דליה/יקנעם שרדה בליגה א', אום אל פאחם תנסה את מזלה גם בעונה הבאה

אלי מזרחי המאמן המנצח (במרכז) אלי מזרחי המאמן המנצח (במרכז)
רמת אימון גבוהה של אלי מזרחי ושער של גדי מלסה תגלית העונה עשו את ההבדל במשחק בין מכבי דליה/יקנעם מליגה א' לבין אום אל פאחם מליגה ב'. דליה זקוקה לחשבון נפש דחוף בכדי לא לחזור על עונה כל כך רעה מבחינת המועדון. היימן חלאילה נכשל בגדול במבחן התוצאה

היימן חלאילה עזב בצורה שכונתית את הפועל איכסל ועבר לאמן את אום אל פאחם בסיום העונה כשהוא כיוון לליגה א'. היום ספגה הפנטזיה הספורטיבית של חלאילה נוקאואט של ממש.

מנגד, כשאלי מזרחי האיש החזק במכבי דליה/יקנעם הפך גם למאמן הקבוצה בשלהי העונה, רבים ברחוב הספורטיבי הימרו על קבוצתו כיורדת הבטוחה לליגה ב'. היום מזרחי עשה בי"ס להיימן חלאילה והשאיר עונה נוספת את מכבי דליה/יקנעם בליגה א'.

לאחר מחצית ראשונה משעממת ובעיקר עצבנית, עלתה דליה רגועה למחצית השנייה. בדקה ה-52 מי אם לא בפעם המי יודע כמה, גדי מלסה, השחיל את רגלו ברחבה וקבע 1-0 יקר ואת הניצחון לזכותה של דליה, שמשאיר אותה עונה נוספת בליגה א'.

אום אל פאחם תאלץ לשחק עונה נוספת בליגה ב' ותישאר עם המחמאות. בסיום המשחק ספג היימן חאליילה קללות מאוהדי קבוצתו.

מהלך המשחק:
אום אל פאחם פתחה הרבה יותר טוב את המשחק וגם הגיעה ראשונה למצב ממשי. בדקה -27 הרמה פנטסטית של אקס מכבי דליה, חלבי אחסאן מצאה את ראשו של זויבדאת טאהא שנגח לרשת החיצונית.

בדקה ה-30 הזדמנות ענקית לחסיב אבו רוקון לעלות את דליה ליתרון, אך בעיטה חלשה שלו מתוך הרחבה נעצרה אצל עודה אחמד.

אום אל פאחם המשיכה את הלחץ שלה על שערה של דליה אך נאלצה לבצע חילוף ראשון מוקדם בעקבות פציעתו של עיאד מחמיד כשבמקומו נכנס למגרש מחמיד מוסטפא.

שחקני דליה חוגגים השארות (דור היקה)
למחצית השנייה מכבי דלייה עלתה הרבה יותר נחושה מאשר אום אל פאחם והלחץ שלה בסוף השתלם לה. בדקה ה-52 כדור גבוה אל תוך רחבת ה-16 הגיע לרגלו של חסיב אבו רוקון שבחצי מספרת הצליח למצוא את גדי מלסה שחמק נהדר בין שחקני אום אל פאחם, שם את הרגל במקום הנכון וקבע 0:1 חשוב לדליה.

שבע דקות מאוחר יותר, בעיטה חופשית אדירה מ-25 מטר של והב בראכת נעצרה אצל שוערה של אום אל פאחם שזינק נהדר. כארבע דקות בלבד מאותו כדור חופשי, אום אל פאחם נותרה בעשרה שחקנים כאשר מחמיד מוסטפא שנכנס במחצית הראשונה עשה שתי עבירות מהירות שזיכו אותו בשני צהובים ואדום.

בדקה ה-65 בעיטה מצוינת של מאחג'נה מוחמד מ-16 מטר נעצרה אצל מוחמד שבאט הנהדר. רבע שעה לסיום, עומרי טוויל עם ניסיון להכפיל את התוצאה בבעיטה מרחוק שחלפה ליד קורתו של עודה.

בסיום, שמחה גדולה בחדר ההלבשה. מלסה הנרגש אמר ל"דאבל פס": "אני מאושר ושמח שאחרי כל מה שעברנו העונה, זכיתי לכבוש שער שמשאיר אותנו בליגה".

מאמן הקבוצה, אלי מזרחי, אמר אחרי הניצחון: "ההרגשה הכי טובה שיכולה להיות. לקחנו את המושכות לידיים במחצית השנייה. אני שמח שאנחנו מסיימים עונה באמת קשה בטעם טוב. פשוט מאושר".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ללכת שבי אחרייך דליה שלי
(מכביסט ירוק......: 11:45 14-05-2016)
בהצלחה .הייתה עונה קשה חשוב להפיק לקחים.
2
מזל טוב למכבי דליה יקנעם
(אוהדים: 08:28 14-05-2016)
היה משחק גברי שכולם עלו למטרה אחת לנצח כל הכבוד לשחקנים להנהלה לאוהדים מפה רק עולים לצמרת ...קדימה מכבי דלי יקנעם אוהבים אותכם
3
בהצלחה
(שחקן: 08:35 14-05-2016)
רושדי נסראלדין שנה הבאה אתה בעניינים לא נוותר לך צריכים אותך בקבוצה אתה הלב והמזל יחד עם ההנהלה הקיימת תכינו קבוצה לצמרת סומכים עליכם
4
כל השחקנים חוזרים
(שחקנים בכירים חוזרים: 08:37 14-05-2016)
ענאן נסראלדין חוזר ואיתו עם כמה הפתעות תהיה עונה מוצלחת
5
מאמניםן
(חיים: 19:50 14-05-2016)
הלו חברים פרגנו לצוות המנצח מזרחי וקסטיאל
6
דור ההמשך
(אבי כץ: 08:05 15-05-2016)
שימו לב בתמונה אייך ניטדאל מחזיק בידיים את חסן דור ההמשך של הכדורגל בהצלחה
7
חלאיילה
(ציקו: 08:59 15-05-2016)
כמהה פוזות יש לחלאיילה מאמן חושב שאפשר רק לעבוד על התלהבות אין לך מושג

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?