"שישי ושערים": הקרב על הפלייאוף, יפו מארחת את מרמורק, כפר כנא בהרצליה

מי תכנס לפלייאוף? (רפי נחמיאס) מי תכנס לפלייאוף? (רפי נחמיאס)
במוקד המחזור האחרון בליגה א' יעמדו קרבות על הכניסה לפלייאוף בליגה א׳ בשני המחוזות. שידורים חיים מהמגרשים יחד עם רז זהבי ונמרוד קוסטיקה באולפן

חגיגה גדולה של כדורגל ישראל ב"שישי ושערים", תכנית הרדיו של ערוץ הספורט החל מהשעה 15:00. במוקד, קרב אדיר על כרטיס הכניסה למשחקי הפלייאוף העליון.
 
בדרום, תארח מכבי יפו את הפועל מרמורק, כפר שלם תצא לגרונדמן לפגוש את היורדת הפועל מורשה וכפר קאסם תשחק מול אזור. שלושה כרטיסים בלבד ממתינים לחמש קבוצות - כפר קאסם, אזור, כפר שלם, יפו ומרמורק. בנוסף, קרב אדיר יתקיים בתחתית הטבלה בין עמישב פתח תקווה לשיכון המזרח בניסיון אחרון לברוח מהמקום שמוביל למבחנים נגד הירידה. לשיכון המזרח יספיק תיקו במשחק החוץ מול נס ציונה בכדי לברוח מהמבחנים. במידה ושיכון המזרח תפסיד ועמישב פתח תקווה תנצח את מחנה יהודה תרד שיכון למבחנים ועמישב תינצל.
בצפון יאבקו קרית אתא, באקה אל גרבייה והפועל כפר כנא על המקום הנוסף בפלייאוף העליון וזאת לאחר שהפועל חדרה, טבריה והפועל הרצליה כבר הבטיחו את מקומם בפלייאוף. ניצחון של כפר כנא בהרצליה יבטיח לה את המקום החמישי ואת הכניסה לפלייאוף. במקרה שהאחרונה תמעד, מי שתעלה לפלייאוף העליון היא המנצחת בין באקה אל גרבייה לקרית אתא.
 
בנוסף, תלווה התוכנית את משחקי חצי גמר הפלייאוף העליון בליגה ב' שיחל כבר היום. כמו כן תלווה התוכנית את משחק העלייה של מכבי אשדוד ומאמנה פיני עייש מליגה ג' דרום. אשדוד תארח את אגודת ספורט אשקלון כאשר במקרה של ניצחון תבטיח הקבוצה הצהובה כבר היום עלייה לליגה ב'.
 
רז זהבי מחכה לכם באולפן עם תוכנית חמה ומרתקת במיוחד יחד עם עוזר המאמן של מכבי שעריים, נמרוד קוסטיקה.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בפלייאוף יהיו:
(נתי: 11:48 28-04-2016)
נ"ס...כ"ק...כ"ש..י.פו..מרמורק
2

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?