מאור אוחיון: "הסיכויים מול כפר קאסם הם חמישים חמישים"

"העונה ניצחנו בכל מגרש". אוחיון
הפועל חדרה ממשיכה להיות הלהיט הגדול של הכדורגל הישראלי והיא בעיצומו של מסע חסר תקדים שעתיד להסתיים עם עלייה לליגה הלאומית. מגן הקבוצה מאור אוחיון הוא ללא ספק אחד השינויים הגדולים בעונה הזאת

הניצחון הגדול של הפועל חדרה מול עירוני טבריה והעלייה לגמר המחוזות הייתה המשך ישיר לעונה האדירה שעוברת על המועדון.

אמנם כפר קאסם נחשבת לפייבוריטית במשחק הזה, אך נראה כי העונה הזאת של חדרה הוכיחה כי מבחינתה הכל אפשרי וגם העפלה לצמד המשחקים מול הנציגה מהליגה הלאומית לא יפתיע אף אחד. חדרה עברה לא מעט תהפוכות העונה כאשר בתום הסיבוב הראשון ובפתיחת הסיבוב השני בחדרה בכלל לא חלמו להגיע לאן שהגיעו. מי שמסמל את השינוי של חדרה הוא המגן מאור אוחיון שהצטרף במהלך העונה, נפצע, וכאשר נכנס שוב לכושר וחזר להרכב הראשון, הפך לשחקן משמעותי וחשוב בסגל של מומו ניסטל.

מאור, איך אתה מסכם את הניצחון על טבריה?
"הניצחון על טבריה לא הפתיע אותי בכלל אמנם טבריה קבוצה מצוינת וגם באה עם תכנית משחק מסודרת אבל מההתחלה שיחקנו את המשחק שלנו שלטנו בקצב וניצחנו בצדק".

הפתיעה אותך החולשה של טבריה?
"חולשה זה לא בדיוק המילה שהייתי מגדיר את טבריה אולי הם באו עם מערך מעט סגור מה שדי הפתיע אותי אבל הם עשו לנו חיים קשים מאוד עד האדום ואז המשחק כבר התפתח בצורה שונה לגמרי".

מה אתה חושב על יחסי הכוחות מול כפר קאסם?
"הסיכויים מול כפר קאסם לפי דעתי חמישים חמישים כאחד ששיחק גם בליגה א דרום ליגה מאוד חזקה עם קבוצות מצוינות ולא סתם כפר קאסם בשנים האחרונות נמצאת שם בחלק העליון של הטבלה מאמין שיהיה משחק צמוד מי שתרצה יותר ותיהיה יותר מרוכזת תנצח".

התחלת את העונה על הספסל ולאחרונה חזרת להרכב. איך אתה מסכם את העונה שלך?
"העונה שלי השנה עברה כלכך הרבה תהפוכות אבל זה מה שיפה בכדורגל שהכל יכול לקרות לאחר העונה שעברה המצוינת באולגה והחוסר ודאות ממה שיהיה שם בתחילת העונה בדקתי מספר אופציות בחוץ מה שלא יצא לפועל חזרתי לאיחוד בחצי הראשון של העונה לא כלכך מצאתי את מקומי בקבוצה וגם עברתי פציעה ממשוכת אבל בעזרת החברים והמאמן נכנסתי לעניינים וזכיתי להיות שותף למסע הנפלא הזה".

המשחק הקרוב לא יהיה באולגה אלא בהרצליה. האם זה הופך את המשחק לקשה הרבה יותר?
"ברור שהמגרש באולגה זה הבית שלנו ונותן לנו יתרון מסוים עם הקהל והאווירה הביתית אבל השנה כבר ניצחנו בכל מגרש אפשרי ככה שזה לא צריך לשנות לנו".

מילה על הקהל שחזר למגרשים.
"אחד הדברים הכי מרגשים של העונה הזאת זה הקהל יש בחדרה קהל שצמא לכדורגל ואין הרגשה יותר כיפית מאשר לראות אותם בשישי ממלאים את היציעים הלוואי שהקהל הענק של אולגה גם היה משתתף בחגיגה הזאת ואז באמת זה היה מושלם".

בעבר עשית דרך יפה בליגה עם אולגה ועכשיו בחדרה. ספר על שוני ועל העובדה שעם חדרה הגעת לשיא מדהים?
"שנה שעברה עשינו עונה מדהימה עם אולגה עם קבוצה הרבה יותר צנועה והרבה לב נשמה השנה רמת ההשקעה הרבה יותר גדולה אבל עדיין עם הרבה לב נשמה ושחקנים מוכשרים מקווים לקחת אותה עוד צעד קדימה".

כמה מילים על ההנהלה שעושה עבודה מצוינת.
"בעונה כזאת מה שאפשר להגיד על ההנהלה פשוט יגמד אותה בתור שחקן ששיחק כמה שנים גם בליגה לאומית לא נתקלתי בכזה סדר וארגון הכל בזמן לא מחסירים מאיתנו כלום ומפה יש רק להגיד תודה ענקית לאורן גולן ואיציק טפירו שנתנו לנו להתרכז רק בכדורגל".

דעתך על ההכנה המיוחדת של מומו ניסטל למשחק עם שירים בחדר ההלבשה?
"ההכנה של מומו למשחקים עם השירים מסמנת את כל העונה הנפלאה הזאת שכולנו עומדים במעגל מחובקים ושרים אתה באמת מרגיש שכל שחקן אוהב אחד את השני ומפרגן לו וזה הכוח שלנו בתור קבוצה".

לסיום האם תסיים את העונה בליגה הלאומית עם חדרה?
"זה רק ה' יודע הלוואי שנוכל לסיים ככה את העונה המדהימה הזאת".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חדרה
(ניסים : 11:17 16-05-2016)
דוהרים ודוהרים לפסגת הכדורגל הישראלי לימים ששחקו הכוכבים בלנרו שולם ז"ל ארגז ועוד

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?