בני אילת ומעלות/תרשיחא ירדו לליגה ב'

ליאור חזות שחקנה של אילת בסיום המשחק (שקד מורג) ליאור חזות שחקנה של אילת בסיום המשחק (שקד מורג)
הקבוצה הדרומית לא הצליחה לשרוד בדומה לזו מהמחוז הצפוני ומחזור אחד לפני סיום העונה ירדו באופן רשמי לליגה הרביעית. עושה הרושם כי בשני המועדונים לא למדו מטעויות העבר

במקביל לעליות של שעריים ועירוני נשר, ליגה א' נפרדה היום (ד') מבני אילת שלא הצליחה לשרוד במאבקי התחתית ותשחק בעונה הבאה בליגה ב'.

בני אילת עלתה רק העונה לליגה א' לאחר שירדה לפני שנתיים. באילת התעקשו להיפרד מהמאמן, רונן שחרור, ולמעשה נראה כי בקבוצה הדרומית לא למדו מטעויות עבר. שחר זיתון וירון משה, מחליפיו של שחרור, לא הצליחו להתמודד עם מאבקי התחתית ואחרי שנה אחת בלבד חוזרת אילת לשחק בליגה ב', ואם באילת ינסו למצוא אשמים בירידה של הקבוצה לליגה הרביעית הם יכולים לבוא בטענות אך ורק לעצמם. מטעויות לומדים, כנראה שבאילת לא.

הקבוצה הפסידה למרמורק 1:2 ולמעשה איבדה כל סיכוי להשיג את המקום שמוביל למבחנים.

בדומה לאילת, מעלות/תרשיחא מהמחוז הצפוני ירדה גם היא באופן סופי לליגה ב׳ לאחר שסיימה בתיקו 2:2 מול הפועל באקה אל גרבייה. ההפרש בינה לבין מכבי דליה עומד כרגע על 3 נקודות, אך בליגה א׳ הפרש השערים הוא זה שקובע בניגוד לליגות ב׳ ו-ג׳ שם מספר הניצחונות הוא המכריע.

נראה כי גם במעלות לא למדו מטעויות עבר ונתנו את המושכות למאמן טל בניה שכשל בבנית הסגל במקום לתת לג׳רי בן חמו שידע הצלחות רבות כשעמד על הקווים. בדומה לטל גם ברוך ממן שהגיע כמחליפו לא הצליח לעלות את הקבוצה מעל הקו האדום וגם הוא נכשל במועדון. 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
הירידה הכי מתוקה
(בני אילת בדם: 18:51 20-04-2016)
ירדנו כבר במחזור הראשון מי ממנה מאמן דלא היה דקה את כמאמן ראשי ממש בובה של אדון שמעון
2
שאפו שקד , איזו תמונה ענקית
(מישהו מהדרום: 22:36 20-04-2016)
בהצלחה לאילת ולמעלות. שיחזרו מהר לליגה א.
3
אילת תחזור
(samsam430: 16:19 21-04-2016)
מקווה שמישהו יקח אחריות באילת..הסגל לעונה הכאה יהיה חייב להיות מושתת על שחקנים מקומיים...להחזיר את כל הילדים האובדים ולהפקיד את המפתחות לרונן שחרור
4
בושה של שיפוט

סקר דאבל פס

בהנחה שקרית גת תנשור לליגה ב', מי תהיה הקבוצה השנייה שתצטרף אליה?