שלושה מועמדים לאימון מכבי יבנה: חיים שאבו, עופר טסלפפה ושי מאור

מי יעמוד על הקווים? מימין לשמאל: שאבו, טסלפפה ומאור מי יעמוד על הקווים? מימין לשמאל: שאבו, טסלפפה ומאור
לאחר סגירה כמעט סופית של חובות העונה שעברה במכבי יבנה כבר חושבים על העונה הבאה וראשי המועדון נפגשו עם מספר מועמדים בראשם שני מאמנים מליגה א'. המטרה לבנות קבוצה שתילחם בפלייאוף העליון

מכבי יבנה יצאה לדרך חדשה. היו"ר החדש/ישן חיים אזולאי החל בשיחות מול נציגי העירייה והעומד בראשה בכדי להבין את גובה התקציב של הקבוצה לקראת העונה הקרובה.

במועדון מדברים על בנייה מחדש שככל הנראה תימשך שנתיים כאשר המטרה תהיה להילחם כבר העונה בפלייאוף העליון. ביבנה מעוניינים להנחית מאמן ברמה גבוהה ובין המועמדים הסופיים נמצאים חיים שאבו, עופר טסלפפה ושי מאור. לגבי שאבו נראה כי הסיכויים שיגיע ליבנה קלושים והמאמן מעוניין לחפש אופציה בשתי הליגות הראשונות.

במועדון מעריכים מאוד את שני המועמדים בליגה א' כאשר מאור רשם לא מעט הישגים בשנים האחרונות וזוכה להערכה רבה אצל ראשי המועדון. גם טלספפה מוערך מאוד על ידי הנהלת יבנה ונראה כי כבר במהלך שבוע הבא תתגבש ההחלטה הסופית.

ביבנה כבר שוחחו עם המועמדים ומי שגם נכח באותן פגישות הוא לאחר מאשר מאמן הקבוצה בשנים האחרונות, יוסי זוזוט, שאמור לעבור לתפקיד מקצועי אחר במועדון.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
יש חתימה
(אבי: 13:20 25-06-2016)
שי מאור חתם בכניסת השבת
2
מאור מאמן הכי טוב בחיגה
(מכיר: 19:23 25-06-2016)
שי מאור מאמן יוצא מהכלל שתמיד עשה הצלחות מצוינות. קדימה יבנה ללאומית
3
ומכיר את שי מאור
(אחד שמבין : 17:40 25-06-2016)
לא להחתיםםםםםם זה המאמן הכי חלש בליגה חתרן זה סרטן שלו ניצא מימני לעולם ... לא להחתים שי אתה בושה תפסיק כבר לכתוב בשמך תגובות אתה אדם מגעיל וצבוע אנשים כבר מכירים אותך ויודעים עלייך כבר הכל יא בעייתי!! אתה נגע רע!!
4
משחק הכיסאות
(יונתן כהן האגדי : 17:49 25-06-2016)
די מספיק , פנו את המקום שלכם ותנו לצעירים לאמן - צריך דם חדש ולא מערבבים - שי מאור , ארז בנודיס וחבריהם . כל הזמן אותם שמות עם קשרים אצל האתרים . חוץ מפוליטיקה אין להם מה להציע .חבר מביא חבר . אתם הרסתם את הליגה , בוחשים ובוחשים
5
שי מאור מס 1 בליגה
(נטרלי שמכיר: 19:41 25-06-2016)
מאמן מצוין שמכיר מצוין את הליגה. אבל לא סגור בכפר שלם?
6
שי מאור מאמן גדול
(נטרלי: 20:05 25-06-2016)
הכי טוב בליגה בפור
7
מאמנים כנסו
(מור יוסף: 23:21 25-06-2016)
לא להתקרב ליבנה כאשר הזוזוט עדיין שם זה הרעל של הקבוצה אין לא כבוד מחפש לאישאר בכוח אזולאי זה בובה פחדן הגיע הזמן עירייה להתעורר אם יוסי זוזט זנ הרס המועדון הגיע זמן שינוי ולהפסיק את משחק הכיסאות
8
רק שי מאור
(עופר יבנה: 23:29 25-06-2016)
מאמן מצוין ונעשה איתו עונה ענקית
9
רק שי מאור !!!!
(יצחק חיים: 13:24 26-06-2016)
מאמן עם קבלות ידע וניסיון. ללא העבודה בבנק דיסקונט הוא מזמן היה מאמן בכיר בליגה הבכירה
10
בן אדם חתרן ושקרן, אין לי מושג על איזה ,קבלות מדברים כאן, ובמקרה הזה על מה אתה בדיוק מדבר כי רק אתה מגיב לעצמך כאן, סמרטוט תמיד ישאר סמרטוט, אין לך שום קבלות, בוא תספר פה לכולם כמה ליגות בדיוק עלית? או איזה רזומה עשיר יש לך?
11
כל התגובות למעט אלה שנגדך אתה כתבת בעצנך, איך יתכן שמדברים על עוד שני מאמנים בכתבה ועל אף אחד מהם לא כתוב בעד נגד? עכשיו זה יתן לך מוטיבציה לקחת את המקלדת ולהתחיל ללכלך עליהם... מה שלא תעשה עדיין לא יקחו אותך כי אתה פשוט אפססססססס

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?