בעקבות המחבט: איתמר קנצוקר ממשיך את דרכו של אביו

איתמר קנצוקר. סיפור מרגש (לירון לוי) איתמר קנצוקר. סיפור מרגש (לירון לוי)
המחוזיאדה ה-29: הסיפור המרתק ביותר בליגות למקומות עבודה מגיע הישר מענף הטניס. אחרי שאביו נהרג בנסיבות טראגיות, בנו, איתמר קנצוקר קיבל על עצמו להמשיך במורשת ומשמש כטניסאי בקבוצת בית הלוחם

מאחורי הספורט, במקרה הזה ענף הטניס, מסתתר סיפור חבוי בכל אחד מהספורטאים שמגיעים להנות, לשמור על פעילות גופנית ולשחק את המשחק.

אחרי אינספור סיפורים ששמענו, אחד תפס את תשומת ליבנו בצורה מרתקת במיוחד. איתמר קנצוקר, טניסאי מקבוצת בית הלוחם בירושלים, מגיע מידי שנה לקחת חלק בחוויה ולחבוט הכי חזק וטוב שאפשר. אלא שאיתמר בן ה-33, לא עושה זאת רק בשביל הנפש. הוא מגיע בכדי להמשיך את המורשת של אביו, משה קנצוקר, שהיה בעצמו טניסאי באותה קבוצת נכי צה"ל, ונהרג בנסיבות טראגיות. 
 
משה, שהיה במקצועו רופא שיניים, שם קץ לחייו לאחר שחשד כי הכלים בהם השתמש לא היו מחוטים וגרמו נזק למטופלת בת 17. על פי החשד, במסגרת הטיפול, אותה בחורה ערכה בדיקת דם ממנה עלה כי קיים חשד סביר כי נדבקה בנגיף האיידס. משה, שלקח זאת בצורה קשה במיוחד, לא חיכה יותר מידי ושם קץ לחייו בשל רגשות אשמה. שבועיים לאחר מכן, כאשר התקבלו תוצאות של בדיקות מעמיקות יותר, התברר כי למרות החשד, אותה בחורה בריאה לחלוטין, אך כאמור זה כבר היה מאוחר מידי.

שחקן טניס משובח, קנצוקר (לירון לוי)
 מאז הפטירה, איתמר קיבל על עצמו להנציח את שמו של אביו. איתמר עצמו, על אף שאיננו נחשב לנכה צה"ל, קיבל היתר מבית הלוחם בירושלים לרשת את התפקיד של אביו ולהפוך לטניסאי מן המניין באותה קבוצה. יתרה מכך, הוא לא מסתפק רק בזה, כאשר כל שנה בחודש אפריל מתקיים באופן מסורתי טורניר טניס לזכרו של אביו, בבית הלוחם בירושלים.
 
אביו היה נחשב לשחקן טניס מעולה ולפייטר אמיתי. אותו הדבר מעידים חברי המשלחת גם על הבן איתמר: "איתמר שחקן טניס מצויין והוא כבר כמה שנים אחד הטניסאים הטובים שלנו".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
תותח על
(אבנר: 10:51 28-05-2016)
איתמר תותח על אין עליו !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
גם אתה אבנר..
(אריאל קרוון: 15:14 11-04-2020)
אבנר כהן ז"ל שכנראה הוסיף משפט כל כך נכון על משה ז"ל חברו לקבוצת הטניס נפטר גם הוא לאחרונה..אבנר הגיע לקבוצה ללא ידיעה וללא יסודות המשחק אבל בצורה שאין כל כך אפשרות להסבירה הפך לשחקן מוכשר ,מתוחכם והשגי..שיחקתי איתו בשלבים הראשונים ..חבל על דאבדין..

סקר דאבל פס

איזו עלייה הייתה מתוקה יותר?