עימות קשה בין אייל ברקוביץ׳ לשוקי נגר בסיום משחק הניצחון של ראשון לציון על יבנה

ברקוביץ׳ ונגר ברקוביץ׳ ונגר
פרסום ראשון: שוטרים וסדרנים נאלצו להתערב בעימות אלים בין אנשי שתי הקבוצות. הרקע - בראשון טענו כי גורמים ביבנה פנו, לכאורה, לשחקנים שלהם בכדי שלא יתאמצו במשחק

שני שחקני עבר מצאו את עצמם במרכזו של עימות קשה בסיום המשחק בו ניצחה ראשון לציון 0:1 את מכבי יבנה, אייל ברקוביץ׳, מנהלה המקצועי של ראשון לציון, ושוקי נגר, מנכ״ל מכבי יבנה.
 
בנוסף, שוטרים וסדרנים נאלצו להתערב ולהפריד לאחר שבסיום המשחק התפתחה מהומה אלימה בה היו מעורבים גורמים רבים משתי הקבוצות. הרקע - האשמות שהעלו אנשי ראשון לציון, לרבות ברקוביץ׳, כנגד מכבי יבנה על פנייה, לכאורה, שנעשתה לשחקנים בראשון לציון על מנת שלא יתאמצו במשחק.
 
עוד במהלך אחר הצהריים לקראת המשחק נערכה בין נגר לברקוביץ׳ שיחת טלפון קשה במהלכה הטיח נגר בברקוביץ׳ שהוא מנסה לחמם את האווירה סביב המשחק בכדי להדליק את שחקניו וזאת על הגב של קבוצתו מכבי יבנה.
 
בסיום המשחק ולאחר שיבנה נוצחה 0:1 והסתבכה עוד יותר בתחתית הטבלה פנה נגר בצעקות לברקוביץ׳ ודרש ממנו לנקוב בשמות של שחקנים אליהם נעשתה פנייה ומי בדיוק היו הפונים מטעם יבנה. במקום התפתחה מהומה כששוטרים וסדרנים נאלצו להפריד בין הצדדים.
 
נגר: ״מעבר לזה שכנראה ירדו ליגה לא מקובלת עליי ההתנהגות של אייל ברקוביץ׳ וההתבטאויות שלו לפני ובמהלך המשחק. דרשתי ממנו שיגיד לי מי בדיוק פנה מיבנה לשחקנים שלו ועל איזה שחקנים בדיוק מדובר. כאשר הבנתי גם לאילו שחקנים בקבוצתו התכוון ברקוביץ׳ שאלתי אותם לפשר העניין והם בכלל לא ידעו על מה אני מדבר. לדעתי כל המטרה של ברקוביץ׳ הייתה להדליק את הקבוצה שלו לפני המשחק ובכדי שהיא לא תכנס למאבקים נגד הירידה, אבל חבל מאוד שהוא בחר בדרך כזו שפוגעת ומכפישה קבוצת כדורגל ועיר שלמה. אני מאוד מכבד את אייל ברקוביץ׳ אבל אסור למנהל מקצועי להתנהג ולהתנהל בצורה כזו״.

תגובתו של אייל ברקוביץ׳ עדיין לא התקבלה.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בנאדם דוחה,ושקרן
(אלי: 09:30 10-05-2016)
2
כל הליגה הלאומית מכורה
(יוסף: 10:03 10-05-2016)
זה דבר ידוע, לא סתם יש תוצאות הזויות בליגה הזאת. ויצמן יער צריך לבדוק את כל הקבוצות בליגה
3
שוקי נגר היקר
(שוקה שקשוקה: 10:42 10-05-2016)
שוקי נגר היקר אתה בנאדם סמרטוט לקחת את הקבוצה מהרגע שעלתה מליגה א ועם כל השחקנים הזבל שהבאת לא מספיק ששחטת אותם פיננסית ניסית לקדם תשחקנים שלך על חשבון הקבוצה והנה התוצאות שנה הבאה ליגה א' הרסת כל דבר יפה שהיה ביבנה היית שחקן חאווה ואתה מנהל חאווה
5
לשוקה שקשוקה
(רוני: 12:49 10-05-2016)
אתה סמרטוט ופחדן שמסתתר מאחורי מקלדת אם יש לך דעה וזו זכותך אתה יכול לבוא ולהביע אותה.
6
אזולאי
(שוקי: 12:58 10-05-2016)
שוקי, הורדת ליגה קבוצה , נתת צימרים לזוזט , הבאת שחקנים כסוכן! ואין לך חוש ניהול, קומבינה כן,סע לשרית חדד ואל תשכח לרקוד

סקר דאבל פס

מי עד כה הקבוצה המאכזבת ביותר בליגה א'?