על האש: פינת התחזית של אלי שמואלי

ליאור בן שושן (מקס צ'רנוגלז) ליאור בן שושן (מקס צ'רנוגלז)
והפעם בחצי הגמר: משה עמר, ליאור בן שושן, קובי רום ודאוד עליסאת במחזור שמתפרש על כל השבוע

התחזית השבועית מעלה הילוך והפעם אנחנו בשלב חצי הגמר, כאשר שני המנחשים הטובים ביותר יעלו לגמר. משה עמר, ליאור בן שושן, קובי רום ודאוד עליסאת, ינסו לנחש כמה שיותר משחקים והפעם גם מפליאוף ליגה א' והליגה הלאומית שחלק ישוחקו כבר היום (שני).

ליגה ב' צפון א'
הפועל בועיינה - הפועל כאוכב

בעונה שעברה כאוכב ניצלה מירידה במשחקי המבחן. השנה, היא כבר בגמר הפליאוף העליון, אבל ימולה עומדת משוכה לא קלה בדמותה של הפועל בועיינה.
עמר: 1, בן שושן: 1, עליסאת: 1, רום: 1.

אלנהדה נצרת - אחי ביר אלמכסור
המאני-טיים של שתי הקבוצות. המנצחת נשארת בליגה ב' לעוד עונה והמפסידה תרד לליגה ג' ותנסה לשקם את עצמה מחדש. עבור ביר אלמכסור זו יכולה להיות ירידה מהירה, לאחר שרק עלתה לליגה ב' בעונה שעברה.
עמר: 1, בן שושן: X, עליסאת: 1, רום: 1.

ליגה ב' צפון ב'
הפועל אום אל פאחם - הפועל בני זלפה

פאחם התקשתה בחצי הגמר מול דבוריה אבל הצליחה לעשות מהפך ולנצח. זלפה רק עלתה ליגה העונה ועצם העבודה שהגיעה למעמד הזה היא הפתעה ענקית.
עמר: 1, בן שושן: 1, עליסאת: 1, רום: 1.

הפועל רמות מנשה - איחוד בני בקה
חמישה מחזורים לסיום העונה עוד דורגה רמות מנשה במקום השישי במרחק של נקודה מהמקום החמישי, המוביל לפליאוף העליון, אבל סדרת הפסדים דרדרו אותה עד למקום ה-12 ועכשיו, לאחר הפסד כואב בחצי הגמר, היא חייבת לנצח את בני בקה, שרק עלתה ליגה העונה, כדי להישאר בליגה.
עמר: 2, בן שושן: 1, עליסאת: 2, רום: 1.

ליגה ב' דרום א'
מ.ס. טירה - הפועל כפר קאסם

שתי הקבוצות עוד חלמו במהלך העונה על עלייה מהמקום הראשון, אבל כעת כל מה שנותר להן הוא להתמודד ביניהן במשחק הגמר של הפליאוף העליון ולנסות להמשיך את חלום העלייה לליגה א'.
עמר: 1, בן שושן: 1, עליסאת: 2, רום: 1.

משה עמר (במרכז). משחק קשה מול כפר קאסם (אלון יהודיוף)
צפרירים חולון - מכבי כפר יונה
עונת 2000/1 הייתה העונה האחרונה של חולון בליגת העל. בסיומה היא ירדה ללאומית ומאז עברו הרבה דברים שדרדרו את הקבוצה עד לשפל המדרגה - משחק מבחן על הישרדות בליגה ב'. כפר יונה, שלפני שנתיים עוד שיחקה בליגה א', לא תוותר בקלות.
עמר: 1, בן שושן: 1, עליסאת: 1, רום: x.

ליגה ב' דרום ב'
מ.ס. ב"ש - מכבי קרית מלאכי

מלאכי מגיעה מעודדת מאוד לאחר הניצחון הגדול בחולון ותנסה לנצח גם בב"ש ולהמשיך את המטרה לחזור לליגה א', שנה אחת לאחר שירדה ממנה. מ.ס. ב"ש, שפעם עוד שיחקה כבית"ר בליגה הלאומית, תנסה גם היא לנצח ולהמשיך לחלום.
עמר: 2, בן שושן: 1, עליסאת: 1, רום: x.

צעירי רהט - הפועל מרחבים
משחק על כל הקופה. בעונה שעברה מרחבים עוד שיחקה בפליאוף העליון וכעת היא חייבת לנצח כדי לא לרדת ליגה. ברהט ירצו לנצח כדי לא להצטרף ליריבה העירונית, הפועל, שירדה לליגה ג'.
עמר: x, בן שושן: X, עליסאת: x, רום: 1.

ליגה א' דרום
סקציה נס ציונה - הפועל אזור

אזור נכנסה ממש ברגע האחרון לפליאוף העליון ובחצי הגמר מחכה לה משוכה לא קלה בדמות הקבוצה המאומנת של אוהד בוזגלו, שרוצה לחזור לליגה הלאומית לאחר שלוש שנים בליגה א'.
עמר: 1, בן שושן: 1, עליסאת: 1, רום: 1.

מכבי יפו - מ.ס. כפר קאסם
ברוב שלבי העונה עוד דיברו על יפו כמועמדת לירידה. כעת היא מגיעה לפליאוף העליון מהמקום השלישי ועם יתרון ביתיות לפחות בחצי הגמר, מול כפר קאסם שחווה סיום עונה מאכזב מבחינתה.
עמר: 2, בן שושן: X, עליסאת: 2, רום: 1.

ליגה א' צפון
הפועל חדרה - מכבי קרית אתא

שתי הקבוצות המפתיעות של הפליאוף העליון נפגשות ורק אחת מהן תמשיך הלאה. חדרה,ף שהאיחוד עם אולגה כנראה עשה לה רק טוב, תהנה מיתרון ביתיות מול הקבוצה מהקריות, שתנסה להפתיע ולהמשיך למשחק הגמר.
עמר: 2, בן שושן: X, עליסאת: 1, רום: 1.

עירוני טבריה - הפועל הרצליה
הרצליה הבטיחה את מקומה בפליאוף העליון רק לקראת סיום העונה ועבור הקבוצה מהשרון, מקום רביעי בהחלט מאכזב. בטבריה, שירדה בעונה שעברה מהליגה הלאומית, ינסו לנצל את יתרון הביתיות, למרות שהרצליה כבר ניצחה בעיר הכנרת רק לפני שבועיים.
עמר: 1, בן שושן: 1, עליסאת: 1, רום: 1.

ליגה לאומית
מכבי אחי נצרת - הפועל קטמון

שתי הקבוצות כבר לא תעלנה ליגה, אבל בעוד אצל קטמון זה לא היה דבר שבראש מעייניה, אצל אחי נצרת מדובר בכישלון והשחקנים של ניסן יחזקאל ינסו לתקן את הרושם במחזורים שנשארו.
עמר: 1, בן שושן: 2, עליסאת: x, רום: 2.

בני לוד - הפועל ר"ג
פעם זה היה משחק עונה על העלייה לליגת העל. היום זה רק משחק צמרת בליגה הלאומית, בו שתי הקבוצות ינסו לסיים כמה שיותר גבוה את העונה.
עמר: 2, בן שושן: 2, עליסאת: 1, רום: 2.

מ.ס. אשדוד - מכבי הרצליה
נקודה אחת. זה כל מה שצריכה הקבוצה מעיר הנמל כדי לחזור רשמית בתוך עונה אחת לליגת העל. הרצליה, שהיא היחידה שעוד יכולה לסכן אותה, לא תוותר בקלות אבל יהיה לה מאוד קשה.
עמר: 2, בן שושן: X, עליסאת: 1, רום: x.

הפועל אשקלון - הפועל פ"ת
הכחולים ממלאבס חייבים לנצח אם הם עדיין רוצים לשמור על סיכוי לעלות כבר השנה לליגת העל. מנגד, הכחולים מעיר החוף הדרומית רוצה לרשום עלייה שנייה ברציפות ותנסה לנצל את הביתיות כדי לפתוח פער משמעותי בצמרת.
עמר: 2, בן שושן: X, עליסאת:  x, רום: x.


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי הקבוצה המאכזבת של ליגה ב' דרום ב'?