מאור סיסו לא ימשיך בעירוני נשר. שביט: "נכס אמיתי לכל מאמן"

מאור סיסו. לא יהיה חלק מהקבוצה בליגה הלאומית (עודד חסין) מאור סיסו. לא יהיה חלק מהקבוצה בליגה הלאומית (עודד חסין)
פרסום ראשון: בלמה של נשר והבורג המרכזי בעליית הקבוצה לליגה הלאומית לא ימשיך עם המועדון בעונה הבאה. סיסו: "אהיה האוהד מספר אחד של הקבוצה". אלדד שביט: "שחקן איכותי עם לב, נשמה ומחוייבות שקשה למצוא בימינו"

כאשר אלדד שביט חתם כמאמן עירוני נשר אחד משחקני הרכש הראשונים שהחתים במועדון הוא הבלם מאור סיסו. מעבר לעובדה כי מדובר בבלם מהרמות הגבוהות ואחד מהמובילים בליגה א', בין השניים יש חיבור אמיתי שמתבטא גם ביכולת של סיסו על כר הדשא כאשר העונה רשם את אחת מהעונות הטובות בקריירה שלו.

לאחר שהמשימה הושלמה ועירוני נשר העפילה לליגה הלאומית קיוו במועדון, הן בצוות המקצועי והן בצוות הניהולי, וגם ביציעים לראות את סיסו גם בליגה השנייה, אך לצערם סיסו נפרד מהמועדון בשל התנגשות בין אימוני הבוקר המתוכננים לבין עבודתו הסדירה.

"הגעתי לנשר עם ציפיות גדולות מאוד ואני שמח שעמדתי בהן" כך פתח את דבריו הבלם והוסיף: "לבוא לקבוצה שמקום שני לא טוב לה זה לא פשוט לעמוד במשימה כזאת ואני שמח שעשינו את זה. רשמנו עונה חלומית ללא ספק, אני מאוד שמח שהכרתי את אמיל ושלומי בתור המנהלים שלי אני יכול להגיד שהם הכי טובים שהיו לי בקריירה, מודה להם על הכל על האהבה הקשבה אין לי ספק בכלל שהם יקדמו את המועדון ביחד עם אלדד שביט".

בלם העונה של "דאבל פס". סיסו (עודד חסין)
כל מי שמכיר את השניים יודע שהקשר של הבלם יחד עם המאמן הוא לא רגיל: "הקשר שלי עם אלדד היום הוא מעבר למאמן ושחקן, כמובן שהוא מאמן אותי אז אני יותר מחוייב מכולם ויודע שאם אי פעם הוא היה מחליט להוריד אותי לספסל אז אני הבעיה ולא הוא. זה בן אדם שלקח אותי אחרי פציעה של שנתיים והזכיר לי מה הייתי לפני ומשם הכל היסטוריה ואני שמח שיש לנו אליפות ביחד. הוא לא רק מאמן טוב הוא בן אדם מושלם לפי דעתי , ללא לשון הרע, נטו מקצועי. אני מאחל לו ולנשר שיצליחו ואני בטוח שיעשו את זה".

לשאלה אם היו רגעי משבר במהלך העונה הוסיף: "רגעי משבר בתוך המועדון אף פעם לא היו, היו רעשי רקע חיצוניים שזה קצת השפיע על השחקנים. אני שמח שנתתי את אחד הגולים החשובים השנה נגד כרמיאל/צפת שפתח לכולם את האויר ואת הביטחון ומשם כבר הכל הלך חלק. אנחנו ממחזור שביעי מקום ראשון ושמרנו על זה עד סוף העונה עם פער של 8 נקודות. עונה ענקית ללא ספק"

עושה הרושם כי הבלם היה חייב לעשות את קפיצת המדרגה לליגה השנייה וגם הפעם זה לא קורה. סיסו התייחס: "אני גאה במה שעשיתי בשביל המועדון הנפלא הזה. אני שמח שעזרתי לאנשים כמו שלומי, אמיל, אוהדים,  אלדד שביט וכו' להיות בליגה הלאומית אני אהיה אוהד מספר אחד של הקבוצה".

לגבי העתיד סיכם: "אין לי עוד תכנונים לעונה הבאה, נראה איזה הצעות יהיה מקווה שאני יקח את ההחלטה הנכונה מאמין שיהיה בסדר בעזרת השם".

גם אלדד שביט לא נשאר חייב ופרסם בחשבון הפייסבוק של הבלם הודעה מרגשת: "אנשים אולי לא יודעים את הסיבה, אך מכוון שאתה לא יכול לשלב את העבודה שלך עם אימוני הבוקר אנחנו נאלצים להיפרד. 4 שנים אימנתי אותך וזה הזמן והמקום המתאים ביותר לפאר אותך ולהודות לך מקרב לב. אתה נכס אמיתי לכל מאמן, לכל חדר הלבשה ולכל מועדון. שחקן איכותי עם לב, נשמה ומחוייבות שקשה למצוא בימנו. לא יהיה לי קל לבוא לאימון ולא לראות אותך. היית ותישאר יד ימיני. אוהב אותך ומוקיר לך תודה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
תחזור לטבריה
(טברייני: 11:08 10-05-2016)
מאור תחזור לטבריה.ביחד איתך תהיה לנו חוליית הגנה קטלנית.
2
בוא לרובי שפירא
(אדום בדם: 11:48 10-05-2016)
3
אין לסיסו מה למכור בליגה לאומית הוא כמו משאית עם שלוש קבינות מאחורה,לליגה א הוא בלם טוב כי לא צריך יותר מידיי חוץ מעמידה נכונה וקשרים אחוריים טובים שיעזרו לו,ולאלדד החלש שהוריד קבוצה מליגה הלאומית לליגה א אני נותן עד מחזור 8 אין לו שיטת משחק,אדם לקקן
4
תאכל ת'לב
(סאסי הזבל: 13:53 10-05-2016)
סיסו אחלה בן אדם,אחלה גבר ושחקן,תוציא את האצבע מהאף - הקנאה הורגת אותך
5
שיהיה לכם המון בהצלחה
(שביט וסיסו: 14:03 10-05-2016)
כל אחד בדרך שלו
6
ב ב ב ב ב ב
(עשו בשכל: 17:54 10-05-2016)
עשו בשכל נשר סיסו היה מוכר אותם כמו שמכר את טבריה לכאורה עכשיו יש להם אולי סיכוי להשאר רק נשאר לשחרר את אלדד
7
סיסו העלה אותכם ליגה
(לטברינים הקנאים: 22:14 10-05-2016)
שכחתם כמה נתן סיסו לטבריה . אתם מתהפכים מהר. בגלל זה קשה לאהוב אתכם.אני בטוח שגם סיסו וגם אלדד מפרגנים לכם.

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?