מנשה משיח ינהל את גמר המחוזות של ליגה א׳

מנשה משיח (דני מרון) מנשה משיח (דני מרון)
פרסום ראשון: השופט הבכיר והמצטיין ישפוט ביום רביעי את המשחק בין כפר קאסם להפועל חדרה. בכיר בכפר קאסם: "טוב שהפועל ירושלים היא הקבוצה במבחנים. אפשר לעבור אותם"

לאחר שבועות מושלמים באיגוד השופטים בניהול משחקי הצמרת בכדורגל הישראלי ככלל ומשחקי הפלייאוף בליגות הנמוכות בפרט, הגענו למאני טיים.

מנשה משיח, מבכירי השופטים בכדורגל הישראלי בשנים האחרונות, נבחר לנהל את משחק גמר המחוזות בליגה א׳ שיתקיים באצטדיון בהרצליה ויפגיש את כפר קאסם מול הפועל חדרה. גם אשתקד ניהל משיח ביעילות ובמקצועיות את משחק גמר המחוזות בליגה א׳. גם הצוות שנבחר לסייע למשיח נחשב לבכיר מאוד באיגוד השופטים לרבות דן אוצ׳ניק מבכירי עוזרי השופטים באיגוד.

בכפר קאסם מסתייעים במספר מאמנים מליגה א׳ צפון על מנת להכין את הקבוצה לקראת המשחק עם הפועל חדרה. בנוסף, שביעות רצון נרשמה בכפר קאסם לנוכח העובדה שהפועל ירושלים מהליגה הלאומית היא הקבוצה שתתמודד במבחנים נגד המנצחת בגמר המחוזות ביום רביעי.

בכיר בכפר קאסם אמר ל"דאבל פס": "מבחינתו רק עלייה לליגה הלאומית תכפר על סיבוב שני נוראי במהלכו סבלנו קשות, הפגנו יכולת חלשה, מוראנו את חייהם של האוהדים שלנו וצברנו רק 17 נקודות. אם לא נעלה לליגה הלאומית בסופו של דבר לא עשינו כלום והתחושות שילוו אותנו בקיץ יהיו תחושות קשות. אנחנו בהחלט שמחים שהפועל ירושלים היא הקבוצה שתגיע כנציגת הליגה הלאומית למבחנים. אנחנו לא מזלזלים לא בהפועל חדרה ולא בהפועל ירושלים, אבל בחדרי חדרים אני, חבריי להנהלה והצוות המקצועי משוכנעים שאפשר לעלות לליגה הלאומית. לאחר שבשנים האחרונות מרבים לדבר באופן נתון אך ורק על כדורגל חופים בכפר קאסם עם כל הכבוד שיש לנו לענף הספורטיבי המצחיק הזה אנחנו משוכנעים שהחל בעוד כשבועיים ובשנים הקרובות ידברו על כפר קאסם רק במונחים של קבוצה טובה ואיכותית בליגה הלאומית".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חולון
(דודי: 22:12 15-05-2016)
כל עוד מכבי לא בתמונה הוא שופט טוב
3
מנשה משיח
(צופה לכנרת: 16:56 15-05-2016)
מי קבע מצטיין הוא שופט עם המון טעיות ובינוני
4
חדרה
(אלי: 17:12 15-05-2016)
לבכיר מכפר קאסם קודם תעבור אותנו
5
חיים בסרט
(אוחנה: 17:49 15-05-2016)
נאחל לכפר קאסם לנצח את חדרה ונאחל להפועל ירושליים לנצח את קאסם ולשוב כל אחד לדרכו את מה שעשתה טבריה ליפני שנתיים אף קבוצה לא תעשה יאלה תנו גזזזזז!!!!
7
בהצלחה לכל מי שתעלה
(קטמוני: 18:25 15-05-2016)
סאדר להתפרק!

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?