הרצליה מעוניינת לצרף את בן בן שושן, גם "רובי שפירא" בתמונה

מלפפון לוהט. בן בן שושן (בכחול) (עדי מלול) מלפפון לוהט. בן בן שושן (בכחול) (עדי מלול)
החלוץ שעלה עם עירוני נשר לליגה הלאומית מבוקש בקבוצות שצפויות לרוץ בצמרת בליגה א' ומחזיק בהצעות גם מהמחוז הדרומי (יבנה ונס ציונה). ההערכה היא שיחתום באחת מהקבוצות בליגה הלאומית

עונת המלפפונים בכדורגל הישראלי בעיצומה. אחד השחקנים שקיבל מספר הצעות בימים האחרונים הוא חלוצה של עירוני נשר, בן בן שושן.

בדומה למרבית משחקני נשר, עושה הרושם כי גם בן שושן לא ימשיך עם הקבוצה למרות העפלתה לליגה הלאומית. שני הצדדים נפגשו לגבי הישארות לעונה נוספת, אך לא הצליחו להגיע להבנות וככל הנראה החלוץ יעזוב למרות ההצלחה האדירה בפן האישי בקבוצה (13 שערים בכל המסגרות).

שתי קבוצות שהביעו עניין בחלוץ הן הפועל הרצליה והפועל "רובי שפירא" חיפה. שתיהן למעשה צפויות להאבק בצמרת הגבוה על הכרטיס לליגה הלאומית בעונה הקרובה. הצוות המקצועי בשני המועדונים יודע עד כמה חשיבותו של בן שושן יכולה לתרום לחלק הקדמי של הקבוצה. מבחינת נתונים, בן שושן עלה ליגה 5 פעמים ב-6 השנים האחרונות, נתון אדיר לשחקן בן 26 בלבד.

בנוסף לשתי הקבוצות מהמחוז הצפוני, גם מכבי יבנה ונס ציונה גיששו אצל האחרון, אך נראה כי המרחק יהווה גורם מכריע בהחלטה של השחקן.

למרות ההצעות מליגה א', נראה כי בן שושן ינסה קודם כל למצות את האופציות בהן הוא מחזיק מהליגה הלאומית ובמידה ולא רק אז יבחן את ההצעות מהליגה השלישית.

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?