חלבי: "זה משחק על עונה שלמה, ממש כמו גמר גביע"

קרב על מקום בפלייאוף. יפו מול מרמורק קרב על מקום בפלייאוף. יפו מול מרמורק
המשחק המרכזי של המחזור האחרון בליגה א' דרום יתקיים בשכונת התקווה בין הפועל מרמורק ל'קביליו' יפו שיהיה קרב ישיר על מקום בפלייאוף העליון. ממן: "זה תלוי אך ורק בנו"

המשחק המרכזי של המחזור ה-30 והאחרון בליגה א' דרום יהיה המשחק בין הרביעית בטבלה, הפועל מרמורק, לחמישית, 'קביליו' יפו.

מרמורק מובילה על יפו בנקודה אחת כאשר מאחורי האחרונה נמצאות הפועל אזור שתפגוש את כפר קאסם וכפר שלם שתשחק מול מורשה. גם במרמורק וגם ביפו מבינים שאזור תוכל לקחת נקודות מול הקבוצה של חיים סירוטקין, שהניצחון של כפר שלם על מורשה בטוח ואפילו בהפרש גדול ולכן אצל שתי הקבוצות יודעים כי רק ניצחון יבטיח לאחת מהן מקום בחמישייה הראשונה.

"אם לא נהיה בפלייאוף אז לא יזכרו לנו כלום מהעונה הזאת" אמרו בשני המועדונים השבוע ואף ציינו כי ניצחון יבטיח ככל הנראה למאמן המנצח חוזה לעונה הבאה ואילו הפסד יכול לגרום לאלכס ברמכר, מאמן מרמורק, ולאורי קרגולה, מאמן יפו, לסיום דרכם במועדון.

קשר הפועל מרמורק, מאור חלבי, אמר לקראת המשחק: "זה משחק על עונה שלמה. זה גמר גביע וכל הקלישאות נכונות". גם כוכב יפו, אביחי ממן, נשמע נחוש: "היינו מוכנים כבר לסגור סיפור נגד הוד השרון וזה קצת שיבש לנו את התכניות, אנחנו באים מאוד מרוכזים לקראת המשחק ומכינים את עצמנו במצב מקסימלי לקראת קבוצה טובה, אבל אני מאמין בנו ושזה יהיה תלוי אך ורק בנו".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אורי קרגולה יאמן עונה הבאה
(יפואי: 12:27 27-04-2016)
גם במקרה של תבוסה. די להבעיר את השטח מתחת למאמנים. הוא הבטיח את מקומו בעונה הבאה כבר מזמן. בחיים לא היתה לנו קבוצה כזאת.
2
אתם מפטרים מאמן באמצע עונה קוראים לו ביזיון מביאים חדש שמסיים את העונה את מכנים אותו משיח(גווארדיולה) ואז הוא מתחיל את העונה הבאה כמאמן עד החגים ואז אתם מפטרים אותו וקוראים לו ביזיון וחוזר חלילה
3
יפו ביננו...אתם חלשים
(מרמורקי אציל : 17:09 27-04-2016)
אל תעשו פוזה כאילו אתם יובה..... יום חמישי נשלח אותכם לים
4
אם ימשיך יש שחקנים שכבר הצהירו שיעזבו זובי עשייתה טעות גדולה עם הפיטורים של עמר אני מאד מקווה שלא נשלם עליה בפלייאוף

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?