המשימה הושגה: שעריים עלתה לליגה הלאומית!

גיל יצחק חוגג את השער (רולנדי ברנשטיין) גיל יצחק חוגג את השער (רולנדי ברנשטיין)
למרות עונה רצופה מכשולים הצליח אלדד פרי יחד עם ניר שלום להשיג את המטרה שהציבו בתחילת העונה ולעלות עם שעריים לליגה השנייה אחרי 23 שנה בזכות ניצחון 0:2 על עמישב פ"ת

זהו זה עכשיו זה סופי, מכבי שעריים עלתה לליגה הלאומית אחרי 23 שנה. הפרויקט שבנה אלדד פרי בתחילת העונה הצליח להשיג את המטרה אותה הציב לעצמו ובשנתו הראשונה במועדון הרחובותי העלה את מכבי שעריים לליגה הלאומית בעונה מלאה בקשיים ומכשולים.

פרי, יחד עם ניר שלום, בנו מועדון שמנוהל בדרך המקצועית ביותר ברמה הגבוהה ביותר. השניים ידעו לאורך כל השנה להגיב בזמן אמת לטעויות שנעשו בדרך, לא חששו מלהחליף שלושה מאמנים לאורך כל העונה, מבנודיס שהחל, בראון שהגיע במקומו וכמובן המאמן הנוכחי, קובי רפואה, לא פחדו להחתים שחקנים שלטענת רבים לא רצו על המגרש, לא התאמצו וגמרו את הסוס. פרי הוכיח פעם נוספת כי למרות הביקורות, לעליית ליגה זה הספיק.

קובי רפואה ונמרוד קוסטיקה

כשהיה נדמה ששעריים הולכת לאבד את המקום הראשון כשהייתה בפער עצום מכפר קאסם ונס ציונה ידע הבעלים להמשיך בדרך בה הוא מאמין ובעבודה קשה ואינטנסיבית יחד עם כל הצוות המקצועי מצא פתרונות וראה את קבוצתו מצמצמת את הפער וחוזרת למקום הראשון באלגנטיות.

אביחי לוי דובר המועדון (רולנדי ברנשטיין)
אם נסתכל בתמונה כוללת על העונה של שעריים אפשר לסמן רגע אחד שהוא למעשה נקודת המפנה של הקבוצה - הצטרפותו של גיל יצחק למועדון. מבט מהיר לעבר הסטטיסטיקה מראה כי יצחק כבש 10 שערים במדי שעריים, 6 מהם נכבשו בניצחונות של 0:1 (2 מתוכם במשחק שבו ניצחה שעריים 1:2 מצמד של גיל יצחק) משמע החלוץ הביא לבדו לשעריים 15 נקודות, נתון מדהים.

באותה נשימה אי אפשר להתעלם מחיים מלכה, בלמה של הקבוצה, ודורון רוזנקוביץ', שוערה של שעריים. שני שחקנים שהגיעו מליגה א' ולמרות כל הרכש המפוצץ בלטו מעל כולם.

היום (ד') ניצחה הקבוצה 0:2 את מכבי עמישב פתח תקווה בזכות שערים של גיל יצחק וגל אלקנתי שנתנו את האות לחגיגות הגדולות שצפויות בעיר רחובות.

בשעריים יודעים כי רוב שחקני הסגל הנוכחי לא ימשיכו עם הקבוצה לליגה הלאומית ובכדי להוות פקטור משמעותי יהיה עליהם לבנות את הקבוצה כמעט מחדש.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
2
רק שעריים ראויה !
(שערוקי בדם: 10:43 21-04-2016)
איזו קנאה...אוכלת לאנשים את הלב. עם תקציב בלי תקציב. אפשר לחשוב שבכל העולם לא הכסף מדבר. יאלללהההההה שבו בלול בהרצל יחד עם כל הקנאים משאר הקבוצות בליגה א' ותתפוצצו. יאלללהההההה שעריייייםםםםםםםםםםםםם
3
חוכמה גדולה באמת...
(דור: 20:58 20-04-2016)
עם תקציב כמו של שעריים זו לא חוכמה לעלות ליגה, לשעריים היה תקציב אפילו יותר גדול מכמה קבוצות בליגה הלאומית, בוא נגיד שלא המאמן הוא זה שהביא את השינוי גם מדריך ילדים יכל לעלות ליגה עם תקציב כזה... בהצלחה שיהיה להם בלאומית.
4
רפואה וקוסטיקה צוות מנצח
(שערוקי: 22:45 20-04-2016)
צוות מאמנים מצוין קבוצה מאומנת מכירה את יריבותיה בזכות קוסטיקה ורפואה מאמן מליגת העל יאללה שעריים הגשמנו את החלום
5
חכמה גדולה
(חנן עדני : 01:37 21-04-2016)
עם באר של כסף...ותקציב של ליגת על באמת חכמה גדולה לעלות ליגה...מהמחוז של הפועל כפר שלם ..ולא לשכוח את המאמן עידן בראון שעשה את העבודה השחורה ולא שתה מהבאר
6
ניר קלינגר
(שערוקי: 00:32 22-04-2016)
שנה הבאה ניר קלינגר יהיה המאמן המקצועי של שערים!!! דרך אגב...איזה שחקן גיל יצחקקקק