מסתמן: איחוד בין יניב חולון לרואי חשבון תל אביב

באיזו ליגה ישחקו בעונה הבאה? שחקני חולון באיזו ליגה ישחקו בעונה הבאה? שחקני חולון
פרסום ראשון: האם ליגה ב' בדרך לאחד משיתופי הפעולה המעניינים בהיסטוריה? האיחוד המדובר הוא בין 'יניב' חולון ששיחקה העונה בליגה ב' דרום ב' לבין רו"ח תל אביב ששיחקה בליגה ב' דרום א'. המטרה לבנות קבוצת צמרת שתשחק במחוז דרום א'. ארזי: "יש רצון טוב משני הצדדים אבל זה עדיין לא חתום"

ליגה ב' אומנם הסתיימה רק לפני מספר שבועות אבל חלק מהקבוצות כבר החלו בהכנות לעונה הבאה ולאחרונה עלו קולות כי אנחנו בדרך לאחד משיתופי הפעולה המעניינים ביותר.

ל"דאבל פס" נודע כי ראשי המועדונים מועדון כדורגל ״יניב״ חולון ומועדון ספורט רואי חשבון תל אביב החלו בשיחות לאיחוד הקבוצות כבר מהעונה הקרובה. חולון ששיחקה בעונה האחרונה בליגה ב' דרום ב' ואילו רו"ח במחוז דרום א' מעוניינים לאחד כוחות כבר מהעונה הקרובה.

חולון שסיימה את הליגה במקום השלישי אבל התקשתה עם הנסיעות הארוכות רוצה לחזור למחוז דרום א' ואילו רו"ח שניצלה רק בפלייאוף התחתון מתקשה להמשיך מבחינה תקציבית והאיחוד בין הקבוצות יוביל את הקבוצה המאוחדת לשחק בליגה דרום א'.

בשני המועדונים סיפרו כי כבר נערכו מספר שיחות שהוגדרו כחיוביות ולא מן הנמנע כי כבר בשבועות הקרובים המשא ומתן יקבל תאוצה בכדי לסיים אותו מהר ככל שניתן ולהתחיל בהכנות המקצועיות לקראת העונה הבאה.

חבר הנהלת חולון, שלומי ארזי, אישר את הידיעה ואמר: "מדובר בשיחות ראשוניות אבל יש רצון טוב משני הצדדים וכאשר יש רצון טוב ונכונות אין סיבה שזה לא יגמר לטובה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
קישקוש
(אחד שמבין: 14:50 21-05-2016)
יניב חולון רוצים לעשות לחץ בהתאחדות כדי לעבור למחוז דרום א. לא יהיה איחוד ולא נעליים . אבל מאמין שיניב חולון ישחקו בדרום א שנה הבאה על חשבון מורשה
2
איזה לחץ?
(איציק: 09:33 22-05-2016)
לחץ על ההתאחדות ? מה קשור? ממתי להתאחדות אכפת מהקבוצות?
3
לא!!!
(מסרו״ח בנשמה: 03:27 22-05-2016)
יש איחוד, אין מינויים
4
יניב חולון הולכת לפירוק
5
השנה בגלל ירידת הפועל אילת תתוסף נסיעה ארוכה לאילת שהיא גם מועמדת לעליה שרק זה כבר שיקול של עלות וסיכוי פחות טובים אם אין לך תקציב לבית מלון לא תצליח להתמודד כשווה.

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?