קרית גת: השופט הציע לעמותה ולעירייה להגיע לגישור

לא רואים את העתיד. אוהדי קרית גת לא רואים את העתיד. אוהדי קרית גת
הדיון שנערך השבוע בבית המשפט בעיר לא הביא עמו בשורה. השופט הציע כי העמותה והעירייה ינסו למצוא פתרון תוך שבועיים, במידה ולא יחל משפט שאורכו לא ידוע. בינתיים הקבוצה תהיה תחת חסותה של העירייה. בעמותה אמרו: "הצענו הרבה פתרונות אבל העירייה לא הסכימה". מנגד בעירייה טענו: "אנחנו לא מפחדים ממשפט ארוך"

אוהדיה הרבים של עירוני קרית גת קיוו לקבל תשובה מבית המשפט ואף ציפו כי הבירוקרטיה בעיר תגיע לסיומה וקבוצת הכדורגל בעיר תחל בהכנותיה לקראת העונה הבאה בליגה א'. הסאגה לא הסתיימה והקהל מהדרום יצטרך להמתין עד למפגש הבא בבית המשפט.

בדיון שנערך השבוע המליץ השופט כי אנשי העמותה ואנשי העירייה ינסו להגיע לגישור ביניהם תוך שבועיים, במידה ולא - יחל משפט שאורכו לא ידוע והדבר יכול לפגוע משמעותית בעתיד הקבוצה גם בהכנותיה לעונה הקרובה ואולי אף מעבר לכך.

כזכור, ראשי העמותה טוענים כי ניהול הקבוצה אמור לחזור לידיהם, על אף שהעירייה ניהלה את הקבוצה בשנתיים האחרונות והיא זאת שצריכה לתקצב את הקבוצה. בעירייה טוענים כי תקצוב הקבוצה יהיה אך ורק עם ניהולה, ללא כל התערבות חיצונית לבטח לא של אנשי העמותה.

עתיד המועדון לוט בערפל בעקבות הבשורה המרה שקיבלו הצדדים והקהל בקרית גת. חבר העמותה הבכיר, מימון לסרי, אמר לאחר הישיבה: "הצענו הרבה פתרונות אבל לצערנו העירייה לא מוכנה לקבל שום הצעה שלנו. אין לנו בעיה להגיע להסדר אבל אנחנו צריכים את הצד השני. העירייה לא הביאה הישגים מקצועים ולכן הצעתי כי אנחנו ננהל את זה מקצועית והעירייה תנהל את זה כלכלית".

מנגד, נציג העירייה, דודו בן לולו, שניהל את הקבוצה בשנה האחרונה בצוותא עם אמיר בן שמחון אמר בנושא: "בית המשפט החליט כי בינתיים הקבוצה נשארת בידיים שלנו כאשר טרם ידוע מתי ייגמר המשפט. העברתי את כל הנתונים מהמשפט לראש העירייה וליועץ המשפטי של העירייה בבקשה להתחיל ולהכין את הקבוצה לעונה הבאה. כל הקבוצות כבר נמצאות בשיא הכנת הסגל ולנו אין אפילו מאמן. גם שחקני הבית שלנו רוצים תשובות ולכן אנחנו חייבים לפעול מהר ככל שניתן. אנחנו לא מפחדים ממשפט ארוך אבל לא ניתן בינתיים לקבוצה להתרסק".

גורם המקורב לשני הצדדים אמר בנושא: "העירייה והעמותה לא יכולים לעבוד ביחד ולכן השופט היה חייב לתת החלטה חד משמעית כעת זה יתנהל הרבה זמן ומי שיפסיד מזה, אלו אוהדי הכדורגל".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שונא את ראש העיר אבל במקרה הזה העירייה..
(גדי,מחנה פליטים קרית גת: 16:20 14-07-2016)
צודקת, בלעדיה אין קבוצה (היא גם הורסת בזה שאין מגרש ביתי) חברי העמותה בראשותו של מימון לסרי הם דמגוגים חסרי בושה-הם לא השקיעו אגורה ולא הביאו להישגים, את הקבוצה העלה (לפני שנתיים) בכלל איש עסקים פרטי (יפרח) במימונו ובעיקר מימונה של העירייה

סקר דאבל פס

מי הקבוצה הראשונה שתרד העונה לליגה ב'?