כפיר בן דוד: "לא באים לשמש תפאורה אלא באים לנצח"

בן דוד בן דוד
לאחר התעסקות רבה במיקום המגרש בו ייערך המשחק, בטבריה מתחילים לדבר גם מקצועית על המפגש. שחקני טבריה דווקא שמחים על קיום המשחק באולגה: "שער אחד יכריע את המשחק"

במשך שבוע שלם הגיבו בכעס בהנהלת עירוני טבריה על כך שהמשחק מול חדרה ייערך במגרש באולגה, בהתעסקות מול אותם אוהדים שיגיעו למשחק ומול אותם שלא יהיו חלק ממנו.

בקרב השחקנים מספרים כי ההתעסקות האחרונה של ההנהלה הפריעה לא מעט להכנות המקצועיות של המשחק. "במקום להתעסק במשחק עצמו, מתעסקים ביציעים. אם לא ננצח אז מה זה משנה כמה קהל היה או לא היה", אמרו בטבריה.

במועדון מספרים על ההערכה הרבה כלפי חדרה אבל בדומה למשחק מול הרצליה, כאשר גם אז הגיעה טבריה כאנדרדוג, גם הפעם מספרים במועדון מהכנרת כי הקבוצה יכולה להפתיע ולנצח את המשחק. בטבריה מדברים בעיקר על ניסיון במעמדים האלה כאשר מספר רב של שחקנים עשו את הדרך הזאת כבר לפני שנתיים בעלייה ההיסטורית של הקבוצה לליגה הלאומית.

אחד השחקנים האלה הוא הקשר כפיר בן דוד שאמור להיות אחד מהחשובים במשחק הקרוב. בן דוד סיפר ל"דאבל פס": "אנחנו יודעים מה החשיבות של המשחק. מה שכן חדרה כרגע במומנטום מצויין והם גם בבית שלהם,אבל אנחנו לא נבוא לשמש תפאורה וניתן הכול על המגרש ומאמין שב"ה ננצח. לגבי האוהדים אנחנו כואבים שלא יוכל לבוא יותר קהל מצדנו אבל אין לנו ברירה ואנו מכבדים את התקנון. נעשה הכל בשביל האוהדים שיוכלו לבוא לראות אותנו במשחק הבא. ועוד משהו קטן, אני מאחל לחדרה בהצלחה כי זה בסופו של דבר ספורט ובואו נשמור על כבוד הדדי".

בטבריה מתכוננים גם למשחק שעשוי להתארך כאשר בקבוצה מעריכים כי הוא עלול להכנס להארכה ולפנדלים. "יש לנו את השוער הטוב בליגה ואין לנו מה לדאוג", אמרו במועדון.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
לכפיר
(צופה לכנרת: 06:03 13-05-2016)
שיהיה בהצלחה ומחזיקים לכם אצבעות ותחזרו רק עם נצחון בע״ה לא משנה באיזה צורה
2
שוער
(ויקטור מכלוף: 17:29 13-05-2016)
השוער הכי טוב בליגהח ח ח שו שה שולמית חדרה בלאומית
3
ההר הוליד עכבר
(חדרתי: 19:05 13-05-2016)
במלחמה כמו במלחמה מי שנחוש יותר מנצח .

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?