קמה לתחייה: הפועל חולון גם בכדורגל

הפועל חולון. עכשיו גם בכדורגל הפועל חולון. עכשיו גם בכדורגל
כפי שנחשף בלעדית ב"דאבל פס" לאחרונה נעשו שיחות מרתוניות לאיחוד קבוצות הכדורגל בחולון ואתמול (ד') הגיע הסיכום. החוזה צפוי להיחתם ביממה הקרובה. הקבוצה תיקרא הפועל חולון. יוסי גורדנה צפוי לאמן

עכשיו זה סופי. היסטוריה בעיר חולון, לאחר 50 שנים קבוצות הכדורגל בעיר מתאחדות. מדובר בקבוצות הכדורגל של 'יניב' חולון, לזרוס וצפרירים חולון. הקבוצה הרביעית מהעיר, עוצמה, איננה מעוניינת בשלב זה לקחת חלק במהלך ותמשיך לפעול לבדה בליגה ג'.

כפי שפורסם לראשונה ב"דאבל פס" כבר מספר שבועות נערכו שיחות מרתוניות בין ראשי שלושת האגודות לבין נציגי העירייה, ואתמול (ד') הגיע הסיכום.

ראוי לציין כי החוזה הרשמי טרם נחתם וזה יקרה לאחר שעיריית חולון תוציא את הפרוטוקול מהישיבה האחרונה שנערכה בנושא. במסגרת ההסכם הוחלט כי הקבוצה תיקרא הפועל חולון וזאת בכדי להחזיר עטרה ליושנה ולחבר גם את האוהדים הרבים של קבוצת הכדורסל בעיר.

מי שאמורים להיות אחראים על הקבוצה הבוגרת הם יעקב כהן מלזרוס ואיציק ששון מ'יניב' חולון. בימים הקרובים ייפגשו שני הצדדים ויקבעו את חברי ההנהלה של האגודה החדשה. נציגי צפרירים ימשיכו לנהל את מחלקת הנוער כאשר המטרה לבנות תוכנית ייחודית בשנים הקרובות לקידום מחלקת הנוער בעיר. עוד סוכם במסגרת ההסכם כי מאמן לזרוס בשנה האחרונה, יוסי גורדנה, יאמן את הקבוצה המאוחדת. ביממה הקרובה אמור גורדנה לחתום על חוזה רשמי ולהתחיל בבניית סגל הקבוצה.

המטרה של הקבוצה כבר העונה לנסות ולהעפיל לליגה א' כאשר עיריית חולון תעביר תקציב של 400 אלף שקלים ובצוותא עם תוספת בעלי הקבוצה, חולון אמורה להעמיד את אחד התקציבים הגדולים בליגה ב'.

בעלי לזרוס בעבר ואחד הבעלים של הקבוצה החדשה, יעקב כהן, אמר בנושא: "אנחנו שמחים שהגענו לסיכום. אנחנו מחכים לנציגי העירייה בכדי לחתום על חוזה רשמי ולצאת לדרך. לאורך כל הדרך אמרתי שהעיר חולון חייבת איחוד בכדי לבנות כאן משהו רציני ואני שמח שהעירייה תומכת בנו. כל האנשים שמעורבים במהלך הם אנשים טובים שרוצים את טובת הכדורגל בעיר". חבר הנהלת 'יניב' חולון, שלומי ארזי, אמר בנושא: "אמרתי בעבר שיש רצון טוב ואנחנו יוצאים לדרך חדשה. נמשיך להיפגש בימים הקרובים לסגור את הקצוות ולהתחיל בבניית הקבוצה החדשה".

הקבוצה המאוחדת של חולון תשחק בליגה ב' דרום א' ומי שאמורה להרוויח מהמהלך היא גם מכבי שדרות שצפויה לעלות מליגה ג' דרום לליגה ב' דרום ואילו קבוצה חדשה נוספת תירשם בהתאחדות לכדורגל על חשבונה של צפרירים חולון.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
2
לזרוס עד המוות
(מוות לאיחוד : 12:19 07-07-2016)
זבלים לקחו לנו את הנשמה הקבוצה הזאת רק תדע סבל וכישלון כולל מנהלי הקבוצה ובראשם יעקב כהן
3
כשיש שכל ואין אגו אפשר לעלות ליגה. רק שישדרגו את האיצטדיון המתפורר של צפרירים וגם את המשטח מירי רגב הקצתה כסף במיוחד לליגות הנמוכות לתשתיות.
4
1 צודק
(יניב חולון : 13:40 07-07-2016)
תביאו מאמן שיכול לעלות אותכם ליגה
5
הנהלת חולון כנסו בבקשה
(אוהד שמבין: 17:26 07-07-2016)
תביאו את שייע פייגנבום אוו מאמן אחר שיש לו ניסיון
6
האיחוד באשדוד הצליח ?
(ליעד אוחיון: 10:26 08-07-2016)
במשך השנים נשפכו טונות של כסף ליצור קבוצה עירונית אחת והיום שוב יש שם אינפלציה של קבוצות. במהלך הזה של חולון הרצל בוסתנאי מעוצמה ייצא הנשכר ביותר כי יגיעו אליו לא מעט "פליטים" משלושת הקבוצות ואמן שיחזור לאמן ויעלה ליגה, מי זה גורדנה לעומתו ?
7
8
יעקב כהן הקברן
(אבי רמתי: 18:59 08-07-2016)
מי נתן לך את המנדט למחוק אותנו מהמפה ? לאחר שנים בהן תיפקדת על תקן מציל התהפכת להיות הקברן השכונתי של לזרוס. אנחנו נעשה חישוב מסלול מחדש ומעפר נקום. לזרוס - כל עוד נשמה באפנו.
9
מחיקה
(שימי אסרף: 09:24 09-07-2016)
אני הייתי מוחק את כל הקבוצות האלה ומנטרל את הכדורגל בעיר חולון,, זה פשוט מיותר

סקר דאבל פס

מי תפגוש את הנציגה מהלאומית?