"חדרה, אימפריה! תנו בכפיים בבקשה" - ניפגש ברביעי בהרצליה

ראש העיר צביקה גנדלמן יחד עם הכובשים: אזולאי, טמניו וגומה (שלומי גבאי) ראש העיר צביקה גנדלמן יחד עם הכובשים: אזולאי, טמניו וגומה (שלומי גבאי)
תצוגת ענק של המאמן מומו ניסטל וחניכיו הובילה את הפועל חדרה לניצחון ביתי אדיר 0:3 על עירוני טבריה. כל המחמאות גם לראש העירייה, צביקה גנלדמן שהצליח להשאיר את המשחק בעיר

יכולת שיא של יעקב אבבא, אילון אלימלך, אסי גומה, אבירן תורג'מן, נמרוד כהן, מנשה זלקה, סהר אזולאי, אבי צבאג, מאור אוחיון, אמיר טמניו, מאור ג'נח, איתן יואש, בן נחמני ולי אגמי הובילה את האימפריה החדשה בליגה א' הפועל חדרה למשחק גמר המחוזות ביום רביעי מול מועדון ספורט כפר קאסם.

לאורך כל העונה הפועל חדרה הייתה טובה יותר מטבריה, מאומנת יותר, איכותית יותר, קבוצתית יותר ומנוהלת טוב יותר מטבריה ואף צנועה יותר מטבריה. כל זאת ועוד הובילו את הקבוצה היום לתצוגת ענק משכנעת ולשערים ברמה האירופאית הגבוהה ביותר.

לאורך כל השבוע עסקו בטבריה בניסיונות להעביר את המשחק מהמגרש באולגה, בעוד ממול ראש עיריית חדרה, צביקה גנדלמן ויו"ר חדרה, אורן גולן עמדו ממול על הרגליים האחוריות ואודות לניהול משבר יוצא מן הכלל של גנדלמן לאורך השבוע, התקיים המשחק בסופו של דבר בגבעת אולגה.

הגנת טבריה לא יכלה עליו. סהר אזולאי (שלומי גבאי)
חדרה נלחמה על הביתיות כי בכושרה הנוכחי גם ברצלונה הייתה מתקשה לשחק מול מומו ניסטל וחניכיו בגבעת אולגה. מדובר בהישג שיא של המועדון בעשורים האחרונים. בתחילת העונה חדרה רק רצתה לבנות את עצמה מחדש ולנסות להתברג בפלייאוף.

את העונה בליגה א' צפון מסיימת הפועל חדרה כאימפריה ספורטיבית של ממש. הקהל חזר למגרשים והמועדון עובד כמו מכונה משומנת. בהקשר זה ראוי לציין גם את ציון כחלון האחראי על המגרש באולגה לשבחים ומחמאות. כר הדשא בגבעת אולגה נשמר עד המחזור האחרון בפלייאוף העליון כאחד מכרי הדשא הטובים והאיכותיים בכדורגל הישראלי בשלב זה של העונה. גם משטרת חדרה, כוחות האבטחה ומנהל האירוע המסור יניב צרפתי עשו עבודה מושלמת וניהלו אירוע רב משתתפים ללא כל חריגה או לחילופין אירוע חריג.

טמניו כובש את השני לחדרה ורץ לחגוג (שלומי גבאי)
מובן שחדרה עשתה את שלה כבר ובגדול, וכל הלחץ לקראת יום רביעי על מועדון ספורט כפר קאסם. חדרה אנדרדוג טיפוסית במשחק. כפר קאסם הרבה יותר טובה, איכותית, מושקעת ובעלת יומרות ומטרות. תקציבה של כפר קאסם הוא פי 3 מתקציבה של הפועל חדרה ובכל זאת בעונה כזו עבור החדרתים הציוניים, השמיים הם הגבול.

רועי ריינשרייבר העביר את המשחק ללא דופי וגם הוא ראוי למחמאות רבות. טבריה שאכזבה בחלקים רבים מדי העונה יוצאת לפגרה מאוכזבת. המנגנון בטבריה שמורכב מאנשים נפלאים כמו זוהר יצחק וירון דוד וחבריהם וכמו כן ראש עיר תומך כמו יוסי בן דוד מחויב בחשבון נפש עמוק. לא יכול להיות שבתקציב הגבוה של טבריה נראה גם במשחק היום הסתמכות אך ורק על שלום עקיבא ומצבים נייחים. בחלק הקדמי מלבד עקיבא לא דובים ולא זבובים. עבור ראש עיריית חדרה, צביקה גנדלמן היה מדובר בדרבי פרטי. גנדלמן נולד וגדל בטבריה ובגיל 10 עבר לחדרה שם לאחר כארבעה עשורים הגיע היום לפסגת חייו הספורטיביים כפטרון של קבוצה שמחזירה לו עם הלב והנשמה בכל שבוע במגרש.

אדום לטבריה. עפיף נזאל מורחק (שלומי גבאי)
כתבנו מיכאל וייסרמן מוסיף כי השופט הבינלאומי רועי ריינשרייבר הוציא את המשחק לדרך וכבר אחרי שתי דקות נאלץ להתערב כאשר קיבלנו עימות חריף בין קפטן חדרה, אבירן תורג'מן לקשר טבריה, ליאור לינדר. השופט החליט להזהיר את השחקנים ולא להוציא צהובים.

פתיחת המשחק הייתה מלווה בגישושים כאשר שתי הקבוצות לא הצליחו להניע את הכדור. ככל שחלפו הדקות דווקא חדרה נכנסה למשחק בעיקר בזכות משחק מצוין משני צידי המגרש. בדקה ה-28 טבריה יצאה להתקפה מסוכנת שהסתיימה בבעיטה מסוכנת של שפשה. שמונה דקות חלפו וכדור חופשי של חדרה הגיע לרחבת טבריה, שם החלוץ המקומי סהר אזולאי היה ראשון בערבוביה ובסיבוב נהדר קבע 0:1.

שתי דקות חלפו ואזולאי יכל שוב לקנות את עולמו אבל בעיטה שלו מתוך הרחבה כבר עברה את זיסקינד ונעצרה אצל שי מימון. עוד דקה חולפת והלחץ החדרתי מביא לכדור חופשי של אסי גומה. גומה בעט לקורה ואילון אלימלך החטיא את הריבאונד והוריד את הקבוצות להפסקה ביתרון מינמלי לחדרה.

פתיחת המחצית השנייה נפתחת בכרטיס אדום לטבריה כאשר בלם הקבוצה, עפיף נזאל בעט ללא כדור בשחקן חדרה והשאיר את קבוצתו בחיסרון מספרי. עשר דקות חלפו, ומסירת אמן של אסי גומה מצאה את אמיר טמניו שמתוך הרחבה בעט צ'יפ נהדר וקבע 0:2 מדהים לחדרה.

מאמן טבריה מרים ידיים (שלומי גבאי)
מאמן טבריה הכניס את כל הכלים ההתקפיים שלו אבל דווקא חדרה היתה זו ששוב יצאה להתקפה מצוינת כשכדור מצוין של אזולאי מצא את גומה וזה קבע 0:3 והקפיץ את הקהל.

שש דקות לסיום גם המחליף מאור ג'נח רצה להשתתף בחגיגה אבל החמיץ וחדרה עלתה לגמר הפלייאוף, שם תשחק מול כפר קאסם. טבריה מהצד השני סיימה 90 דקות גרועות ללא אף מצב ממשי ועם אכזבה רבה של כ-100 מאוהדיה אשר צפו במשחק ביציעי אולגה.

שיפוט מצויין. רועי רנשרייבר (שלומי גבאי)


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שפו גבעת אולגה חדרה
(אש אש בדבעה: 11:31 14-05-2016)
משחק מבריק מהנה ברמת ליגת העל שחקני אולגה חדרה ראשונים לכל כדור הגנה מצויינת וחלוצים מעולים פירגון של חלוצים אחד מבשל לשני חדרה אולגה רק אם תאמינו בשמיים הם הגבול קדימה יום רביעי כל גבעת אולגה וכל החדרתים צו גיוס כללי
2
טבריה תשרפו פתחו לכם תשושנה
(אוהד בית שאן שרוף: 19:28 13-05-2016)
חדרה המון תודה עשיתם לכל בית שאן את השבת אך איזה כיף ששרפתם להם את הנשמה אך איזה מבסוטים אנחנו תודה תודה שפרמתם להם את הרקטום ככה שישרפו עוד שנה בליגה ובעזרת השם שנה הבאה ליגה ב' . אין הם מתים מתים והאוהדים בוכים טוב מאוד ככה יבכו כל החיים על הקבוצה
3
נפגש ברביעי
(דודו: 19:51 13-05-2016)
אני לא יודע למה המשחק שוחק באולגה ולא בחדרה , בחדרה יכלו עוד מאות מתושבי העיר להנות והיה אפשר לעשות כמה שקלים לטובת המועדון חדרה פתחה מאד מהוסס והיה נדמה שזה הולך לעלות לה ביוקר אך ככל שחלפו הדקות ראינו קבוצה שעומדת נכון על המגרש וסבלנית. שפו ענק
4
שפו ענק לחדרה
(דודו: 20:03 13-05-2016)
טבריה נראתה מאד כישונית עם חומר שחקנים טוב.אבל ללא שום סדר במשחק והרבה בלאגן. לעומת זאת חדרה מאד מסודרת ועמדה נכון על המגרש גם בדקות הראשונות שהיה נראה כי טבריה באה לעשות שפטים בחדרה העמידה הנכונה הסדר בהגנה הדפו כל ניסיון של טבריה 10 למומו ניסטל
5
איזה כיף טבריה הקנאים אכלו אותה
(זוזו בן גרבץ: 20:34 13-05-2016)
6
בקשה קטנה רז זהבי
(חדרתי: 20:37 13-05-2016)
רק תרשום בתחזית ליום רביעי שכפר קאסם טובה יותר ומנוסה יותר ותנצח.כל מה שאתה מנחש כבר חודש הפוך
7
רז זהבי האגדי
(אבי: 21:33 13-05-2016)
חדרה כי בכושרה הנוכחי גם ברצלונה הייתה מתקשה לשחק מול מומו ניסטל וחניכיו בגבעת אולגה.כך הןט כתב!!!זה שהצהיר על קנית מכבי צתציה על ידי רוכש עשיר.
8
גל שלמה
(אבי: 21:42 13-05-2016)
אם ברדיו כל רגע היללת את שמוליק ברגיק,זה אומר הכל למה אתה משתף את מסי הבן,גם אתה אינטרסנט ולא עומד על שלך,ההפסד היום כולו שלך
9
בית שאן
(אוהד: 12:19 14-05-2016)
אוהד מגעיל,אם לא היינו נותנים לכם שחקנים הייתם יורדים ליגה,אתם קבוצה מגעילה שאף פעם לא תגיע רחוק כי אתם עיר השרוכים
10
גל שלמה
(דוד: 13:47 14-05-2016)
גל צעיר ללא ניסיון וכריזמה,העסק גדול עליו,מה עוד שהוא לא קובע כלום,חייבים מאמן בכיר משולל אינטרסים,ההפסד אתמול ועוד מספר משחקים זה של מאמן חסר ניסיון,צריך להיות עוזר ,אתמול ראה שעפיף עצבני ולא מתפקד, היה חייב להוציא אותו במחצית,אגב עפיף לא שיחק רגיל!
11
עפיף
(איתי: 13:53 14-05-2016)
הבחור מאז שרצה לעבור לבית שאן איננו אותו עפיף,גם בכפר כנא קיבל אדום,ואתמול שיחק משונה,רצה מאד את האדום,מוזר ומשונה,עוד לפני האדום ניכנס בלי כדור והיה צריך להיות מורחק
12
מזל של חדרה שלא פגשה הפועל בקה במבחנים
13
אלק גם ברצלונה
(ברצלונה : 09:56 15-05-2016)
לא נסחפת כתב של 20 אגורות ברצלונה הייתה מתקשה פחחחחח עליתם ברכות אבל תמתין אוהד חדרה אל יתהלל חוגר כמפתח אוהד חדרה נדבר אחרי המבחנים
14
לבית שאני מגיב 2 כנס
(צופה לכנרת : 20:59 14-05-2016)
אתה אדם מגעיל והלוואי שתישרף אתה
15
רודף בצע מכרתה שכונה שלמה בגלל בצע כסף אתה ורועי אביטן הנוכל לא נישכח ולא ניסלח
16
תגובה ל12
(חדרתי גאה : 11:48 15-05-2016)
מי זה בקה ?איפה זה בקה ? אה זאת הקבוצה שלא נכנסה לפלייאוף , קבוצה שהמאמן שלה מורחק כל כך הרבה פעמים יכול להיות שהייתם מנצחים ואולי לא אבל מה לעשות לא נכנסתם לפלייאוף . חשבת שאולי אתם לא מספיק טובים ?
17
רחוק אבל קרוב
(רחוק: 12:49 15-05-2016)
האם יהיה שידור של המשחק ביום רביעי???

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?