צ'יצ'יאן: "כאחד שמכיר את הליגה, קבוצה שצריכה ניצחון משיגה אותו"

נאור צ'יצ'יאן (משמאל) (תאמר סרסור) נאור צ'יצ'יאן (משמאל) (תאמר סרסור)
בעמישב פתח תקווה מקווים כי נס ציונה תעשה את העבודה ותנצח את שיכון. במחנה לא מתכוונים לוותר. אלברמן: "חוסר היציבות של עמישב גרם לה להיות במצב בו היא נמצאת"

לאחר ששעריים עלו לליגה הלאומית ומורשה ואילת ירדו לליגה ב', אחד המאבקים המעניינים שנותר פתוח הוא המאבק על המקום ה-13, שמוביל להישארות בליגה ללא משחקי מבחן.

עמישב פתח תקווה ושיכון המזרח הן שתי הקבוצות שמתמודדות זו מול זו כאשר כל אחת מהן רוצה להמנע ממשחקי המבחן מול הקבוצה שתעלה ממשחקי הפלייאוף בליגה ב'.

מי שנמצאת במצב הגרוע ביותר היא עמישב פתח תקווה שתארח את הפועל מחנה יהודה. גם אם פתח תקווה תנצח את מחנה יהודה היא עדיין תהיה תלויה בנס ציונה שתשחק מול שיכון המזרח ורק אם זו תצליח לנצח אותה תוכל עמישב לחלוף מעל שיכון בטבלה ולהישאר בליגה ללא משחקי המבחן.

הדעות בקרב אנשי עמישב חלוקות. מצד אחד במועדון טוענים כי נס ציונה כבר חושבת על הפלייאוף ולמשחק היא תגיע כשהוא לא בראש סדר העדיפויות שלה, מאידך יש כאלה שמאמינים כי הספורטיביות של אוהד בוזגלו וחניכיו יביאו למשחק הוגן גם כאשר התוצאה לא תשפיע על נס ציונה כלל.

בעמישב צריכים קודם כל לעשות את העבודה שלהם וזה אומר לנצח את מחנה יהודה כאשר כל תוצאה אחרת לא תעזור למועדון. קפטן עמישב, נאור צ'יצ'יאן, אמר לקראת המשחק: "זה או אנחנו או שיכון המזרח שלהם מספיק תיקו כדאי להישאר ולעומת זאת אנחנו חייבים גם ניצחון וגם להתפלל שנס ציונה יהו ספורטיבים וינצחו את המשחק. כאחד שמכיר את הליגה הזאת שנים אני יודע שכשקבוצה צריכה ניצחון היא משיגה אותו. בכל אופן אנחנו נעשה את המוטל עלינו ונעשה הכל כדאי לנצח בדרבי שבעצמו לא משחק קל בכלל, חשוב מאד להישאר דרוכים ולדעת שגם אם במידה וננצח ועדיין נהיה במחנים אסור לנו להיות עם הראש למטה. אני בטוח שאוהד ונס ציונה יתנו 300% כדי להגיע בעצמם מוכנים לפליאוף העילון. אנחנו בכל מקרה נצטרך לעשות ניצחון מול קבוצה שתהיה שמחה מאד לראות את היריבה העירונית שלה בליגה אחת מתחת. יש כאן אנשים בהנהלה שלא מגיע להם שעמישב תרד, אני באופן אישי יעשה הכל שזה לא יקרה".

מעבר לעובדה כי מדובר במשחק ההזדמנות האחרונה, המפגש בין עמישב למחנה יהודה מותח במיוחד בשנים האחרונות וגורם לשני הצדדים להביא מימד אחר ביריבות הספורטיבית. בלם מחנה יהודה, דור אלברמן, אמר לקראת המשחק: "המשחקים בין מחנה ועמישב תמיד נתנו תצוגות מעניינות ומותחות, אני חושב שחוסר הייציבות במועדון זה מה שגרם לה להגיע למצב בו היא נמצאת, כמובן שבמידה והם יגיעו למבחנים אאחל להם את כל ההצלחה אבל אנחנו מגיעים למשחק אחרי תקופה פחות טובה ובשבילנו ניצחון אומנם על הנייר לא נראה חשוב הוא חשוב כדי לסיים את העונה בטעם טוב".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ציציין
(המבורגר יהודה: 02:07 26-04-2016)
ציציין כל פעם שדיברת עמישב הפסידו היום בעמישב אין שחקן אחד שמתאים לליגה א כל השחקנים עם ההנהלה של עמישב מתאמים לליגה ג צפון
2
עמישב אנחנו איתכם
(אוהד עמישב: 02:10 27-04-2016)
ציציאן שחקן נשמה תבואו לנצח ושכל העכברים יחזרו לחורים

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?