מסתמן: בני יפו לא יפתחו את העונה במגרשם הביתי

חייבים את המגרש הביתי. שחקני בני יפו (יוסף אבו מרסה) חייבים את המגרש הביתי. שחקני בני יפו (יוסף אבו מרסה)
העולה החדשה לליגה א' החלה את הכנותיה לעונה הבאה כאשר המאמצים הם להכשיר את המגרש הביתי. יו"ר הקבוצה, רמי מנצור: "המגרש הביתי מאוד משמעותי בליגה א'". אלי משען ימשיך עונה נוספת וכבר החל בחיפוש אחר שחקני חיזוק

העולה הטרייה לליגה א', בני אורתודוכסים יפו, החלה את הכנותיה לעונה ובראש סדר העדיפויות ינסו במועדון להכין את המגרש הביתי למשחקי ליגה א'.

המגרש של הקבוצה 'צעירי יפו' לא עומד בסטנדרטים של ליגה א', ולכן במועדון מתכוונים להתקין באצטדיון יציע עבור קהל האוהדים ורק אז יוכלו לשחק במגרש הביתי גם בעונה הבאה. כבר השבוע אמורה להיערך שיחה בין ראשי יפו לבין העירייה בכדי להתחיל בעבודות השיפוץ במהרה.

ביפו יודעים כי ככל הנראה לא יוכלו לפתוח את העונה באצטדיון הביתי אבל מקווים שתוך חודש וחצי יחזרו לשחק במגרש שהוביל אותם העונה לליגה א'. יו"ר הקבוצה, רמי מנצור, אמר בנושא: "אנחנו יודעים שישנה חשיבות למגרש הביתי בליגה א' ונעשה מאמצים להפסיד כמה שפחות משחקים".

בנוסף בקבוצה כבר החלו בהכנות מקצועיות לעונה הבאה. המאמן, אלי משען, ימשיך עונה נוספת כאשר המטרה להשאיר מספר רב של שחקנים שהעלו את הקבוצה לליגה א' ואליהם לצרף ארבעה שחקני רכש עם ניסיון בליגה השלישית.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שטויות
(יפואי: 18:28 23-05-2016)
הם לא יכולים להכשיר את המגרש הביתי. הוא סינתטי. המידות שלו לא מתאימות לליגה א'.
2
יחליף תוסיפו להם את שיכון המזרח ועמידר והליגה נגמרת מהר מאוד ליגה פח שנה הבאה
3
בני יפו
(מומו: 18:45 08-06-2016)
ימותו הקנאים

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?