בורח מכפר קאסם: אסף רז חתם בבני סכנין לעונה הקרובה

אסף רז יחד עם מנכ״ל המועדון וסוכנו פליקס חלפון אסף רז יחד עם מנכ״ל המועדון וסוכנו פליקס חלפון
פרסום ראשון: באמצעות סוכניו פליקס חלפון ויהודה זקן חתם השוער אסף רז בבני סכנין מליגת העל לעונה הקרובה. רז מהשוערים המצטיינים בליגה א׳ דרום השאיר את כפר קאסם ללא שוער כשגם רון למל מעוניין לנסות את מזלו בליגת העל

מכה קשה לכפר קאסם. אסף רז שוער הקבוצה בעונה שחלפה סיכם לפני דקות אחדות בבני סכנין באמצעות סוכניו לפליקס חלפון ויהודה זקן.

במהלך השבועות האחרונים הבהיר אסף רז כי הוא מעוניין לעבור ולשמש כשוער ראשון בליגה הלאומית או שוער משנה בליגת העל וזאת לאחר שעונה אחת בכפר קאסם הספיקה לו. בבני סכנין חיפשו שוער איכותי כאלטרנטיבה למחמוד קנדיל וזאת לאחר שהשוער רן קדוש כבר סיכם את תנאיו בהפועל כפר סבא וביקש מהנהלת בני סכנין להשתחרר מהחוזה שהיה לו לעונה נוספת.

במהלך השבוע האחרון הרשים רז את יוסי אבוקסיס מאמן בני סכנין ולפני דקות אחדות נסגרה העסקה. מעשית בשלב זה כפר קאסם שהתחזקה משמעותית נותרה ללא שוער איכותי. בקבוצה מעוניינים ברון למל לעונה הקרובה אך יחד עם זאת חיים סילבס מאמן הפועל רעננה מליגת העל מעוניין בלמל כאחד משועריו לעונה הקרובה וזאת על פי המלצתו של מאמן השוערים עמי גניש ולאחר שלמל הרשים את סילבס באימונים האחרונים.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שוער גבוה אתלטי ומעולה אם לא היה משחק בהפועל אילת אלא באחת מקבוצות הצמרת היה מקבל הרבה יותר באאז . לדעתי אחד השוערים הטובים ביותר בליגה א דרום .
2
רז למה בורח ?
(אחד מהצד : 18:05 13-07-2016)
במקום להגיד עוד שחקן התקדם מכפר קאסם לליגת על אתה מנסה להציג את זה בפן השלילי כמה אתה מגעיל אין לזה סוף אסף זה השחקן השלישי שיוצא השנה לליגת על תגיד מילה טובה למערכת לכפר קאסם
3

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?