עומר הלוי: "יש לנו מאמן שלא דוגל בלדבר על היריבות"

שחקני כפר קאסם. חזרו ובגדול שחקני כפר קאסם. חזרו ובגדול
לאחר שספגו את כל הביקורות האפשריות, שחקני ואנשי כפר קאסם התעשתו ברגע האמת וניצחו שני משחקים בפלייאוף המחוז הדרומי. יממה לאחר אזור ובכפר קאסם כבר לומדים את חדרה

במהלך החודשים האחרונים ספגה כפר קאסם ביקורות קשות מכל כיוון ובצדק. אבל כעת, ברגע האמת, הקבוצה של חיים סירוטקין חזרה לעצמה ובעיקר קיבלה חזרה את השקט והביטחון שהיו חסרים לה מתחילת העונה.

בניגוד למשחקים מול יפו ואזור, משחק גמר המחוזות, בו תפגוש כפר קאסם את חדרה מעמיד אותה כפייבוריטית מוחלטת בכל המובנים. התקציב הגבוה, הניסיון במעמדים מסוג זה והעומק, צריכים לתת לכפר קאסם יתרון ביום רביעי הקרוב באצטדיון בהרצליה מול חדרה.

אבל בכדורגל כמו בכדורגל הכול אפשרי. יממה אחת הספיקה לאנשי כפר קאסם לחגוג את הניצחון המשכנע על אזור והראש כבר בחדרה. גם השחקנים מבינים כי אין אפשרות לחגוג יותר מדי וכי עליהם להגיע מוכנים וממוקדים למשחק הכי חשוב של העונה.

אחד הכוכבים הגדולים בניצחון על אזור היה הקשר עומר הלוי, שפרט לבישול של השער השני, היה מעורב בכל מעבר מההגנה להתקפה ועשה זאת על הצד הטוב ביותר.

הלוי סיפר ל"דאבל פס" אחרי הניצחון: "קודם כל מגיעה תודה גדולה לקהל שלנו שנותן לנו הרבה כוח ממשחק למשחק. אני חושב שהכנו את עצמנו מצוין לקראת הפלייאוף ויש תוצאות לכך. באנו, שיחקנו את המשחק שלנו והראנו מחויבות לאורך כל המשחק מבחינה הגנתית".

הלוי התייחס גם למשחק הגורלי מול חדרה: "אני לא חושב שאנחנו פייבוריטים. יש לנו מאמן שלא דוגל בלדבר על היריבות שלנו אלא מתעסק בנו ומכין אותנו בצורה הטובה ביותר וככה עם אמונה, נחישות והקרבה נעבור גם את חדרה בע"ה".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
גמר המחוזות
(אחד שיודע: 20:58 14-05-2016)
באתר ההתאחדות רשום שהמישחק בשעה חמש וחצי ולא כפי שקבוצת פייסבוק של מ.ס. כפר קאסם רשמה בשעה שבע

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?