ירון הוכנבוים נבחר לאמן את מכבי שעריים בעונה הקרובה

המאמן החדש של שעריים. ירון הוכנבוים (עודד קרני) המאמן החדש של שעריים. ירון הוכנבוים (עודד קרני)
פרסום ראשון: המאמן הועדף על פניהם של אופיר חיים, אסף נימני וחיים שאבו. את ההחלטה קיבל הבעלים, אלדד פרי, בשיתוף יד ימינו, ניר שלום, והמנהל המקצועי, ניר קלינגר

בלעדי. ירון הוכנבוים ימונה למאמן מכבי שעריים בעונה הקרובה. את הוכנבוים מייצגים סוכני השחקנים והמאמנים, פליקס חלפון ויהודה זקן. מחר (ה') צפוי להגיע הוכנבוים וחלפון למשרדי מכבי שעריים על מנת לחתום על ההסכם. לישורת הסופית הגיעו הוכנבוים, אסף נימני, אופיר חיים וחיים שאבו. לחובתו של נימני עמד הכישלון בקטמון, לשאבו הכישלון במכבי הרצליה ולאופיר חיים סיום העונה הגרוע של ראשון לציון קבוצתו בעונה האחרונה.

לזכותו של הוכנבוים עמד ניסיונו בכדורגל הישראלי בעשור האחרון, כמו גם ההצלחה לפני כשנתיים עם הפועל עפולה מהליגה הלאומית. הונכבוים הוביל את עפולה למקום ה-4 בטבלה עם תקציב מינימום ולחצי גמר גביע המדינה. העונה, לאחר עזיבתו, קרסה עפולה מקצועית והבטיחה את השארותה רק מחזור אחד לסיום העונה. בעונה שחלפה, שימש הוכנבוים כמאמן הפועל עכו, הקבוצה עם התקציב הנמוך ביותר בליגת העל. למרות זאת, שני מחזורים לסיום העונה עוד הייתה עכו עם מספר נקודות זהה להפועל חיפה וקרית שמונה וזאת לאחר שמכבי נתניה כבר ירדה לליגה הלאומית.

באופן תקדימי ותמוה לקחה הנהלת הפועל עכו החלטה מוזרה ופיטרה את הוכנבוים שני מחזורים לסיום העונה. בשני המחזורים האחרונים צברה עכו 2 נקודות בלבד וירדה לליגה הלאומית.

לאורך השנים הצליחה הונכבוים לטפח שחקנים צעירים רבים שהפכו לשם דבר בכדורגל הישראלי כמו בן בנימין בעבר, ושחר הירש ולנרי קהינדה בשנתיים במהלכן אימן הוכנבוים בעפולה.

החלטה של פרי, שלום וקלינגר התקבלה פה אחד לאחר שמשעות הבוקר המוקדמות ראיינו השלושה את כל המועמדים לתפקיד. כאמור, הוכנבוים עשה את הרושם הטוב ביותר, הצלחותיו בעבר והניסיון שלו, סייעו לו לקבל את התפקיד בקבוצה שהפכה בשנה האחרונה ללהיט חם בכדורגל הישראלי.

מינויו של הוכנבוים יצר התלהבות רבה בקרב אוהדי הקבוצה. שאולי בדישי, אחד מנציגי האוהדים, אמר: ״ירון הונכבוים הוא בפירוש שם גדול ובשורה למכבי שעריים. מדובר במאמן שכבר אימן בעבר בליגת העל ויש לו את הניסיון הדרוש בכדי להוביל אותנו לצמרת הליגה הלאומית״.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חזר לך הצבע רז
(מורן: 23:14 08-06-2016)
איפה היית כל היום? נעלמת.
2
מאמן
(מיקי: 09:34 09-06-2016)
אין חלש כזה .... הוריד את עכו נכשל יש מאמנים יותר טובים פנויים.........עטר,בנין,דני גולן,ועוד רשימה ארוכה
3
המאמן הכי גרוע מעל הארבעה
(יניב: 23:59 08-06-2016)
בונקריסט!! אלדד התחלת לא טוב!! זה מאמן של ליגות א ובונקרים!!
4
מאמן חלש
(עכואי שבור: 02:16 09-06-2016)
מאמן שהוריד במו רגליו את הפועל עכו ליגה. היו חייבים לפטר אותו משום ש5 מחזורים לסיום העונה היה לעכו 7 נקודות יתרון על הפועל חיפה. אך 4 הפסדים רצופים חרצו את הגורל וכדורגל בונקריסט לאורך כל העונה. ירון הוכנבאום מאמן גרוע.
5
"המאמן הנבחר"
(רחובותי: 07:29 09-06-2016)
מי שהסכים בסוף שניר שלום יקבע לו מונה. כל המאמנים שברחו כנראה לא רצו להיות בובות
6
עכשיו אני רגוע עם המאמן הזה אין לכם שום
(פופאי נקמת המכתש: 08:21 09-06-2016)
עכשיו אני רגוע עם המאמן הזה אין לכם שום סיכוי
7
מה נהיה איתנו
(קובי: 12:03 09-06-2016)
מאמן בלי רקורד שחקנים של ליגה א. הולך להיות עונה עם הרבה עצבים. נמאס
8
שיהיה בהצלחה אוהבים אותך פרי
(אחלה מאמן אחלה קבוצה: 12:11 09-06-2016)
9
קלינגר איזה טעות !!!
(מאמן כדורגל מהצפון: 15:21 09-06-2016)
מה קרה לכם שעריים הנה עוד קבוצה שנפלה בפח לליקוקים של ברוכנבאום תתעוררו כולם זה בלוף גדול זה לא מאמן ואתם עוד תפטרו אותו ותשלמו לו את כל החוזה ראו הוזהרתם בצפון כבר מכירים אותו עכשיו עבר לדרום חחחח
10
אלדד פרי אתה תהייה עוד ראש העיר רחובות, קלינגר האין הכי נכון לקבוצה. מאמן הכי מתאים לשעריים
11
מאמן גרוע
(סמי אוזן: 22:36 20-06-2016)
מאמן גרוע שהוריד את עכו לליגה לאומית גורם לחדר ההלבשה להראות רע שחקנים לא סובלים אותו מאמן בונקריסט שהוריד את החשק מלראות כדורגל תשאלו את כל קבוצות ליגת העל נקמן ובלי מושג בכדורגל גם אם יביאו לו עוד עשרה כוכבים הוא יגרום להם להיות כבויים מאמן שכונה

סקר דאבל פס

בהנחה שקרית גת תנשור לליגה ב', מי תהיה הקבוצה השנייה שתצטרף אליה?