עומרי רון סיכם בבקעת הירדן

מצטרף חדש לבקעה. רון מצטרף חדש לבקעה. רון
פרסום ראשון: החלוץ ששיחק במכבי אחי נצרת בעונה האחרונה מצטרף לקבוצתו של נועם שוהם ואמור להיות המחליף של קובי בדש שעזב לטירה. גם קשר הוד השרון אוריאן יעקב סיכם

הפועל בקעת הירדן החלה באופן רשמי במסע ההחתמות שלה לקראת העונה הקרובה ולפני דקות אחדות ביצעה את הרכש הראשון כאשר החלוץ עומרי רון סיכם בקבוצה.

רון גדל במחלקת הנוער של מכבי תל אביב ובעונה האחרונה שיחק במכבי אחי נצרת. קודם לכן שיחק השחקן בהפועל קטמון ומכבי הרצליה. החלוץ אמור לתפוס את מקומו של קובי בדש שעזב למועדון ספורט טירה.

בנוסף הקבוצה סיכמה גם עם קשרה המצוין של הפועל הוד השרון אוריאן יעקב שיהיה רכש נוסף של שוהם.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
יופי
(שוקי: 16:02 12-07-2016)
יןפי של החתמה מכיר אותו חלוץ ברמה גבוהה
2
המתחזה ...
(הבורר: 20:16 12-07-2016)
יש אדם מתחזה למאמן שקוראים לו ארז בנודיס.יש לו הרבה "אוהבים" בעיקר מקרית משה והרבה שחקנים שאימן שחיכה להם בפינה ונקם בהם.הבטיח בלשון החלקלקה שלו עירבב ונקם.מתחזה לאדם טוב לב וחייכן אבל בפנים רשע מרושע. נקם בדין אזולאי שהצטיין במרמורק והיה קפטן - בושה
3
המשך ל... מתחזה
(הבורר 2: 20:18 12-07-2016)
חבל שהוא מתמנה למאמן בגלל קשרים וליקוקים ולא בגלל היותו מקצוען. כולם יודעים שאין לו מושג , פחדן,בונקריסט. גולן וזוארץ מחכים לחגים ואז יראו לו את הדרך הביתה שיחגוג עם אישתו ועם הפילגשות שלו. אדם לא ראוי לעמוד על הקווים. תעזוב את קרית משה בשקט.
4
מוצלח
(רחובותי: 09:37 13-07-2016)
החתמה מוצלחת ביותר. שחקן מצוין. גם יעקב אוריאן שחקן מצוין (שיחק בין השאר בעירוני רמת השרון ובהפועל כפר סבא - שם הצליח מאוד).

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?