אייל שן: "עשינו הישג אדיר שהגענו לפלייאוף, עכשיו הבונוס"

רוצה להמשיך את החלום. אייל שן רוצה להמשיך את החלום. אייל שן
שמחה גדולה הייתה בסוף השבוע בהפועל אזור לאחר שהקבוצה הצליחה לנצח במשחק חוץ את כפר קאסם ולסיים במקום החמישי. אזור הפסידה שלוש פעמים העונה לנס ציונה, מה יהיה בפעם הרביעית?

סוף שבוע מלא שמחה עבר על הפועל אזור לאחר שזאת ניצחה במחזור האחרון את מועדון ספורט כפר קאסם ובאופן הדרמטי ביותר הצליחה לסיים במקום החמישי ולתפוס את המקום האחרון בפלייאוף העליון.

באזור סיפרו כי לאורך כל השבוע האמינו כי יש ביכולתם להמשיך את העונה חודש נוסף וכעת בקבוצה רוצים להמשיך את החלום גם מול נס ציונה. אחת הסיבות להצלחה של אזור העונה הוא הקשר אייל שן שהסביר את ההשתלבות של קבוצתו בפלייאוף ואמר: "לאורך כל המשחק ובניגוד להרבה אחרים האמנו שאנחנו מספיק טובים כדי לנצח את כפר קאסם. הגענו מוכנים ואני שמח שעשינו את העבודה. זה היה קשה ודרמטי אבל בעיקר זה היה גם מתוק".

ציפיתם שתהיו במקום הזה בסיום העונה?
"יש לנו קבוצה טובה אבל ציפינו שנסיים במקום 6-8 כי יש קבוצות שהשקיעו יותר מאיתנו. לבסוף אני שמח שהפתענו והגענו לפלייאוף. עשינו הישג אדיר וכעת אנחנו מגיעים ללא לחץ למשחק מול נס ציונה וזה בונוס. נס ציונה קבוצה טובה והמשחק במגרש שלהם, כך שיהיה מאוד קשה".

הם ניצחו אותכם שלוש פעמים העונה, ינצחו גם הפעם?
"אני לא חושב שיש קשר בין המשחקים. חשוב לציין שרוב המשחקים היו שווים ומאוזנים כך שגם המשחק הזה יהיה מאוזן. יש לנס ציונה הגנה נהדרת ולא אהיה מופתע אם זה יסתיים בהארכה או בפנדלים".

שיחקת בעונה שעברה תחת אוהד בוזגלו. איך המפגש ביניכם?
"זה פיקנטריה יפה סביב המשחק. אוהד בוזגלו מאמן מצוין ואני לא מופתע מההצלחה של נס ציונה. יהיה משחק מעניין ונקווה לשמוח גם בסיום".


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?