בקעת הירדן: שוהם חתם, עומרי רון ודניאל בלומנפלד צפויים להצטרף

מבוקש מאוד על ידי שוהם. רון (ארז נעמן) מבוקש מאוד על ידי שוהם. רון (ארז נעמן)
לאחר ישיבה בין הנהלת בקעת הירדן לבין המאמן נועם שוהם הובהר לאחרון כי התקציב יהיה גבוה מהעונה שעברה והמטרה היא פלייאוף עליון. בדומה לבדש גם שמואלי לא ימשיך, חלוץ אחי נצרת וחלוץ הפועל אזור צפויים להצטרף

הפועל בקעת הירדן החלה את הכנותיה לעונה הבאה והערב (ד') נערכה פגישת עבודה ראשונה בין הנהלת הקבוצה לבין המאמן נועם שוהם בה שמע המאמן על גובה התקציב לקראת העונה הבאה שיהיה לא פחות מהעונה האחרונה.

בהנהלת הבקעה הבהירו למאמן כי המטרה העונה ברורה והיא הגעה לפלייאוף העליון: "עשינו עונה טובה בשנה שעברה אבל כעת המטרה היא ברורה לעשות צעד קדימה" אמרו בהנהלה. בינתיים המאמן כבר החל לפעול בשטח ולאחר שסגר בשבוע שעבר את התנאים מול קשר הפועל הוד השרון דודי הלל, המטרה גם להתחזק משמעותית בחוליית ההתקפה.

שני החלוצים המשמעותיים של הבקעה קובי בדש (טירה) וארז שמואלי (הפועל כפר סבא) עזבו את הקבוצה וכעת שוהם אמור למצוא את המחליפים. בין המועמדים הבכירים להצטרף הם חלוץ אחי נצרת, עומרי רו,ן וחלוץ הפועל אזור בעונה האחרונה דניאל בלומנפלד. שוהם כבר שוחח עם השניים ולפחות אחד מהם אמור לחתום בקבוצה. רון לא הצליח באחי נצרת ונמצא בקשר קרוב לשוהם ולא מן הנמנע כי יגיע לקבוצה. בלומנפלד יתחיל את האימונים בהפועל ראשון לציון ואם לא יחתום בלאומית צפוי להיות חלק מבקעת הירדן בעונה הבאה.

בהנהלת הקבוצה יתחילו בשיחות ראשוניות עם שחקני הבית במטרה להחתים כמה שיותר שחקנים שנמצאים ברשימה של הצוות המקצועי בקרוב. במועדון גם צירפו העונה את רז משולם כמאמן הכושר של הקבוצה. משולם עבד בעונה האחרונה בהפועל כפר סבא מליגת העל. חן עבדו ישמש כמאמן שוערים.

ימשיך עונה נוספת.נועם שוהם


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?