דלה ימפולסקי חתם בנס ציונה

החתמת ענק בליגה א'. ימפולסקי במעמד החתימה החתמת ענק בליגה א'. ימפולסקי במעמד החתימה
פרסום ראשון: החתמת ענק בקבוצתו של אוהד בוזגלו בדמותו של אחד הכשרונות הגדולים ששיחקו בשנים האחרונות בישראל. הקשר/חלוץ חתם בקבוצה וישחק לצדו של מתן לוטטי עמו שיתף פעולה בבני לוד

נס ציונה ממשיכה להתחזק לקראת העונה החדשה. המועדון צירף לשורותיו את הקשר/חלוץ דלה ימפולסקי. ראשי המועדון והמאמן אוהד בוזגלו ניהלו משא ומתן חשאי עם נציגיו של השחקן לשם צירופו לנס ציונה. הצדדים חתמו על חוזה לעונה הקרובה.

ימפולסקי שנחשב לאחד הכשרונות הגדולים של הכדורגל הישראלי בשנים האחרונות ואף שיחק במועדונים גדולים כמו מכבי נתניה ומכבי חיפה, פתח את העונה האחרונה בבני לוד אבל החליט לעזוב בינואר לאחר שלא הסתדר עם המאמן סולימאן אזברגה. השחקן לא שיחק מאז חודש ינואר ומעוניין לחזור לבימת הכדורגל הישראלי דרך עונה טובה בנס ציונה.

ימפולסקי יהיה השחקן השני שהגיע מלוד לנס ציונה אחרי מתן לוטטי. בנס ציונה אמרו לאחר ההחתמה: "מדובר באחד השחקנים הגדולים שנחתו בליגה א'. ימפולסקי מגיע רעב וזה מעודד אותנו לקראת השנה הקרובה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ככה זה שלא משקיעים,עכשיו מיסכן יכול לעבוד כמלגזן ברמי לוי,היה סילון וכאוהד מכבי נתניה הייתי בטוח שכבר בעונה הראשונה שלו ייצא לאנגליה,עכשיו זה מה שנישאר לשחק מול 30 איש בנס ציונה,חבל
2
שחקן גמור
(מירו: 20:18 10-07-2016)
3
למעשה הקבוצה חדשה לגמרי
(מירו: 08:05 11-07-2016)
שנה שעברה היה אפשר לעלות מהמקום הראשון אם היו מביאים בינואר חלוץ טוב . חבל מאד כי הסגל היה נהדר - שחקני בית מוכשרים עם רכש טוב. הזדמנות כזו לא תחזור. השנה מחליפים כמעט את כל הסגל. שיגידו תודה עם יהיו בפלייאוף.
4
לדעתי לא ...
(רחובותי: 08:37 11-07-2016)
לדעתי אין כאן הידרדרות אלא שיקוף היכולת העכשווית של השחקן. הרבה שחקנים נראים כמוכשרים ביותר בגיל צעיר מאוד אך לאחר כמה שנים מתברר שזה לא ככה. נקווה שדלה ימפולסקי יוכיח שזה לא המצב שלו. מאחל לו בהצלחה.
5
מה שונה מהעונה האחרונה שגם שם החליפו כמעט הכל וזה הצליח. שחקנים מתקדמים ואי אפשר לעצור אותם באים אחרים טובים במקומם וזאת הדרך הנכונה.
6
תשובה ל-5
(מירו: 14:21 13-07-2016)
לשחקני בית אין תחליף. אני אישית ארגיש פחות הזדהות עם הקבוצה ללא האחים שרון ומאור ג'רסי. אם הקבוצה היתה עולה ללאומית הם לא היו עוזבים. עם שחקני רכש זה משהו אחר.

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?