רועי אליהו: "לא רוצים להסתמך על קבוצות אחרות"

רועי אליהו (משמאל) (רולנדי ברנשטיין) רועי אליהו (משמאל) (רולנדי ברנשטיין)
בנס ציונה זועמים על הרחשים ברחוב הספורטיבי כי קבוצתם לא תעלה עם ההרכב המלא מול שיכון המזרח. בוזגלו:" זו הכנה פסיכולוגית חשובה לפלייאוף ". ניר שרון ויותם פנסו המוצהבים ייעדרו

אחד המשחקים המשמעותיים של המחזור האחרון בליגה א׳ דרום יהיה המפגש בין נס ציונה לבין שיכון המזרח. אמנם נס ציונה הבטיחה כבר את המקום השני בפלייאוף, אך שיכון המזרח חייבת את הנקודות כדי להבטיח עונה נוספת בליגה א׳ באופן ודאי ולא להסתבך במבחנים.

שיכון המזרח אף יכולה לרשות לעצמה להפסיד את המשחק אך במצב כזה היא תצטרך את עזרתה של מחנה יהודה במשחק מול עמישב פתח תקווה ולקוות שהיא תנצח את המפגש בין השתיים.

בשיכון לא רוצים להיות תלויים בתוצאת המשחק בפתח תקווה ובמועדון מקווים לנסות ולהפתיע את נס ציונה החזקה. קפטן הקבוצה רועי אליהו אמר לקראת המשחק: "אנחנו לא רוצים להסתמך על קבוצות אחרות אלא לגמור את העבודה בעצמנו. אנחנו מודעים לכך שנס ציונה קבוצה חזקה אבל נבוא לעשות את המקסימום".

מהצד השני בנס ציונה כועסים על הדיבורים כי קבוצתם לא תגיע בשיא הרצינות למשחק הזה בשל חוסר חשיבותו. במועדון טוענים כי אחת מהסיבות העיקריות להצלחות העונה היא הרצינות והתמדה של המועדון ממשחק למשחק. מאמן הקבוצה אוהד בוזגלו הגיב לדברים ואמר: "אנחנו מגיעים למשחק מול השיכון כשזה המשחק האחרון שלנו לפני משחק הפלייאוף. יש מאמנים שבסיטואציה כזאת מעדיפים לא להסתכן בכלל ולתת לרוב השחקנים מנוחה עד למשחק הפלייאוף, ראינו את את התופעה ברוב המקרים בשנים האחרונות בקבוצות שהבטיחו את מקומן עשו רוטציות ושינויים עד לסיום. אני חושב אחרת ומבחינתי כל משחק הוא הכנה וחשוב שהשחקנים ישחקו ולא ינוחו גם מהבחינה הפסיכולוגית. אנחנו נשמור על המבנה שלנו עד לרגע האחרון. יש לנו שני שחקני מפתח שמוצהבים, ניר שרון ויותם פנסו, ומעבר לכך אנחנו נופיע עם הרכב ראוי לעשות משחק טוב וספורטיבי שישמור על המוראל החיובי בקבוצה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?