שכבר הבטיחו את המקום ברביעייה?

ליגה א' צפון תתמקד בשני המחזורים האחרונים בזהות הקבוצות שיצטרפו להפועל חדרה ולעירוני טבריה שהבטיחו את המקום שלהן במשחקי הפלייאוף העליון. הפועל הרצליה, באקה אל גרבייה, כפר כנא, קרית אתא ובית שאן, מי מהן תצליח לסיים בפלייאוף?

הפועל חדרה/גבעת אולגה כבר הבטיחה את מקומה בפלייאוף העליון כמו גם עירוני טבריה, אך שני המחזורים האחרונים עדיין משמעותיים עבור שתי הקבוצות שינסו לשפר את המיקום שמעניק את יתרון הביתיות. חדרה ממוקמת במקום השני עם 2 נקודות יותר מעירוני טבריה. לחדרה נותרו המשחקים מול 

הפועל חדרה/גבעת אולגה
מקום:
2
נקודות: 50
המשחקים שנותרו: מכבי דלית אל כרמל/יקנעם (ח), איחוד בני מג׳דל כרום (ב).
תסריט אפשרי: חדרה כבר הבטיחה את מקומה בפלייאוף העליון, אך בכדי להפוך את ההצלחה של הקבוצה המאוחדת בשנתה הראשונה לגדולה עוד יותר הוא לשמור על המקום השני כאשר הפער מטבריה עומד על 2 נקודות בלבד.
אילון אלימלך: "נשארו לנו שני משחקים שנראים נוחים על הנייר אבל אנחנו קבוצה שבאה לכל משחק עם התלהבות ורצון לנצח. נעשה הכל כדי לנצח ולהבטיח את המקום השני בשביל יתרון הביתיות למשחקי הפלייאוף".

הפתעת ליגה א׳ צפון. הפועל חדרה/גבעת אולגה (עודד חסין)
עירוני טבריה
מקום: 3
נקודות: 48
המשחקים שנותרו: הרצליה (ב), צור שלום (ח).
תסריט אפשרי: בדומה לחדרה, גם טבריה הבטיחה את המקום בפלייאוף ומה שנותר לקבוצה מעיר הכנרת הוא לקוות שבחדרה יאבדו נקודות מה שאולי יביא להם את המקום השני ואת יתרון הביתיות.
שלום עקיבא: "נשארו שהי משחקים, כרגע אנחנו בכושר לא טוב אבל ננסה בכל זאת לנצח את שני המשחקים ולקוות שחדרה תמעד ואז נוכל לסיים שני מה שנותן יתרון בפלייאוף. נעשה הכל כדי לסיים את העונה בטעם טוב".

זוהר יצחק. באיזה מקום תסיים טבריה? (עודד חסין)
הפועל הרצליה
מקום:
4
נקודות: 43
המשחקים שנותרו: טבריה (ח), כפר כנא (ב).
תסריט אפשרי: הרצליה עדיין לא הבטיחה את המקום שלה בפלייאוף. הקבוצה צריכה עוד 3 נקודות כדי להבטיח באופן סופי את המקום שלה במשחקי הפלייאוף (בהתחשב כי הקבוצות מתחתיה ישיגו גם הן ניצחונות).
בר אלסברי: "ראשית ברכות לנשר על העלייה. אין ספק שלפנינו שני משחקים קשים מאוד בהם נצטרך להביא את האיכויות שלנו לידי ביטוי ובנוסף ליכולת נצטרך גם לתת משחק הקרבה ולרצות יותר מהיריבות שמנגד ולנצח. יכולת לבד בלי אופי לא תספיק. לגבי משחקי הפלייאוף הכל פתוח וכל קבוצה ביום נתון יכולה לנצח את יריבתה. אותי לימדו לשחק ולתת הכל עד הסוף ובמיוחד שהכל פתוח ואפשר עוד להשיג את המטרה דרך הפלייאוף. הפועל הרצליה קבוצה חזקה מאוד בטח לא פחות מאף קבוצה שתשתתף במשחקי הפלייאוף ולכן נגיע לכל משחק בכדי לנצח".

הפועל באקה אל גרבייה
מקום:
5
נקודות: 40
המשחקים שנותרו: מעלות (ח), קרית אתא (ב)
תסריט אפשרי: המאבק האמיתי על המקום בפלייאוף יתחיל ככל הנראה מכאן. באקה תנסה לסיים עונה אדירה מבחינתה עם מקום בפלייאוף כאשר בסיום העונה תפגוש את קרית אתא קבוצה שגם תנסה למצוא את מקומה בפלייאוף. בבאקה יצטרכו לנצח את שני המשחקים שנותרו כדי להיות בפלייאוף כאשר קיים גם תסריט שבאקה תאבד נקודות, אך הכל תלוי בתוצאות של שאר הקבוצות.
תומר שריקי: "לאחר הניצחון בשישי ולאור התוצאות שנוצרו לטובתנו אנחנו ממוקדים מטרה לעבר הפלייאוף. המשחק הקרוב נגד מעלות אפשר לומר שצחי הכין תקבוצה והיא כבר דרוכה ומוכנה למשחק הזה ואפשר להרגיש את הפלייאוף באוויר, אנחנו נבוא עם כל הכלים שלנו כדאי לקחת את הנקודות החשובות למטרה החשובה שהצבנו לעצמנו ולשמח את הקהל המסור שלנו".

הפועל כפר כנא
מקום:
6
נקודות: 40
המשחקים שנותרו: כרמיאל/צפת (ב), הרצליה (ח).
תסריט אפשרי: כשהיא עם אותן מספר נקודות כמו של באקה, כפר כנא תצטרך לקוות למעידה של באקה בכדי שהיא תוכל לחלוף על פנייה בטבלה, כך שנכון לעכשיו לא הכל תלוי בה.
ענאן נסרלאדין: "יהיה צמוד עד הסוף. מקווים שנדע לעשות את העבודה, כל השנה היינו למעלה וזה המאני טיים מבחינתו. אנחנו חייבים לעשות את העבודה עשינו עונה טובה עד עכשיו מקווה שנמשיך אותה".

מכבי קרית אתא
מקום:
7
נקודות: 39
המשחקים שנותרו: בית שאן (ב), באקה אל גרבייה (ח).
תסריט אפשרי: כבר ביום רביעי סביר להניח כי קבוצה אחת תרד מהמירוץ לפלייאוף כאשר קרית אתא תפגוש את בית שאן. במידה וקרית אתא תנצח היא תקווה למעידה של כפר כנא ובמחזור האחרון היא תפגוש את באקה אל גרבייה למשחק שעשוי להיות קרב ישיר על המקום בפלייאוף.
אור שלזינגר: "לאחר ארבעת המשחקים האחרונים בהם השגנו 10 נק' הצלחנו להתקרב מרחק נקודה בלבד ממשחקי הפלייאוף כשנותרו שני מחזורים לסיום העונה, אנחנו מגיעים חדורים לשני המשחקים האחרונים ומקווים שנצליח להעפיל. הדברים עדיין לא תלויים רק בנו אך אנחנו מאמינים שאם ננצח את שני המשחקים האחרונים נגיע לפלייאוף".

הפועל בית שאן
מקום: 8
נקודות: 38
המשחקים שנותרו: קרית אתא (ח), נשר (ב).
תסריט אפשרי: הסיכויים אמנם מאוד נמוכים אבל עדיין קיימים. בית שאן תצטרך לנצח את שני המשחקים האחרונים שלה ולקוות כי כפר כנא ובאקה אל גרבייה ימעדו. כבר ברביעי הקרוב תצא לקרית אתא שם תהיה חייבת לחזור עם 3 נקודות.
שניר שטרית: "אנחנו באים כל משחק משוחררים ותמיד באים לנצח, הבעיה שאנחנו לא תלויים בעצמנו ויש מעלינו עוד 3 קבוצות אבל נעשה את המקסימום עד סיום העונה. המטרה הייתה להשאר בליגה ועשינו את זה 3 מחזורים לסוף כנגד כל הסיכויים. פלייאוף זה השמנת נסכם שמה שיהיה יהיה".

שחקני בית שאן. יוכלו להפתיע? (עדי מלול) 

תגובות

+ הוסף תגובה
2
לא מאמין
(צופה לכנרת: 18:05 19-04-2016)
קודם שהעגלות מטבריה ינצחו את הרצליה