תבואו כל יום: רו"ח ת"א הביסה 0:5 את כפר יונה ונשארה בליגה

רו רו"ח ת"א מול כפר יונה (אלון יהודיוף)
פעמיים העונה נפגשו בליגה רו"ח ת"א וכפר יונה ופעמיים הייתה ידם של התל-אביבים על העליונה. היום (חמישי), במשחק הכי חשוב של העונה, זה נגמר עם 0:5 מוחץ לרו"ח שנשארה בליגה ושלחה את כפר יונה למשחק של להיות או לחדול מול צפרירים חולון

אי שם, במחזור ה-22, גברה רו"ח ת"א 1:2 בבית על מכבי כפר יונה, השלימה עליה ניצחון כפול בליגה והייתה רחוקה רק ארבע נקודות מהמקום החמישי, המוביל לפליאוף העליון. אבל מאז עברו הרבה דברים בקרית שלום, מאמנים התחלפו והקבוצה צברה רק שלוש נקודות בשמונה משחקים, שדרדרו אותה עד למקום ה-12 ולמאבקי ההישרדות בפליאוף התחתון. ארז בלפר, שעזב לאחר אותו משחק את תפקידו כמאמן רו"ח, חזר למחזור האחרון, כדי לנסות ולהושיע את הקבוצה ולמנוע ממנה לנשור אל הפליאוף התחתון. אבל זה לא ממש הלך. 

מנגד, כפר יונה הייתה רוב העונה מדורגת בתחתית ולמרות ניצחון במחזור האחרון על צעירי טייבה, היא לא הצליחה להימלט מהפליאוף התחתון וממפגש שלישי העונה עם רו"ח ת"א.

שופט ליגת העל, אלי חכמון, שובץ למשחק הרגיש עבור שתי הקבוצות, אבל בפועל הוא כמעט ולא הורגש והעביר את המשחק על מי מנוחות. גם התוצאה, שבדקה ה-66 כבר עמדה על 0:3 למקומיים, הרגיעה מאוד את המשך המשחק.

העביר את המשחק בצורה רגועה. אלי חכמון (אלון יהודיוף)
11 דקות של גישושים הסתיימו עם בעיטה מהאוויר מתוך הרחבה של אורדן כהן המקומי, אך הוא נבלם לקרן. כדור הקרן הגיע היישר לראשו של כהן שנגח, אך היישר אל ידיו הבטוחות של שיאון אזולאי, שוער כפר יונה.
האורחים ניסו ליזום התקפות, אך היו חסרי מחץ בהתקפה. מנגד, השער הראשון הגיע במצד שלהם בדקה ה-32. אורן מוסאי הגביה כדור קרן, זיו סולומוביץ' החליק עם הראש ועומרי יפה המשיך בנגיחה חזקה פנימה, 0:1 לרו"ח בהפסקה.

עשה את הספתח. יפה כובש (אלון יהודיוף)
מחוגי השעון בקושי עשו סיבוב אחד עם פתיחת המחצית השנייה והמארחים כבשו את השני. מוסאי הכניס כדור ענק בין כל ההגנה לדמיאן אזולאי שמול השוער לא התבלבל ובעט פנימה, 0:2 לרו"ח ת"א.

לא ידוע על קשר משפחתי. דמיאן אזולאי מכניע את שיאון אזולאי (אלון יהודיוף)
כפר יונה נכנסה להלם אבל ניסתה ללחוץ על השער של הלבנים כדי לחזור למשחק. בדקה ה-48 כדור חופשי מרחוק של עמית רצבי לא מצא את המסגרת של אליעד גרף, שוער רו"ח.
בדקה ה-66 הלבנים סגרו עניין. אורדן כהן פרץ מימין והעביר רוחב לרחבה, ישראל בורוכוב המחליף לא הצליח לכבוש מול ההגנה והכדור הגיע לסולומוביץ' שהמשיך בבעיטה פנימה, 0:3 לרו"ח ת"א.

סגר עניין. סולומוביץ' כובש (אלון יהודיוף)
המשחק הפך לגארבג'-טיים, כאשר שחקני כפר יונה כבר השלימו עם העובדה שייאלצו לשחק משחק אחד נוסף העונה. בלפר הכניס למשחק את אורן כוכבי הוותיק שעד לסיום החזיר לו בצמד ענק. בדקה ה-78 בורוכוב העביר רוחב משמאל וכוכבי המשיך מול אזולאי פנימה, 0:4 לרו"ח. שש דקות חלפו ודמיאן אזולאי שלח רוחב מימין וכוכבי בעט כדור שהשוער הצליח להדוף לקורה ומשם פנימה, 0:5 ענק לרו"ח ת"א בסיום, שנשארה עוד עונה בליגה ב'. כפר יונה? היא תיאלץ לפגוש את צפרירים חולון למשחק מכריע שהמפסידה בו תרד לליגה ג'.

גארבג'-טיים. כוכבי כובש את הרביעי (אלון יהודיוף)
ואת החמישי (אלון יהודיוף)
נשארו בליגה. רו"ח ת"א (אלון יהודיוף) 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כפר יונה מה קרה ?
(הצדק: 08:33 05-05-2016)
ניצחתם את טייבה במחזור האחרון-הזוי, שידלתם את השכנים מפרדסיה לנצח את בית דגן. ונתגליתם כמלך מה זה עירום ??? תתביישו על הפסד לקבוצה בינונית כמו רוו"ח.

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?