עירוני שדרות הביסה את מכבי באר יעקב 5:1

לא כוחות,זה מה שראינו בשישי במגרש הרפת של באר יעקב.שדרות שלטה והביסה את המקומיים 5-1 בדרך לעוד 3 נקודות בצמרת ליגה ב דרום ב'.

אחרי שלושה משחקים שבהם הצליחה מכבי שדרות סגנית מוליכת ליגה ב' דרום, לנצח את יריבותיה בשיניים משער דחוק, הגיעו חניכיו של דורון ממן למשחק החוץ בבאר יעקב עם חשש, שכן היכולת של המשחקים האחרונים לא תספיק להם לחזור הביתה עם מלוא הנקודות.

 

שניר בן אסייג(משמאל)ועוז שמאי מבאר יעקב.(צילום:אורי גבאי,עיתון תצפית בנגב.)

 

אל משטח הדשא המחריד עלו שחקני שדרות נחושים מאוד, ובהרכב התקפי שכלל את החלוצים אנדרי קייטמאזוב ואלכס סלטיקוב והקשרים ההתקפיים ג'ניה רפפורט ושניר בן אסייג.

מחצית השעה הראשונה התאפיינה בשליטה מוחלטת של שחקני שדרות שהתקשו להיות מאופסים ליד השער. אחרי דקות היובש, בדקה ה-35 נפתח התיאבון מכדור חופשי מימין שהגביה שניר בן אסייג ומצא את הראש של הבלם נמוך הקומה יבגני גופמן כדי לכבוש את היתרון. 1:0 שדרות. כעבור שלוש דקות בלבד מבשל השער בן אסייג כובש את השני ומוריד את קבוצתו להפסקה ביתרון מבטיח.

 

שדרות חוגגת את השער השני.(צילום:אורי גבאי,עיתון תצפית בנגב.)

 

עם פתיחת המחצית השנייה ביצע מאמן שדרות שינוי כשהחליף את אלכס סלטיקוב בחלוץ מתן סבג. המארחים דווקא היו אלה שהפעילו לחץ מן פתיחת המחצית השנייה כשהשיגו שער מצמק מחצי מצב- מרגלי מיכה קריאף.

שחקני שדרות לא נבהלו מהשער ושבו לתקוף גלים גלים את שער המקומיים. בדקה ה-64 נפסקה בעיטת עונשין מ-11 מטר לאחר נגיעת יד ברורה שמנעה שער בטוח. מתן סבג שהחמיץ בשבוע הקודם מול שעריים ביקש לתקן זאת וביצע את הבעיטה היטב פנימה 3:1.

 

מתן סבג מבקיע את השלישי של שדרות בפנדל.(צילום:אורי גבאי,עיתון תצפית בנגב.)

 

ייבגני גופמן(מימין)ומיכה קריאף מבאר יעקב.(צילום:אורי גבאי,עיתון תצפית בנגב.)

 

שדרות המשיכה לשלוט ללא עוררין ומה שנותר פתוח, זה באיזו תוצאה תסתיים המשחק. בדקה ה-68 הגיע תורו של המגן השמאלי מרק מרקביץ מהמצטיינים במגרש שהשתלט על כדור חוזר ובעט מ-20 מטר אלכסונית כדור שהפתיע את שוער באר יעקב ונכנס פנימה 4:1. בדקה ה-87 סגר מתן סבג עניין כשכבש את החמישי לשדרות שהשיגה ניצחון משכנע.
 

 תגובות

+ הוסף תגובה
1
אחלה משחק
(אבי: 18:57 29-03-2009)
סוף סוף יש שיויון ורואים דיווח גם על שדרות סגנית המוליכה תנו כבוד
2
היום ניצחנו שוב
(נח נח נ ח מן: 18:22 31-03-2009)
גם היום ניצחנו לא יעזור לצפרירים שום דבר אנחנו בליגה א

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?